Resident Evil 6 Download

Resident Evil to marka znana dobrze wszystkim fanom zarówno gier komputerowych oraz filmów. Saga o pladze zombie posiada rzesze fanów, którzy z upragnieniem czekają na kolejne części gier i filmów o tematyce zombie. Nic dziwnego, że gra doczekała się już szóstej oficjalnej części. Jeżeli chcesz zmierzyć się z hordami krwiożerczych zombie Pobierz Resident Evil 6 Download i walcz z plagą zagrażającą światu! Producentem i wydawcą jest studio Capcom. Data premiery PC 22.03.2013.

Resident Evil 6 Download PC Skidrow

Resident Evil 6 pobierz

Pobierz za Darmo!

Kolejna część Resident Evil jest małą rewolucją dla fanów serii, gdyż powstała bez udziału Jun Takeuchi, który znany jest jako ojciec Resident Evil. W przypadku szóstej oficjalnej części gry, gracz zmierzyć się musi z hordami zombie i tajemniczym wirusem. Świat Resident Evil 6 zagrożony jest atakami bioterrorystycznymi, na skutek których ludzie tracą zmysły i stają się bezmyślnymi zombie. Gracz będzie mógł wcielić się w rolę jednej z trzech postaci. Są to Leon Kennedy, którym gracz przeprowadzi śledztwo na temat zaistniałej epidemii panującej w Tall Oaks, Chris Redfield który będzie chciał pomścić śmierć kumpli z oddziału i uda się w zabójczą pogoń za tajemniczą kobietą, która miała przyczynić się do ich zgonu oraz Jake Muller, który jest synem dobrze znanego z poprzednich części Alberta Weskera. Jeżeli chcesz wcielić się w rolę jednego z tych trzech bohaterów, pobierz za darmo Resident Evil 6 free Download i rozwiąż zagadkę tajemniczych zdarzeń w Tall Oaks.

W zależności od wybranego bohatera, rozgrywka będzie miała inny charakter. Jeżeli gracz rozpocznie zabawę Leonem, gra będzie przypominała bardziej survivalowy horror, z którym kojarzona jest przede wszystkim seria RE. W przypadku rozpoczęcia gry np. Chrisem, gra będzie przypominała typowego shootera. Sprawdź także Resident Evil 7 do pobrania.

Co ciekawe, po przejściu trzech początkowych kampanii zostanie odblokowana kolejna, w której gracz będzie miał szansę wcielić się w postać Ady Wong. Bohaterka wyposażona jest w linkę z hakiem, a wrogów ściąga z odległości swoją niezawodną kuszą. Bohaterka ta różni się od innych tym, że działa w samotności i gdy w pozostałych kampaniach gra nastawiona jest na współpracę, tym razem gracz przeciwstawi się zarazie zombie sam.

Jeżeli chodzi o nowości, których wcześniej nie było w serii, jest to na przykład możliwość jednoczesnego biegania i strzelania. Bohaterowie mogą również ślizgać się na plecach, a walka wręcz jest dużo bardziej rozbudowana. W grze można spotkać nowe typy zombie. Są to na przykład J’avo, którzy bez problemu władają bronią palną lub poczwarki, czyli ludzie zawinięci w kokony. Resident Evil 6 oferuje również grę w trybie Mercenaries. W ten sposób jednocześnie może ze sobą grać sześciu graczy przy użyciu połączenia internetowego. Gra w tym trybie polega na odpieraniu ataków fal zombie, co nie może się udać bez sprawnej współpracy. Można grać również w trybie tradycyjnego multiplayer’a kiedy to ośmiu graczy rywalizuje między sobą.

Resident Evil 6, który tak na dobrą sprawę nie jest szóstką, a wyższym numerkiem serii, oferuje wiele godzin dobrej zabawy zarówno w trybie singleplayer jak i multiplayer. Fani serii o pladze zombie na pewno nie będą zawiedzeni, dlatego ściągnij Resident Evil 6 PC Download i spróbuj pokonać hordy zombie.

Resident Evil 6 Pobierz reloaded

Resident Evil 6 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Quad Core 2.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 16 GB HDD
  • System: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

  • Pobierz Resident Evil 6 Torrent Chomikuj
  • Free Download Resident Evil 6 Crack Pebx
  • Exsite Resident Evil 6 Pobierz reloaded
  • CODEX Resident Evil 6 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *