Hunt Showdown Download

Hunt Showdown to pierwszoosoba gra akcji, oparta na złożonej kooperacji pomiędzy poszczególnymi graczami. Za stworzenie tej produkcji odpowiedzialne są osoby ze studia Crytek.

Hunt Showdown Download – do pobrania na PC

Hunt: Showdown steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja gry ma miejsce w alternatywnej wersji Luizjany XIX wieku. Nagle okazuje się, że potwory, które wcześniej istniały wyłącznie w legendach, nie wyginęły wraz z ludzką pamięcią, ale są bardziej rzeczywiste, niż mogłoby się wydawać. Na szczęście ludzkość w walce z pomiotami piekieł nie jest bezbronna. W walce z potworami staje po jej stronie tajne stowarzyszenie łowców, których zadaniem jest współzawodniczenie w polowaniu na wspomniane kreatury. Jeśli więc i Ty chcesz się stać członkiem tego stowarzyszenia, koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam słowo pobierz na swój komputer Hunt Showdown Download i przekonaj się, jak trudnym będzie to zadaniem.

Mechanika gry

Gra jest połączeniem kilku różnych gatunków, z battle royale i survivalem na czele. Świat przedstawiony w grze, obserwujemy z perspektywy wspomnianego łowcy, który posiada odpowiednie ku temu zadaniu wyposażenie.

Nawet najlepszy łowca nigdy nie działa sam. Dlatego są oni wybierani po dwóch. W jednej rozgrywce może brać nawet pięć takich dwuosobowych drużyn. Tylko najsilniejsi wojownicy mogą próbować swoich sił w pojedynkę, ale jest to propozycja tylko dla doświadczonych graczy, którzy w świecie Hunt Showdown spędzili już trochę czasu.

Pod dobraniu się w drużyny, gracze zostają przeniesieni na niezwykłą mapę, na której zombie i inne, piekielne kreatury są na porządku dziennym. Na mapie pojawiają się również bardziej widowiskowe stworzenia, za zabicie których zdobędziemy szczególną nagrodę. Na tym właśnie polega rozgrywka w Hunt Showdown. Zwycięża ten, kto zabije bardziej niezwykłego potwora i – rzecz jasna – opuści wspomnianą mapę żywym.

Zanim jednak zabijemy określonego potwora, trzeba będzie go wcześniej wytropić. Pomogą nam w tym specjalne umiejętności, pozwalające na odszukanie jego tropów. Każda uzyskana w ten sposób wskazówka pozwala nam na zawężenie poszukiwań. W momencie ich zakończenia, gdy kryjówka bestii będzie nam już znana, trzeba ją będzie zabić a następnie odesłać do piekła. To jednak nie wystarczy, by “zaliczyć” grę. Z tak uzyskanym trofeum, trzeba będzie przedostać się do określonego punktu na mapie. W momencie odesłania demona do piekła, jego ostatnia lokalizacja zaczyna być widoczna dla innych graczy, którzy mogą spróbować odebrać ją siłą. Jeśli więc jesteś gotów nie tylko na zabijanie potworów, ale i na obronę tego, co Ci się słusznie należy, koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam słowo pobierz na swój komputer Hunt Showdown Download i pokaż innym, jaki jesteś w tym dobry.

Kwestie techniczne

Jak na dzieło studia Crytek przystało, również i Hunt Showdown zostało wyposażone w specjalny, dedykowany silnik CryEngine. Jeśli chcesz poznać jego walory, koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam słowo pobierz na swój komputer Hunt Showdown Download i przekonaj się, z jaką pieczołowitością zadbano tu nie tylko o oprawę wizualną, ale też o ścieżkę dźwiękową.

Wymagania sprzętowe

  • – Procesor – Intel Core i5 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz,
  • – Pamięć operacyjna – 12 GB RAM,
  • – Karta grafiki GeForce GTX 970 4 GB / Radeon R9 390X 8 GB lub lepsza,
  • – Wolne miejsce na dysku – 20 GB HDD,
  • – System operacyjny – Windows 10 64-bit

Hunt Showdown Pobierz reloaded

Hunt: Showdown torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Hunt Showdown Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Hunt Showdown Crack Exsite
  • Chomikuj Hunt Showdown Do pobrania Prophet
  • CODEX Hunt Showdown Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *