RimWorld Download

Jeśli masz w sobie coś z inżyniera, z całą pewnością musisz spróbować zagrać w RimWorld Download! Jest to projekt zrealizowany oraz wydany przez zespół Ludeon Studios za sprawą wiodącej strategii ekonomicznej. Zadaniem gracza jest zarządzanie kolonią na obcej, ucywilizowanej planecie. Gracz ma za zadanie dbać o swoich kolonistów, gromadzić żywność, surowce, a także odpierać ataki wrogów, którzy za wszelką cenę chcą przywłaszczyć sobie dany teren. Jest to debiutancki projekt studia Ludeon, któremu przewodził Tynan Sylvester. Wcześniej pracował w studiu Irrational Games nad BioShock oraz BioShock Inifinite. Data premiery została zaplanowana na dzień 17 października 2018 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, natomiast wczesny dostęp na steam był dostępny od 14 stycznia 2014 roku.

RimWorld Download PC Codex

reloaded RimWorld skidrow

zainstaluj RimWorld na pc

Fabuła gry toczy się w odległej przyszłości, kiedy to ludzkość zdołała skolonizować liczne systemy obce. Choć osiągnęli tak duży sukces, to jednak wciąż nie potrafią wynaleźć sposobu, aby przekroczyć prędkość światła. Wszystko to sprawia, iż niektóre kolonie są odizolowane od siebie, a także – najczęściej – zdane wyłącznie na siebie. Próżno szukać pomocy. Gracze mają za zadanie objąć dowództwo nad niewielką grupką ocalałych z katastrofy statku kosmicznego. Do jego rozbicia doszło na wskutek awarii. Do dyspozycji graczy więc gracze dostają pasażerów, którzy są zwykłymi ludźmi, a nie – jak można byłoby się wydawać – przeszkolonymi specjalistami.

Każdy z ocalałych posiada własną, prywatną historię przeszłości, która jest poważnym czynnikiem wpływającym na jego funkcjonowanie. Jednym z nich jest były szlachcic, doskonale potrafi poradzić sobie w sytuacjach wymagających negocjacji, między innymi w trakcie ustalania cen w handlu różnego rodzaju. Grupa kolonistów jednak stopniowo zwiększa się za sprawą łapania więźniów, kupowania niewolników, bądź przyjmowania uchodźców. W trakcie zabawy następuje wątek dla miłośników inżynierstwa, bowiem można konstruować własne budynki, produkować żywność oraz gromadzić różnorodne surowce. Postacie mogą między innymi wychylać się zza rogu, a także odgrywać odpowiednie pozycje na polu bitwy.

Sami gracze posiadają różnorodne postacie do wyboru, którymi w późniejszym czasie mają za zadanie kierować. Pobierz RimWorld Download pozwala generować nowe wątki, kształtować historie, a także obserwować system sztucznej inteligencji, który jest odpowiedzialny za wspomniane wcześniej ich historie. Ciekawi Cię ta gra? Zainteresował Cię opis? A więc to znak, już dziś pobierz RimWorld Download na swój komputer i sprawdź się w roli przywódcy kolonii! Gra jest dostępna w zarówno polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. Projekt można było pobrać 14 stycznia za sprawą wcześniejszego dostępu. Trailer gry pokazuje zalety i wady silnika Unity z którego korzysta także Hearthstone z 2014 roku.

Wśród bohaterów znajdziesz między innymi Cassandrę Classic, Phoebe Friendly, a także Randy Random, który jest prawdziwym ucieleśnieniem chaosu. Z nim z całą pewnością nie będzie miał łatwego zadania, jednak podejmij się go już dziś! Pobierz grę i sprawdź! Gra jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od daty urodzenia. Posiada tryb singleplayer. Jego minimalne wymagania sprzętowe to: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 384 MB Intel HD Graphics 3000, 500 MB HDD, Windows XP. Cena na steam: 34,99 USD.

Zagraj i przekonaj się, jak ciekawy może być system sztucznej inteligencji już teraz! Sprawdź, werbuj nowych członków kolonii oraz baw się jak najlepiej!

RimWorld Pobierz pełna wersja

do pborania RimWorld torrent

Pobierz za Darmo!

  • CODEX g2a RimWorld mods Download
  • Pebx RimWorld Pobierz mods za darmo PC
  • Steam Download RimWorld Crack Exsite
  • Reloaded RimWorld Torrent Chomikuj

Oficjalna strona: https://rimworldgame.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.