Rise of Legions gra do Pobrania PC

Pobierz za darmo Rise of Legions download i przenieś się do strategii czasu rzeczywistego. Twoja kolekcja kart będzie stanowić podstawę walki z innymi graczami, którzy tak samo jak ty szukają coraz to lepszych jednostek, aby stoczyć z Tobą satysfakcjonującą bitwę.

Rise of Legions Download Pełna Wersja PC

Rise of Legions pobierz na pc

Pobierz za Darmo!

Producent, wydawca, platforma

Broken Games jako producent i wydawca postarało się, aby gra na PC była dostępna już w sierpniu 2019 roku. Projekt gry stanowi rozwinięcie Castle Fight do Warcrafta III oraz Desert Strike do StarCrafta II – i można spokojnie powiedzieć, że założenie w stu procentach zostało spełnione.

Fabuła i mechanika gry

Zbierając klimatyczne karty tworzy się talie odpowiedzialne później za toczenie bitew w czasie rzeczywistym. Można wybrać z kilku frakcji, z których każda posiada własnych wojowników i specjalizacje, w których jest naprawdę dobra. Gracze spędzają przyjemne godziny nad czytaniem i uczeniem się kart, które później użyte w odpowiedni sposób pozwalają im wygrać partie stanowiące podstawę gry.

Niezwykle już modna gra RTS polega na zaangażowaniu w wiele taktyk, tworzeniu odpowiednich zestawów kart oraz logicznym działaniu, które prowadzi do konkretnego rodzaju wygranej. Łatwo tu o pomyłkę, o potknięcie spowodowane dobraniem złej karty lub zbyt pochopnym ruchem podyktowanym kończącym się czasem podczas tury. To wszystko sprawia, ze gra wzbudza tyle emocji, co niejedno RPG lub szybko działająca strzelanka.

Ściągnij grę Rise of Legions na PC i pozwól sobie na niezapomniane chwile, które rozwiną Twój umysł logiczny i strategiczny wciągając Cię w świat niesamowitych postaci i bitew, które w realnym świecie nie miałyby nigdy miejsca.

W grze istnieje Biały Legion stworzony z ludzi, Zielony Legion zaskakujący mocą roślin oraz Czarny Legion władający postaciami z czarnych odmętów chaosu. Tylko od nas zależy który Legion wybierzemy i jaką frakcją doprowadzimy się do zwycięstwa.

Tryby gry

Gra jest już dosyć tradycyjną postacią rozgrywek karcianych, które toczą się w czasie rzeczywistym między graczami w trybie PvP. Dostępne są potyczki, czy raczej pojedyncze starcia z bossami kierowanymi sztuczną inteligencją, ale są to mało ekscytujące elementy gry w porównaniu z możliwością sprawdzenia swoich sił z innym graczem, tak samo zaangażowanym jak my.

To jest rozgrywka dla osób, które umieją myśleć i praktycznie wykorzystywać swoje pomysły. Spryt i konkretne działania to nie wszystko, nie może zabraknąć pasji i zaangażowania!

Rise of Legions Pobierz grę za darmo

Rise of Legions download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7
 

  • torrent Rise of Legions chomikuj PC
  • crack Rise of Legions pebx za darmo
  • codex Rise of Legions free download
  • Rise of Legions darmowe gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *