Wolfenstein II The New Colossus Download

Każdy kto grał w poprzednie części Wolfensteina będzie chciał zagrać w następną część. Przedstawiamy Wam recenzję gry Wolfenstein II: The New Colossus jest to kolejna część kultowej serii strzelanin FPP autorstwa studia Machine Games. Gra posiada efektowną, trójwymiarową grafikę bardzo dobrej jakości. Produkcja korzysta z rozbudowanych możliwości technologicznych, które oferuje silnik id Tech 6. Najnowsza odsłona gry zwraca uwagę przede wszystkim podrasowanymi teksturami oraz nowymi efektami specjalnymi. Jeżeli również chcesz zatracić się w nowej części bestsellerowego cyklu, pobierz Wolfenstein II: The New Colossus Download i przygotuj się na niczym nieskrępowaną zabawę w doskonałej oprawie. Wydawcą jest Bethesda Softworks. Data premiery 27.10.2017. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

Wolfenstein II The New Colossus Pobierz grę na PC

Wolfenstein II download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja najnowszej części serii ma miejsce tuż po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej odsłonie cyklu. Jest rok 1961, B.J Blazkowicz budzi się ze śpiączki. Razem z przyjaciółmi trafia do Stanów Zjednoczonych okupowanych przez nazistów. Niemcy sieją w Ameryce prawdziwy terror, w związku z czym główny bohater decyduje się ponownie stanąć do walki. Jeżeli chcesz zmierzyć się z potężnym agresorem, pobierz za darmo Wolfenstein II: The New Colossus Download i dołącz do miejscowego ruchu oporu. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części cyklu, najnowsza odsłona serii przedstawia graczom alternatywną wizję historii. W przedstawionym świecie niepokonaną broń Wunderwaffe, która zagwarantowała im zwycięstwo w II wojnie światowej. Jeżeli chcesz raz na zawsze rozprawić się z hitlerowcami, pobierz Wolfenstein 2 i stań do walki. Gra ponownie pełna jest specyficznego, czarnego humoru, który pozwala na nabranie całkowitego dystansu do opowiadanej historii oraz umożliwia doskonałą zabawę podczas każdej sesji.

Mechanika

W wydanej na platformę PC Windows najnowszej odsłonie cyklu zastosowano niemal dokładnie ten sam, sprawdzony schemat rozgrywki. Zabawa ponownie opiera się przede wszystkim na eksploracji rozległych obszarów, realizowania kolejnych misji oraz eliminowania coraz większych zastępów zróżnicowanych wrogów. Jeżeli również chcesz pozbyć się przeciwników w efektowny sposób, ściągnij Wolfenstein II Download i odwiedź Nowy Orlean, Nowy Meksyk czy słynne Roswell. Podczas rozgrywki gracz musi zmierzyć się zarówno ze zwykłymi żołnierzami piechoty, jak i retrofuturystycznymi, uzbrojonymi po zęby robotami. Bohater ma do dyspozycji rozbudowany arsenał. Ciekawą propozycją jest najnowszy Wolfenstein Youngblood pobierz.

Do dyspozycji pozostają nie tylko pistolety i karabiny maszynowe, ale również liczne, niezwykle wymyśle giwery. Należy do nich między innymi Laserkraftwerk, czyli broń strzelająca laserem dezintegrującym czy Dieselkraftwerk, eliminujący całe grupy adwersarzy za pomocą granatnika. Jeżeli chcesz skorzystać z tych oryginalnych form broni, pobierz grę Wolfenstein II: The New Colossus free Download i przeprowadź efektowny ostrzał z dwóch pukawek równocześnie. Po raz kolejny w grze zastosowano oldskulowy system apteczek zamiast zwykłej regeneracji zdrowia.

Wolfenstein II The New Colossus Download – Pełna Wersja PC

Wolfenstein II The New Colossus pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 770 / 4 GB Radeon R9 290 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Wolfenstein 2 Torrent pebx
  • Pobierz Wolfenstein 2 The New Colossus Crack Chomikuj
  • Exsite Wolfenstein II  Pobierz za darmo gre PC
  • Skidrow Wolfenstein II The New Colossus Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *