Robinson The Journey Download

Już dziś wejdź w świat prehistorii i poczuj się niczym Robinson, główny bohater gry Robinson The Journey Download! Jest to jednak z niewielu gier, które oferują miłośnikom zabaw komputerowych połączenie gatunku science-fiction wraz z prehistorią. Jest to pierwszy projekt oparty na silniku CryEngine, która została wyprodukowana przez popularną na całym świecie firmę Crytek. Wydawcą został Sony Interactive Entertainment. Sama gra komputerowa miała swoją premierę ósmego oraz dziewiątego listopada, odpowiednio na PS4 oraz PSN.

Robinson The Journey Download Pełna Wersja

Robinson The Journey pobierz

Pobierz za Darmo!

Młody bohater, chłopak o imieniu Robin rozbija swój statek kosmiczny na planecie, gdzie czas zatrzymał się w czasach prehistorycznych. Tam wciąż panuje era jurajska, a dinozaury nadal świetnie się miewają. Na nieszczęście głównego bohatera, musi on walczyć z nimi, wchodzić w interakcję z terenem, roślinnością oraz – najważniejsze – zwierzętami, równocześnie odróżniając je od siebie pod względem roślinożerców (wegetarian potocznie mówiąc) od mięsożerców, które wcale nie są przyjaźnie nastawione do głównego bohatera. Zagraj już dzisiaj na platformach Microsoft Windows PC oraz Playstation 4. Ciekawowstką jest fakt, iż firma Crytek ma na swoim koncie takie produkcje jak pierwsza część Far Cry czy Hunt: Showdown.

Piękna, niezwykle dobrze stworzona grafika została zapewniona dzięki najnowszej technologii gogli VR oraz silnika CryEngine. To właśnie dzięki nim stworzono niezwykle realistyczny obraz, z najwyższą dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Równocześnie należy pamiętać, iż bohater nie jest osamotniony w swojej walce z wrogami, gdyż towarzyszą mu robot o nazwie HIGS oraz – co może dziwić – mały tyranozaur o imieniu Laika. To właśnie dzięki nim niejednokrotnie Robin ucieka przed niechybną śmiercią w paszczy dinozaurów. Robinson The Journey to gra (FPP), która posiada niezwykle piękną grafikę – momentami zapierającą dech w piersiach, a czasem – wywołującą gęsią skórkę. Przyjaźń? Opieka? Pomoc? Jak można jednak nazwać relację, która łączy bohatera wraz ze sztuczną inteligencją oraz małym stworkiem? Nie wiesz? A więc ściągnij Robinson The Journey Download już teraz i sam znajdź odpowiedź na to pytanie! Sprawdź grę na platformach PC lub PS4.

Gracz może obserwować los swojego bohatera oraz jego kompanów z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Sam obszar gry przygodowej i eksploracyjnej został podzielony na tak zwane lokacje, które łączą wąskie korytarze. Gracz nie tylko musi chować się przed dinozaurami, ale także zwiedzać i poznawać nowe środowisko, a przy okazji – rozwiązywać zagadki zarówno logiczne, jak i środowiskowe, do których można między innymi zaliczyć poszukiwanie różnorodnych przedmiotów. Jeśli jednak sam gracz, tudzież bohater nie znają rozwiązania, wówczas pomoc oferuje robot HIGS, który dzieli się ze wskazówkami.

Co więcej – Robinson The Journey Download posiada minigrę, która polega na wspinaczce. A jaka jest rola Laiki? Otóż, skutecznie – ten malutki, niepozorny tyranozaur – potrafi odstraszyć mniejsze od siebie gady, a przy okazji – odwracać uwagę wrogich dla Robinsona gatunków. Gra posiada tryb single player, a dodatkowo jest ona niezwykle pozytywnie oceniana przez graczy oraz recenzentów. Nie wahaj się więc, pobierz ją na swój osobisty komputer. To idealna okazja, bowiem gra nie ma zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych, co dodatkowo zachęca nowych graczy.

Roślinność, dopracowana, niezwykle realistyczna woda, a także – najważniejsze – detale wnętrz, w tym – statku kosmicznego, który nie przyniósł szczęścia bohaterowi – właśnie tak można opisać ów grę. Cena na steam: 19,99 USD.

Robinson The Journey Pobierz grę na PC

Robinson The Journey download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4590.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD.
  • System: Windows 8 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Robinson The Journey vr crack pebx
  • Pobierz Robinson The Journey Torrent Exsite
  • Chomikuj Robinson The Journey steam Download
  • Skidrow Robinson The Journey Pobierz za darmo

Oficjalna strona: http://www.robinsonthegame.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *