Wolfenstein Download

Osoby, które uważają, że najlepsze gry akcji powinny być osadzone w realiach drugiej wojny światowej nie potrafią nie doceniać serii opowiadającej o losach B.J. Blazkowicza. Gra Wolfenstein to okazja, aby ponownie stoczyć walkę z nazistami, a czasem również z własną słabością, jej pobranie może przy tym okazać się opcją, która przypadnie do gustu nie tylko fanom cyklu. Wolfenstein Download to również znakomita propozycja dla graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się ze strzelankami obserwowanymi z perspektywy pierwszej osoby. Jeśli bowiem mamy poznawać jakiś gatunek, mądrym pomysłem jest przyglądanie się mu od najlepszej strony! Data premiery: 18 sierpnia 2009. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawca: Activision Blizzard.

Wolfenstein Download 2009

Wolfenstein Pobierz

Pobierz za Darmo!

Na początku odrobina historii. Wolfenstein po raz kolejny przenosi nas w realia II wojny światowej, po raz kolejny też wcielamy się w losy B.J. Blazkowicza, żołnierza, który staje po stronie aliantów, aby wypowiedzieć swoją prywatną wojnę III Rzeszy. Chronologiczne gra jest czwartym odcinkiem cyklu z akcją toczącą się w trójwymiarze. Za jej przygotowanie odpowiada studio Raven Software, które trudno uznać za anonimowe przypominają sobie choćby sygnowaną przez nie grę Star Wars Jedi Knight lub Call of Duty Modern Warfare Remastered. Grafika i ścieżka dźwiękowa recenzowanej gry to zasługa silnika Id Tech 4.

Jeśli zdecydujemy się na pobranie gry, wybierzemy się w podróż w czasie aż do roku 1943, a więc znajdziemy się w momencie, w którym losy światowego konfliktu nie były jeszcze w pełni przesądzone. Alianci zdają się opanowywać sytuację, nie poddają się jednak również Niemcy pracujący nad sekretną bronią o kryptonimie Black Sun. Wolfenstein Download pozwala nam na zapoznanie się bliżej z dość dziwnym orężem, który, wspierany przez praktyki okultystyczne, ma sprawić, że dominacja III Rzeszy będzie niezagrożona. Nasza przygoda rozpoczyna się w niemieckim mieście Isenstadt. Od samego początku nie jest nam łatwo. Poruszanie się po mieście w tradycyjny sposób grozi w najlepszym wypadku aresztowaniem, w najgorszym zaś – śmiercią, do naszej dyspozycji oddane są więc przede wszystkim kanały kanalizacyjne, boczne uliczki oraz dachy. Nie jest to miejsce, w którym chcielibyśmy spędzić zbyt wiele czasu, nietrudno się jednak domyślić, że nie pojawiliśmy się tam wcale przypadkowo. Isenstadt jest czymś na kształt bazy wypadowej, musimy więc pojawiać się tu już choćby po to, aby dowiadywać się, czym będą się charakteryzować kolejne czekające na nas misje. Okazuje się przy tym, że te ostatnie są dość zróżnicowane, będziemy więc mieli okazję na bliższe zapoznanie się nie tylko z terenami wykopalisk, ale również z pobliskim szpitalem i lotniskiem. Zagraj w strzelankę pierwszoosobową na konsolach PS3, X360 lub PC. Gracze tej serii zainteresować powinna kolejna część z 2017 roku Wolfenstein II: The New Colossus.

Oczywiście, solą gier tego typu są przeciwnicy, z którymi należy walczyć i należy przyznać, że pod tym względem Wolfenstein nie pozostawia niedosytu. Ich sztuczna inteligencja jest na tyle dobrze rozwinięta, że nie raz będą nas w stanie zaskoczyć. Ciekawym rozwiązaniem jest też ich własne morale, które zmienia się w zależności od tego, na ile pomyślny jest przebieg rozgrywki, w której uczestniczą. Jeśli zatem wyeliminujemy osobę wydającą im rozkazy, możemy liczyć na szybki i naprawdę znaczący wzrost naszej przewagi. Oczywiście, nie można zapomnieć o znakomitym arsenale broni jako o znaku rozpoznawczym gier tego typu. Po raz kolejny mamy w czym wybierać, możemy przy tym liczyć nie tylko na sprzęt istniejący rzeczywiście, ale i na fikcyjne narzędzia zagłady.

Pobranie gry to zatem gwarancja naprawdę dobrej zabawy trwającej przez wiele godzin, a jednocześnie zmuszającej do myślenia. Warto więc zdecydować się na Wolfenstein Download nawet, jeśli nie uważamy się za największych fanów gier, w których stawia się na eliminowanie przeciwników.

Wolfenstein Pobierz na PC

Wolfenstein 2009 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 3.2 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Wolfenstein 2009 Chomikuj
 • Pobierz Wolfenstein Torrent Pełna Wersja
 • 2009 Wolfenstein downloaduj
 • Exsite Wolfenstein Pobierz za darmo
 • Pebx Wolfenstein Download Free
 • Cracked Wolfenstein PC Download 2009

Źródło: http://www.ravensoftware.com/.

Jeden komentarz

 1. Grałem swego czasu w pierwszą część, tą starą, zdecydowanie najlepsza, lecz ta nie jest najgorsza dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *