Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download

Resident Evil 4 Pobierz

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition to zremasterowana odsłona czwartego cyklu survival horrorów o tym samym tytule. Choć gra została wyprodukowana przez legendarne studio CapCom już nieco ponad 10 lat temu, doczekała się swojej odnowionej wersji.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download PC

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze wcielamy się w rolę specjalnego agenta sił specjalnych, którego celem jest ratowanie córki prezydenta Stanów Zjednoczonych w Europie. Podczas rozgrywki szybko dochodzimy do wniosku, że wszystkie nasze tropy prowadzą do Pueblo – pewnego miasta w Hiszpanii. Okazuje się jednak, że sprawa ma znacznie głębsze podłoże. Podczas rozgrywki nie tylko będziemy musieli odszukać wspomnianą dziewczynę, ale przede wszystkim – będziemy musieli walczyć z setkami różnych mutantów. W fabule gry pojawia się również tajemnicza sekta, która w pewien sposób steruje umysłami mieszkańców wspomnianego miasta. Jeśli więc chcesz rozwiązać na nowo tą niezwykłą historię, koniecznie pobierz na swój komputer Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download i szukaj jej rozwiązania. Może ono okazać się bardzo zaskakujące…

Mechanika gry

Choć mamy do czynienia ze zremasterowaną grą, musimy liczyć się z faktem, że mechanika gry odnosi się do produkcji z pierwszego dziesięciolecia XXI wieku. Musimy więc liczyć się z tym, że przejście konkretnych poziomów nie będzie wiązało się z jakąś szczególnie wysublimowaną pod względem trudności techniką.

W trakcie trwania rozgrywki, będziemy walczyć z hordami mutantów za pomocą przeróżnych broni. Mamy do czynienia z klasyczną bronią palną, ale też z różnego rodzaju granatnikami, kuszami z eksplodującymi bełtami itd. Jednym słowem – nasz arsenał będzie bardzo rozbudowany. Co ciekawe – gra charakteryzuje się specyficznym jak na tamte czasy ustawieniem kamery, która znajduje się zaraz za plecami naszego głównego bohatera. Jeśli więc kochasz w pewnym stopniu oldskulowe gry, koniecznie pobierz na swój komputer Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download i ciesz się specyficzną jak na dzisiejsze czasy rozgrywką.

Grafika w grze

W związku z tym, że mamy tu do czynienia z produkcją zremasterowaną, oznacza to, że największe zmiany będą dotyczyć zwłaszcza interfejsu graficznego. I faktycznie – twórcy odnowionej wersji gry “doposażyli ją” w obraz HD, dzięki czemu poszczególne tekstury są jeszcze wyraźniejsze.

Nowością w grze jest też możliwość prowadzenia rozgrywki nawet w 60 klatkach na sekundę, co sprawia, że obraz jest jeszcze płynniejszy i bardziej naturalny.

Zmiany dotyczą również wprowadzenia możliwości korzystania z platformy Steam. Dzięki temu zarówno stan gry, jak i poszczególne nasze osiągnięcia, mogą być zapisywane w chmurze i wczytywane na różnych komputerach.

Jeśli i Ty chcesz dowiedzieć się, jak wygląda kultowy Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Download, koniecznie pobierz go na swój komputer i ciesz się połączeniem kultowej wręcz gry i doskonałego, odświeżonego obrazu.

Dodatki

W Resident Evil 4 Ultimate HD Edition mamy możliwość skorzystania z dodatku Separate Ways, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć zupełnie nowe zakończenie gry.

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Pobierz – Pełna Wersja PL

Resident Evil 4 Ultimate HD Edition download

Pobierz za Darmo!

  • Skidrow Pobierz Resident Evil 4 Crack Chomikuj
  • Free Download Resident Evil 4 Torrent Exsite
  • Pebx Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Free Download
  • Resident Evil 4 Ultimate HD Edition Pobierz grę na PC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *