Shadow Complex Remastered Download

Obserwując współczesne tendencje to śmiało można uznać że najbardziej popularne gry komputerowe to te, w których można dostrzec koligacje strategii i przygodówki, a przy tym trochę postrzelać. W kanon tego typu gier, śmiało można wpisać projekt Chair Entertainment & Epic Games z 2009 roku o nazwie Shadow Complex. To co wyróżnia tę grę na tle innych, to zdecydowanie charakterystyczna boczna perspektywa, dodająca grze nieco oldschoolowego akcentu. Twórcy nie ukrywali, że priorytetem było dla nich stworzenie gry utrzymanej w konwencji platformówki, która wielu nadal kojarzyć się może z konsolami Nintendo z końca lat 80. ubiegłego wieku. Data premiery: 3 grudnia 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca gry: Sony Interactive Entertainment.

Shadow Complex Remastered Download

Shadow Complex Remastered Download

Pobierz za Darmo!

Najbardziej przerażające, niosące z sobą ogrom zniszczeń są konflikty wewnątrz kraju. Shadow Complex Remastered bazuje właśnie na tego typu mrocznej wizji rzeczywistości, bowiem główny bohater nacechowany odwagą i przepełniony patosem chce za wszelką cenę ocalić swoją ojczyznę – Stany Zjednoczone – przed wojną domową. Misja ma szansę na sukces, o ile główna postać zmierzy się i pokona złowrogie siły czyhające na każde potknięcie ukochanego kraju. Recenzowana gra akcji ma na swoim takie osiągnięcia jak Nagroda VGX: Najlepsza gra z cyfrowej dystrybucji.

Shadow Complex Remastered Download to propozycja bez wątpienia wyjątkowa, co ciekawe – dostępna w sieci w formie pliku do pobrania. Dzięki takiej możliwości każdy, kto lubi nawiązania do klasyki jednak w nowoczesnej odsłonie będzie mógł mieć Shadow Complex Remastered właściwie po upływie kilkunastu minut!

Warto jednak jeszcze raz powrócić do genezy gry, co prawda powstała ona ponad piętnaście lat temu. Prawda, że nie doczekała się kontynuacji. Niemniej w 2015 roku pojawia się wznowienie Shadow Complex nie tylko o dodatkowy człon w nazwie Remastered, ale także o ogromną ilość efekciarskich dodatków. Reedycję można zawdzięczać pierwotnym producentom i wydawcom. Mianowicie Chair Entertainment & Epic Games.

Do największych zalet Shadow Complex Remastered należy zaliczyć rozbudowaną fabułę. Jednak tego typu projekt nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca twórców ze znanym na całym świecie artystą Orsona Scotta Carda. Fabuła na początku rozkręca się dość mozolnie, a intro bardziej przypomina to z gry o czerwonym hydrauliku na pegasusa, niż z kulowej mrocznej strzelaniny. Gracz wciela się w postać młodego Jasona Fleminga, który podczas wycieczki wraz z towarzyszącą mu piękną kobietą o imieniu Claire odkrywają tajną bazę, równie tajnej organizacji o nazwie Restoration. Ideą przyświecającą zgrupowaniu jest rozsianie chaosu, unicestwienie głowy państwa, aż w końcu przejęcie władzy nad Stanami Zjednoczonymi. Sprawy komplikuje porwanie towarzyszki Jasona przez członków złowrogiej organizacji.

Jak zatem Jonson Fleming ma osiągnąć swój cel? Jak na platformówkę przystało, bohater musi stawić czoła różnym przeszkodom. Nie chodzi tu tylko o starcia z przeciwnikami różnego typu, ale rozwiązywanie zagadek, które z kolei mają ogromny wpływ na rozwój głównej postaci.

Ostatnimi czasy, bardzo popularną stała się technika 2,5D, która dzieli wirtualną przestrzeń na połowy. Tło zaprojektowane trójwymiarze, jednak motoryka zachowana w 2D. Efektem czego otrzymuje się nieco chaotyczny, jednak interesujący świat. Nie inaczej jest w przypadku Shadow Complex Remastered Download. Podobnie jak w przypadku części sprzed ponad dekady w reedycji wykorzystano innowacyjny silnik Unreal Engine ten sam co wykorzystany w Medal of Honor. W przeciągu tych dziesięciu lat od premiery pierwowzoru, komputery unowocześniły się, dlatego nieodłącznym elementem reedycji było dostosowanie poszczególnych elementów audiowizualnych do obowiązujących współcześnie standardów. Cena na steam: 14,99 USD.

Shadow Complex Remastered Pobierz

Shadow Complex Remastered Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-650 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GT 540.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Shadow Complex Remastered Torrent
  • Free Download Shadow Complex Remastered PC
  • Recenzja Shadow Complex Remastered Pobierz za darmo
  • Shadow Complex Remastered Download Free

Oficjalna strona: https://www.epicgames.com/shadowcomplex/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *