Fight of Gods Download

Fight of Gods to oryginalna i zaskakująca produkcja studia Digital Crafter. Jest ona pierwszą “pecetową” pozycją tego studia, które dotychczas tworzyło wyłącznie gry na urządzenia mobilne.

Fight of Gods Download PC

Fight of Gods skidrow

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak sama nazwa wskazuje, Fight of Gods jest bijatyką, w której walczą… przedstawiciele najpopularniejszych, światowych religii. Mamy więc tu Jezusa Chrystusa, Buddę, Mahometa i wiele innych postaci, czczone jako bóstwa. Oczywiście jak łatwo się domyślić poszczególne bóstwa walczą ze sobą a każdy z nich charakteryzuje się swoimi własnymi, specyficznymi umiejętnościami. Jeśli więc chcesz się przekonać, jak to jest stać się “bogiem”, koniecznie pobierz na swój komputer Fight of Gods Download. Przekonasz się, że popularne bijatyki mogą mieć wiele odsłon.

Tak naprawdę pozycja ta jest grą przypominającą w pewnym stopniu Steet Fightera. Co ciekawe, z powodzeniem można ją zaliczyć do pozycji 2.5 D. Dlaczego? Ponieważ w grze poruszamy się trójwymiarowymi postaciami na dwuwymiarowym tle.

Ciekawostką jest również samo tło. W Fight of Gods walki możemy toczyć na kilku różnych “arenach”, które są tożsame dla przedstawicieli określonych religii. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by walczyć Zeusem bezpośrednio na szczycie Olimpu…

Samo sterowanie grą również przypomina klasyczne bijatyki (zwłaszcza 2D). W zasadzie cała walka opiera się na czterech przyciskach, których możemy używać w dowolnej kolejności. Jeśli więc chcesz przypomnieć sobie, jak walczyło się z przeciwnikiem w popularnych dwuwymiarowych bijatykach końca XX wieku, to koniecznie pobierz na swój komputer Fight of Gods Download.

Nie oznacza to jednak, że gra jest pod względem sterowania słaba. Za pomocą kilku wspomnianych przycisków można też wykonywać charakterystyczne kombosy. Warto też dodać, że każda z grywalnych postaci ma swój wachlarz umiejętności, który odpowiednio wykorzystany, gwarantuje nam zwycięstwo.

Tryby gry

Jeśli chcesz przetestować tryby gry w Fight of Gods Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Pierwszym trybem, z jakim najprawdopodobniej będziesz miał do czynienia, będzie tryb treningowy. Nauczysz się w nim wykonywania poszczególnych ciosów, a z biegiem czasu – również kombosów.

Kolejnym trybem jest single player. Pozwala on na prowadzenie rozgrywki na kolejnych poziomach, uzależnionych od liczby pokonanych przeciwników.

W grze nie mogło zabraknąć tryby multi player. Jak łatwo się domyśleć, w trybie tym walczymy z realnymi przeciwnikami. Zaletą tego trybu jest możliwość stałego rozwoju własnych umiejętności. Trzeba bowiem przyznać, że po pewnym czasie ruchy przeciwników w trybie single stają się po prostu przewidywalne.

Podsumowanie

Fight of Gods należy z pewnością do pozycji oryginalnych i zaskakujących, ale – co również trzeba przyznać – kontrowersyjnych. Przykładowo w Malezji została ona zablokowana ze względu na naruszenie godności religii.

Wymagania techniczne

  • – procesor – Intel Core i7-4790 3.6 GHz, 2 GB RAM,
  • – karta grafiki – 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza,
  • – wolne miejsce na dysku twardym – 3 GB HDD,
  • – system operacyjny – Windows 7

Fight of Gods Pobierz CODEX

Fight of Gods steam

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Fight of Gods Torrent Pebx
  • Free Download Fight of Gods Crack Exsite
  • Chomikuj Fight of Gods Free download
  • CODEX Fight of Gods Pobierz za darmo

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *