Lost Ark Download

Gra Lost Ark to RGP akcji, które można ściągnąć za darmo, jednak – w razie potrzeb gracza – uiścić mikropłatności, tak zwane free-to-play. Lost Ark Download można porównać do niegdyś bardzo popularnych gier, takich jak Diablo, bądź Path of Exile. Projekt powstał, a także wyszedł spod ręki pochodzącego z Korei studia Tripod oraz Smilegate. Początkowo miał być dostosowana do rynku azjatyckiego, jednak w późniejszym czasie zdecydowano, iż zostanie również wprowadzony w obieg na Zachodzie, w wersji angielskojęzycznej. Dzięki temu, gracze nie muszą martwić się o nieznajomość języka koreańskiego. Data premiery została zapowiedziana na dzień 7 listopada 2018 i wydana na platformy Microsoft Windows.

Lost Ark Download PC

Lost Ark Pobierz

zainstaluj Lost Ark na pc

Fabuła gry Lost Ark Download opiera się na świecie fantasy. Był on chroniony przed siłami zła za sprawą magicznego artefaktu – Arce’a. Arka jednak stała się legendą, a jak wiadomo – nikt w nie wierzy. Szybko zapomniano o niej, lecz w tym momencie do akcji wkraczają gracze, którzy mają na celu znalezienie jej przed przywódcą legionów piekieł – Kazerothem, chcącym przejąć władzę nad światem za jej pomocą. Już na samym początku gracze mogą wybrać jedną z osiemnastu postaci, które zostały ujęte w grze fantasy. Każdy bohater posiada odmienne cechy, z przykładu – Devil Hunter ma możliwość posługiwania się trzema rodzajami broni palnej, takimi jak strzelby, karabiny oraz pistolety. Dodatkowo, Hunter potrafi zmieniać je w niezwykle szybkim tempie. Sami gracze, jeśli wyrażą taką wolę, mogą modyfikować własnych bohaterów, na przykład zmieniać ich style walki.

Z całą pewnością gra ta będzie dużą gratką dla osób, które uwielbiają pojedynki na arenach, bowiem tych z całą pewnością nie brakuje. Lost Ark Download to gra, która umożliwia graczom wchodzenie w interakcje z innymi graczami, a także między innymi zbieranie surowców, ścinanie drzew, paranie rzemiosłem, a nawet wykopywanie skarbów. W grze hack’and’slash można znaleźć również tak zwaną morską eksploatację, czyli odkrywanie nowych zadań, a także lokacji. Jesteś już zainteresowany tą grą? A więc pobierz Lost Ark w dniu premiery!

Lost Ark Download dla wielu graczy to niezwykła gratka. Wszystko to za sprawą grafiki, która charakteryzuje się najwyższą jakością, a także niezwykłym realizmem. Dla wielu będzie to rzecz, która przerośnie ich oczekiwania. Jak? O tym trzeba będzie przekonać się na własnej skórze, dlatego jeśli już teraz nie możesz doczekać się, aby spróbować zagrać w Lost Ark na PC, musisz ściągnąć jak najszybciej, nie czekając na lepszą okazję! Sprawdź zalety i wady tej technologii którą wspomaga silnik Unreal Engine. Gra posiada dwa tryby – single-, bądź multiplayer. Gracze już dziś oceniają grę PvE niezwykle wysoko, co przekonuje, iż projekt będzie niezwykle rozchwytywany. Nie bądź inny, zagraj w nią i opowiedz o swoich uczuciach znajomym! Z całą pewnością będą Ci zazdrościć pojedynków na arenie, poszukiwania ukrytych skarbów czy też – najważniejszego – poszukiwania zaginionej Arki oraz walki z czasem, aby nie odnalazł jej wcześniej demoniczny Kazeroth.

Wejdź w świat gry PvP i pokonaj go! Nie pozwól, aby świat został opanowany przez Mrok oraz Demony, kto wie? Być może jesteś jedynym możliwym bohaterem, który jest w stanie odnaleźć artefakt przed mocami zła? Zagraj! Znajdź! Wygraj! Świat z całą pewnością będzie Ci wdzięczny, szczególnie, że gra nie posiada zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych, dlatego nie musisz posiadać komputera z najwyższej półki.

Lost Ark Pobierz grę – Pełna Wersja PC

Lost Ark download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Free Download Lost Ark Crack Exsite
  • Pobierz Lost Ark Torrent Chomikuj
  • Pebx Lost Ark Pobierz za darmo
  • Skidrow Lost Ark online Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *