Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download

Spróbuj swoich sił, zainstaluj grę szukając frazy Resident Evil 4 Ultimate HD Edition pobierz na PC. Jest to zremasterowana odsłona czwartego cyklu survival horrorów o tym samym tytule. Choć gra została wyprodukowana przez legendarne studio CapCom już nieco ponad 10 lat temu, doczekała się swojej odnowionej wersji. Data premiery 28.02.2014. Platformy PC, PS3, PS4, X360, XONE, Switch.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition gra na PC

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze wcielamy się w rolę specjalnego agenta sił specjalnych, którego celem jest ratowanie córki prezydenta Stanów Zjednoczonych w Europie. Podczas rozgrywki szybko dochodzimy do wniosku, że wszystkie nasze tropy prowadzą do Pueblo – pewnego miasta w Hiszpanii. Okazuje się jednak, że sprawa ma znacznie głębsze podłoże. Podczas rozgrywki nie tylko będziemy musieli odszukać wspomnianą dziewczynę, ale przede wszystkim – będziemy musieli walczyć z setkami różnych mutantów. W fabule gry pojawia się również tajemnicza sekta, która w pewien sposób steruje umysłami mieszkańców wspomnianego miasta. Jeśli więc chcesz rozwiązać na nowo tą niezwykłą historię, ściągnij Resident Evil 4 Ultimate HD Edition free Download i szukaj jej rozwiązania. Może ono okazać się bardzo zaskakujące…

Mechanika gry

Choć mamy do czynienia ze zremasterowaną grą, musimy liczyć się z faktem, że mechanika gry odnosi się do produkcji z pierwszego dziesięciolecia XXI wieku. Musimy więc liczyć się z tym, że przejście konkretnych poziomów nie będzie wiązało się z jakąś szczególnie wysublimowaną pod względem trudności techniką.

W trakcie trwania rozgrywki, będziemy walczyć z hordami mutantów za pomocą przeróżnych broni. Mamy do czynienia z klasyczną bronią palną, ale też z różnego rodzaju granatnikami, kuszami z eksplodującymi bełtami itd. Jednym słowem – nasz arsenał będzie bardzo rozbudowany. Co ciekawe – gra charakteryzuje się specyficznym jak na tamte czasy ustawieniem kamery, która znajduje się zaraz za plecami naszego głównego bohatera. Jeśli więc kochasz w pewnym stopniu oldskulowe gry, pobierz za darmo Resident Evil 4 Download i ciesz się specyficzną jak na dzisiejsze czasy rozgrywką.

Grafika w grze

W związku z tym, że mamy tu do czynienia z produkcją zremasterowaną, oznacza to, że największe zmiany będą dotyczyć zwłaszcza interfejsu graficznego. I faktycznie – twórcy odnowionej wersji gry “doposażyli ją” w obraz HD, dzięki czemu poszczególne tekstury są jeszcze wyraźniejsze.

Nowością w grze jest też możliwość prowadzenia rozgrywki nawet w 60 klatkach na sekundę, co sprawia, że obraz jest jeszcze płynniejszy i bardziej naturalny.

Zmiany dotyczą również wprowadzenia możliwości korzystania z platformy Steam. Dzięki temu zarówno stan gry, jak i poszczególne nasze osiągnięcia, mogą być zapisywane w chmurze i wczytywane na różnych komputerach.

Jeśli i Ty chcesz dowiedzieć się, jak wygląda kultowy Resident Evil 4 Ultimate HD Edition free Download, koniecznie pobierz go na swój komputer i ciesz się połączeniem kultowej wręcz gry i doskonałego, odświeżonego obrazu.

Dodatki

W Resident Evil 4 Ultimate HD Edition mamy możliwość skorzystania z dodatku Separate Ways, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć zupełnie nowe zakończenie gry.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download – Pełna Wersja PL

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB (GeForce 8800 GTS lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7/8

  • Skidrow Pobierz Resident Evil 4 Crack Chomikuj
  • Free Download Resident Evil 4 Torrent Exsite
  • Pebx Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Free Download
  • Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Pobierz grę na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *