Journey gra do Pobrania

Gra przywodząca na myśl samotne wędrówki podróżników, którzy obrali sobie za cel zbadanie nieznanego terytorium na własna rękę. Niezwykły świat tak wciągnął twórców gry, że w końcu stworzyli coś, czym swobodnie mogą się pochwalić. Pobierz za darmo Journey download, żeby znaleźć się w podróży z bohaterem pragnącym jedynie odkrywać nowe terytoria i tajemnice z nimi związane.

Journey Download – Pełna wersja gry PC

Journey pobierz za darmo

Pobierz za Darmo!

Platforma, producent i wydawca

Gra miała już premiery w 2013 roku na Playstation dwa, w 2015 na Playstation 3. We wrześniu 2019 wejdzie natomiast na PC. Producent Thatgamecompany i Annapurna Interactive wykazali się ogromną precyzją tworząc grę tego typu, jakiej właściwie jeszcze nikt na taką skalę nie próbował zrobić.

Fabuła gry

Jako bohater gry wcielamy się w postać przemierzająca się przez piaszczyste, ciężkie do przebycia tereny, a celem gracza jest dotarcie na szczyt wysokiego wzniesienia. Dotarcie na samotną górę dostarcza wielu trudności, a pozbawiona klasycznej narracji gra wcale tego nie ułatwia.

Do zadania bohatera należy zinterpretowanie tego, co działo się ze światem, że stało się wielką kukłą w rękach wyższej siły, która nie do końca wie, co mogłoby z nią zrobić.

Trailer gry Journey PC


Dodatkową ciekawostką jest sam bohater – trzeba też odgadnąć, do jakiej cywilizacji należał i w imię czego zmaga się z przejściem przez tak trudne tereny i przeszkody, jakie napotyka.

Mechanika gry

Gra polega na eksploracji otwartych terenów piasku jako półotwartych poziomów, które zawierają różne elementy tajemniczego świata gry ukryte w zagadkach i różnego rodzaju podpowiedziach i zadaniach do wykonania.

Gra nie należy do trudnych. Zagadki są zwykle bardzo logiczne, a gry należą do zręcznościowych platformówek. Celem developerów było bowiem zachęcenie do gry, a nie sprawdzanie ich umiejętności logicznego myślenia. Jeśli chcesz ściągnij grę Journey / Podróż na PC i ciesz się ostatnią wolną chwilę, gdyż po jej zainstalowaniu będzie to niezwykle trudne.

Trailer gry Journey do pobrania

Podczas wędrówki po piaszczystych ziemiach możemy w każdej chwili spotkać innego gracza, co jest ogromnym plusem gry w trybie multiplayer. Współpraca z innym graczem nie jest możliwa, ale nie może on nam też w niczym przeszkodzić. Tak jak my, każda z postaci jest zakapturzona i do końca nie wiemy, kim może być. Inna polecana gra przygodowa In The Valley of Gods pobierz na pc.

Ogromnym atutem gry jest ścieżka dźwiękowa, która dopasowana do klimatu rozgrywki pobudza wyobraźnię i sprawia, że zaangażowanie w grę jest naprawdę prostym, przyjemnym zadaniem.

Journey Pobierz za darmo

Journey download

Pobierz gre!

  • torrent Journey chomikuj ściągnij
  • crack Journey darmowe gry pc
  • codex Journey free download
  • Podróż gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *