Dropzone Download

Dropzone pobierz

Dropzone to gra strategiczna opracowana z myślą o zmaganiach w trybie multiplayer. Produkcja łączy w sobie elementy nowoczesnych tytułów z gatunku MOBA oraz cechy tradycyjnych RTS-ów. Projekt jest dziełem studia Sparkypants założonego w 2011 roku, którego poszczególni członkowie mają w swoim portfolio takie pozycje, jak na przykład Alpha Centauri, Civilization II, Kingdoms of Amalur: Reckoning oraz cykl Rise of Nations. Jeżeli lubisz kompleksowe strategie, pobierz Dropzone Download i zagraj w unikalne połączenie RTS-a z grą MOBA.

Dropzone Pobierz grę na PC

Dropzone download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Dropzone

Historia przedstawiona w grze Dropzone ma miejsce w XX wieku. Przetrwanie ludzkości uzależnione jest od dostępności Rdzenia, czyli tajemniczego źródła energii. Jedynym w wszechświecie miejscem pozwalającym na jego pozyskanie jest księżyc Jowisza o nazwie Europa. Miejsce to stało się jednak celem ataku obcej rasy Kavashów. Gracz przejmuje kontrolę nad trzeba pilotami potężnych bojowych mecha, zwanych Rigami. Do dyspozycji pozostawiono kilka klas tych maszyn. Niektóre są wolniejsze, ale lepiej opancerzone, podczas gdy inne zadają większe obrażenia, ale są nieco mniej wytrzymałe. Celem zabawy jest wyeliminowanie przeciwników oraz pozyskanie dostępu do Rdzenia. Dotrzyj do niezbędnych źródeł energii i pobierz Dropzone Download, aby zlikwidować wrogich kosmitów.

Mechanika w grze Dropzone

Rozwiązania zastosowane w Dropzone zawierają liczne elementy rozgrywki znanej z klasycznych strategii czasu rzeczywistego. Twórcy nie uwzględnili jednak pewnego elementu bardzo charakterystycznego dla tego gatunku, którym jest rozbudowa bazy. Zabawa koncentruje się zamiast tego na zapożyczonych z produkcji typu MOBA potyczkach taktycznych, w których każdy zawodnik dowodzi trzema gigantycznymi mecha. Zasiądź za sterami potężnego Riga, pobierz Dropzone Download i wyeliminuj każdego przeciwnika. Każde starcie rozgrywa się na stosunkowo niedużej mapie i trwa zaledwie 15 minut. Zadaniem uczestników zabawy jest likwidacja rywala i odzyskanie Rdzenia, który znajduje się na samym środku areny. Podczas potyczki system generuje ponadto trzy losowe zadanie poboczne, których wykonanie pozwala na uzyskanie dodatkowej punktacji.

Mechanika w grze Dropzone

Gracz może stworzyć swoją drużynę z jednostek dowolnego rodzaju, które następnie pilotowane są przez najróżniejszych bohaterów. Zanim walka się rozpocznie, uczestnicy zabawy dobierają broń. Znaczenie mają również ustalone umiejętności pasywne, które powinny być dopasowane do wybranego przez gracza stylu rozgrywki. Wybierz własny wariant zabawy i pobierz Dropzone Download, aby rozpocząć widowiskowe potyczki. Jednostki trafiają na pole bitwy z bazy naprawczej, która znajduje się na pokładzie statku transportowego. Podobnie jak w innych grach z elementami MOBA, produkcja oferuje również prosty system rozwoju. Poczynienie postępów w rozgrywce pozwala pilotom zyskiwać kolejne poziomy doświadczenia, a tym samym otrzymywać nowe zdolności. W jednym starciu może wziąć udział maksymalnie dwójka graczy.

Dropzone Download – Pełna Wersja PC

Dropzone pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Dropzone Cracked Pebx
  • Pobierz Dropzone Torrent Chomikuj
  • SKIDROW Dropzone Free Download
  • CODEX Dropzone Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *