Realpolitiks Download

Realpolitiks to fantastyczna gra RTS wydana na platformę PC Windows, w której gracz ma za zadanie stanąć na czele wybranego państwa z XXI wieku i takim nim pokierować podejmując kolejne decyzje, aby zapewnić dobrobyt jego obywatelom. Jest to gra strategiczna, która rozgrywana jest w czasie rzeczywistym. Stworzona przez polskie studio z Katowic o nazwie Jujubee, a w skład zespołu weszły osoby pochodzące z CD Projekt RED, Traveller’s Tales czy Infinite Dreams. Cały zespół zasłynął już na rynku dzięki takim tytułom jak Flashout, Spellcrafter czy Kursk. Jeśli uważasz, że spisałbyś się lepiej jako głowa państwa od niektórych obecnych polityków, to dzięki tej grze możesz to udowodnić. Pobierz Realpolitiks Download i pokaż wszystkim, jak należy podejmować strategiczne decyzje, od których zależy los całego kraju! Data premiery została zapowiedziana na 16 lutego 2017 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, Nintendo Switch, Android, iOS, Linux oraz Mac OS.

Realpolitiks Download – Pełna Wersja PC

Realpolitiks pobierz

Pobierz za Darmo!

Realpolitik czyli “realna polityka” to taka, która podporządkowana jest przede wszystkim interesom całego narodu, a jednocześnie odrzuca wszelkie czynniki moralne i etyczne. Termin ten pochodzi z języka niemieckiego. Gra ma wiele wspólnego ze znanym już tytułem “Europa Universalis” studia Paradox, jednak Realpolitiks na PC jest bardziej współczesna i uwzględnia specyfikę polityczną XXI wieku. Gracz ma za zadanie wybrać nację, a następnie stanąć na jej czele jako głowa państwa. Musi uczestnicząc w światowych interesach tak podejmować decyzje, aby jego obywatelom wiodło się jak najlepiej. Oczywiście nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Spróbuj swoich sił grając na PC, AND, iOS czy też Switch.

Realpolitiks zdjęcia


Gracz jako osoba pełniąca najwyższą funkcję w państwie będzie musiał borykać się z decyzjami w kwestiach dyplomacji, ekonomii, gospodarki, a także brać udział w konfliktach zbrojnych. Nawet szpiegostwo nie będzie mu obce. Bohater musi pamiętać, że każda podjęta przez niego decyzja będzie miała wpływ zarówno na nastroje wewnątrz narodu, jak i na politykę zagraniczną. Ponadto głowa państwa będzie musiała się zmierzyć z wypadkami i wydarzeniami losowymi, a także zdarzeniami historycznymi. Autorzy bardzo zadbali o to, aby gracz mógł swobodnie dążyć do obranego przez siebie celu doświadczając zarówno tych jasnych jak i ciemnych stron władzy. To od niego zależy, czy będzie dążył po trupach do celu, czy jednak wybierze działanie zgodne z prawem. Jeśli lubisz politykę, uważasz, że świetnie nadajesz się na osobę zarządzającą i podejmujesz odpowiednie decyzje, wówczas Realpolitiks jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Realpolitiks Download, aby przekonać się, czy Twoja strategia zapewni Twoim obywatelom spokojne i dostatnie życie.

Realpolitiks trailer

Gra świetnie nadaje się zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych strategów. Autorzy zadbali o znaczną przejrzystość interfejsu, który dodatkowo jest łatwy w obsłudze. Grafika gry nie różni się w znacznym stopniu od Europa Universalis – większość czasu gracz spędza na mapie politycznej świata oglądając statystyki i podejmując kolejne strategiczne decyzje. Rozgrywka może wydawać się dość skomplikowana, jednak po chwili zapoznania się ze wszystkimi elementami wszystko układa się w spójną całość. Realpolitiks to gra strategiczna o globalnej skali, która została wyposażona w rozbudowane mechanizmy zarządzania. Jeśli i Ty pragniesz spróbować swoich sił jako władca danej nacji, koniecznie pobierz Realpolitiks Download i stwórz potężne mocarstwo, które będzie w czołówce państw na arenie międzynarodowej. Cena na steam: 24,99 USD.

Realpolitiks Pobierz grę na PC

Realpolitiks download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3 3.7 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 740.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Free Download Realpolitiks Torrent Pebx
  • Pobierz Realpolitiks Crack Chomikuj
  • Exsite Realpolitiks Pobierz za darmo
  • CODEX Realpolitiks Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *