Fight of Gods Download

Gry do pobrania w których walczymy zawsze cieszą się dużą popularnością. Gra Fight of Gods na PC oraz Switch to oryginalna i zaskakująca produkcja studia Digital Crafter. Jest ona pierwszą “pecetową” pozycją tego studia, które dotychczas tworzyło wyłącznie gry na urządzenia mobilne. Wydawca gry pQube. Data premiery 18.01.2019. Platformy: PC, Switch. Gatunek Bijatyki.

Fight of Gods pełna wersja na PC

Fight of Gods pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak sama nazwa wskazuje, gra Fight of Gods jest bijatyką, w której walczą… przedstawiciele najpopularniejszych, światowych religii. Mamy więc tu Jezusa Chrystusa, Buddę, Mahometa i wiele innych postaci, czczone jako bóstwa. Oczywiście jak łatwo się domyślić poszczególne bóstwa walczą ze sobą a każdy z nich charakteryzuje się swoimi własnymi, specyficznymi umiejętnościami. Jeśli więc chcesz się przekonać, jak to jest stać się “bogiem”, pobierz za darmo Fight of Gods Download. Przekonasz się, że popularne bijatyki mogą mieć wiele odsłon.

Tak naprawdę pozycja ta jest grą przypominającą w pewnym stopniu Steet Fightera. Co ciekawe, z powodzeniem można ją zaliczyć do pozycji 2.5 D. Dlaczego? Ponieważ w grze poruszamy się trójwymiarowymi postaciami na dwuwymiarowym tle.

Ciekawostką jest również samo tło. W grze Fight of Gods walki możemy toczyć na kilku różnych “arenach”, które są tożsame dla przedstawicieli określonych religii. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by walczyć Zeusem bezpośrednio na szczycie Olimpu…

Samo sterowanie grą również przypomina klasyczne bijatyki (zwłaszcza 2D). W zasadzie cała walka opiera się na czterech przyciskach, których możemy używać w dowolnej kolejności. Jeśli więc chcesz przypomnieć sobie, jak walczyło się z przeciwnikiem w popularnych dwuwymiarowych bijatykach końca XX wieku, ściągnij Fight of Gods free Download.

Nie oznacza to jednak, że gra jest pod względem sterowania słaba. Za pomocą kilku wspomnianych przycisków można też wykonywać charakterystyczne kombosy. Warto też dodać, że każda z grywalnych postaci ma swój wachlarz umiejętności, który odpowiednio wykorzystany, gwarantuje nam zwycięstwo.

Tryby gry

Jeśli chcesz przetestować tryby gry w Fight of Gods na PC lub Switch, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Pierwszym trybem, z jakim najprawdopodobniej będziesz miał do czynienia, będzie tryb treningowy. Nauczysz się w nim wykonywania poszczególnych ciosów, a z biegiem czasu – również kombosów.

Kolejnym trybem jest single player. Pozwala on na prowadzenie rozgrywki na kolejnych poziomach, uzależnionych od liczby pokonanych przeciwników. Inną popularną bijatyką jest Dragon Ball FighterZ.

W grze nie mogło zabraknąć tryby multi player. Jak łatwo się domyśleć, w trybie tym walczymy z realnymi przeciwnikami. Zaletą tego trybu jest możliwość stałego rozwoju własnych umiejętności. Trzeba bowiem przyznać, że po pewnym czasie ruchy przeciwników w trybie single stają się po prostu przewidywalne.

Podsumowanie

Fight of Gods należy z pewnością do pozycji oryginalnych i zaskakujących, ale – co również trzeba przyznać – kontrowersyjnych. Przykładowo w Malezji została ona zablokowana ze względu na naruszenie godności religii.

Fight of Gods Download CODEX

Fight of Gods download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Pobierz Fight of Gods Torrent Pebx
  • Free Download Fight of Gods Crack Exsite
  • Chomikuj Fight of Gods Free download
  • CODEX Fight of Gods Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *