Wolcen Lords of Mayhem Download

Wolcen Lords of Mayhem reloaded

Wolcen Lords of Mayhem to RPG akcji, posiadające cechy typowego dark fantasy. Za powstanie tej niezwykłej gry, odpowiada francuskie studio SolarFall Games. Co ciekawe, jest to ich debiut na rynku gier. Ze względu na niewielkie środki finansowe grupy, gra została stworzona w oparciu o finanse przekazane za pomocą Kickstartera.

Wolcen Lords of Mayhem Download – do pobrania na PC

Wolcen Lords of Mayhem steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Głównym bohaterem gry jest były oficer tak zwanej Republiki Ludzi. Osoba ta całkowicie przypadkowo wynalazła magiczną moc o nieznanym wcześniej pochodzeniu. Choć nasz bohater całe to zajście utrzymał w tajemnicy, to jednak nie udało mu się tego faktu ukryć przed swoimi przełożonymi, którzy postanowili wykorzystać jego ciało w celu przeprowadzenia różnych niebezpiecznych eksperymentów.

Na szczęście, ogrywanej przez nas postaci udało się uciec. Niestety, jego wędrówka przez dzicz nie zakończyła się dla niego dobrze. W trakcie przedzierania się przez gęsty las, został on zaatakowany przez grupę potworów. Półżywego osobnika odnaleźli jednak tajemniczy członkowie bractwa Templariuszy, którzy pozwolili mu na kontynuację badań nad swoją tajemniczą mocą… Jeśli chcesz poznać zakończenie tej historii, koniecznie wybierz opcję wyszukania na steam słowa pobierz na swój komputer Wolcen Lords of Mayhem Download i sprawdź, co niezwykłego wydarzy się jeszcze w życiu głównego bohatera gry.

Mechanika gry

Jak na klasyczne RPG przystało, akcja w Wolcen Lords of Mayhem opiera się na standardowym, izometrycznym interfejsie. Większość rozgrywki zajmuje nam walka z poszczególnymi postaciami gry, ale nie brakuje też elementów gry, które popychają fabułę do przodu.

Odgrywana przez nas postać ma do dyspozycji szereg środków, za pomocą których może eliminować pojawiające się w zasięgu potwory. Jak to w RPG bywa, poszczególnie bronie (i pancerze) można przez cały czas ulepszać, co przedkłada się na możliwość prowadzenia walki z jeszcze bardziej zaawansowanymi przeciwnikami.

Na szczęście to nie wszystko, na co stać twórców z SolarFall Games. Swoistą nowością, przecierającą ślad w skądinąd dobrze znanym gatunku, jest bardzo rozbudowane rzemiosło, opierające się na zasadzie sandboksu. Dzięki temu, tworzone przez nas narzędzia mogą mieć dowolny kształt i zastosowanie. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku broni… Nowością jest też możliwość wykorzystania “zdobycznych” materiałów, do budowy własnego… domu. Co więcej, możemy go umeblować w dowolny sposób, wedle naszego uznania.

Kolejną ciekawostką, która tak odróżnia Wolcen Lords of Mayhem od innych gier gatunku, jest nietypowy system rozwoju bohatera. Tutaj postać rozwija się w sposób określony przez nas. Determinuje ją do tego nasz własny styl gry i decyzje, które w jej toku podejmujemy. Oznacza to, że nasz główny bohater może po pewnym czasie zyskać dodatkową rękę, bądź zdolność do wykonywania naprawdę dalekich skoków. Jeśli i Ty chcesz poprowadzić swoją postać w nieznane, samemu determinując ją do indywidualnego rozwoju, koniecznie wybierz opcję wyszukania na steam słowa pobierz Wolcen Lords of Mayhem Download i wypróbuj siebie w tej nowej – jak na realia RPG – roli.

Kwestie techniczne

Kolejną, mocną stroną Wolcen Lords of Mayhem jest jej szata graficzna, oparta na silniku CryEngine 3. Dzięki niej otaczający nas świat wygląda przepięknie i to nawet wtedy, gdy akcja porusza się dynamicznie do przodu. Na uwagę zasługuje również rozbudowana sztuczna inteligencja, która dostosowuje taktykę naszych przeciwników do naszego sposoby walki. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, jak wielki wpływ będzie to miało na Twoją rozgrywkę, koniecznie wybierz opcję wyszukania na steam słowa do pobrania Wolcen Lords of Mayhem Download i poznaj zalety tej niezwykłej pozycji.

Wymagania sprzętowe

  • – Procesor – Quad Core 3.4 GHz,
  • – Pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • – Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 lub lepsza,
  • – Wolne miejsce na dysku – 10 GB HDD,
  • – System operacyjny – Windows 7/8.1/10 64-bit

Wolcen Lords of Mayhem Pobierz reloaded

Wolcen Lords of Mayhem torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Wolcen Lords of Mayhem Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Wolcen Lords of Mayhem Crack Exsite
  • Chomikuj Wolcen Lords of Mayhem Do pobrania Prophet
  • CODEX Wolcen Lords of Mayhem Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *