Resident Evil 6 Download

Resident Evil to marka znana dobrze wszystkim fanom zarówno gier komputerowych oraz filmów. Saga o pladze zombie posiada rzesze fanów, którzy z upragnieniem czekają na kolejne części gier i filmów o tematyce zombie. Nic dziwnego, że gra doczekała się już szóstej oficjalnej części. Jeżeli chcesz zmierzyć się z hordami krwiożerczych zombie Pobierz Resident Evil 6 Download i walcz z plagą zagrażającą światu! Producentem i wydawcą jest studio Capcom. Data premiery PC 22.03.2013.

Resident Evil 6 Download PC Skidrow

Resident Evil 6 pobierz

Pobierz za Darmo!

Kolejna część Resident Evil jest małą rewolucją dla fanów serii, gdyż powstała bez udziału Jun Takeuchi, który znany jest jako ojciec Resident Evil. W przypadku szóstej oficjalnej części gry, gracz zmierzyć się musi z hordami zombie i tajemniczym wirusem. Świat Resident Evil 6 zagrożony jest atakami bioterrorystycznymi, na skutek których ludzie tracą zmysły i stają się bezmyślnymi zombie. Gracz będzie mógł wcielić się w rolę jednej z trzech postaci. Są to Leon Kennedy, którym gracz przeprowadzi śledztwo na temat zaistniałej epidemii panującej w Tall Oaks, Chris Redfield który będzie chciał pomścić śmierć kumpli z oddziału i uda się w zabójczą pogoń za tajemniczą kobietą, która miała przyczynić się do ich zgonu oraz Jake Muller, który jest synem dobrze znanego z poprzednich części Alberta Weskera. Jeżeli chcesz wcielić się w rolę jednego z tych trzech bohaterów, pobierz za darmo Resident Evil 6 free Download i rozwiąż zagadkę tajemniczych zdarzeń w Tall Oaks.

W zależności od wybranego bohatera, rozgrywka będzie miała inny charakter. Jeżeli gracz rozpocznie zabawę Leonem, gra będzie przypominała bardziej survivalowy horror, z którym kojarzona jest przede wszystkim seria RE. W przypadku rozpoczęcia gry np. Chrisem, gra będzie przypominała typowego shootera. Sprawdź także Resident Evil 7 do pobrania.

Co ciekawe, po przejściu trzech początkowych kampanii zostanie odblokowana kolejna, w której gracz będzie miał szansę wcielić się w postać Ady Wong. Bohaterka wyposażona jest w linkę z hakiem, a wrogów ściąga z odległości swoją niezawodną kuszą. Bohaterka ta różni się od innych tym, że działa w samotności i gdy w pozostałych kampaniach gra nastawiona jest na współpracę, tym razem gracz przeciwstawi się zarazie zombie sam.

Jeżeli chodzi o nowości, których wcześniej nie było w serii, jest to na przykład możliwość jednoczesnego biegania i strzelania. Bohaterowie mogą również ślizgać się na plecach, a walka wręcz jest dużo bardziej rozbudowana. W grze można spotkać nowe typy zombie. Są to na przykład J’avo, którzy bez problemu władają bronią palną lub poczwarki, czyli ludzie zawinięci w kokony. Resident Evil 6 oferuje również grę w trybie Mercenaries. W ten sposób jednocześnie może ze sobą grać sześciu graczy przy użyciu połączenia internetowego. Gra w tym trybie polega na odpieraniu ataków fal zombie, co nie może się udać bez sprawnej współpracy. Można grać również w trybie tradycyjnego multiplayer’a kiedy to ośmiu graczy rywalizuje między sobą.

Resident Evil 6, który tak na dobrą sprawę nie jest szóstką, a wyższym numerkiem serii, oferuje wiele godzin dobrej zabawy zarówno w trybie singleplayer jak i multiplayer. Fani serii o pladze zombie na pewno nie będą zawiedzeni, dlatego ściągnij Resident Evil 6 PC Download i spróbuj pokonać hordy zombie.

Resident Evil 6 Pobierz reloaded

Resident Evil 6 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Quad Core 2.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 16 GB HDD
  • System: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

  • Pobierz Resident Evil 6 Torrent Chomikuj
  • Free Download Resident Evil 6 Crack Pebx
  • Exsite Resident Evil 6 Pobierz reloaded
  • CODEX Resident Evil 6 Free Download

Podobne Darmowe Gry

RIDE 3 pobierz

RIDE 3 Download

Wielki powrót gry o motocyklach! RIDE 3 PC to symulacyjna gra wyścigowa, pozwalająca graczom na wzięcie udziału w zawodach motocyklowych. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows tytuł stanowi kontynuację popularnej serii, zapoczątkowanej w 2015 roku. Produkcja jest dziełem studia […]

Beast Quest pobierz

Beast Quest Download

Sprawdzaj codzienne nowości. Dzisiaj recenzja Beast Quest która jest wydaną na PC, PS4, XONE, Androida oraz iOS grą zręcznościową RPG, będącą adaptacją popularnej serii powieści fantasy przeznaczonych dla młodzieży. W Polsce cykl wydany został pod tytułem „Na tropie Bestii„. Gra […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *