Samorost 3 Download

Samorost 3 pełna wersja, to trzecia odsłona gry przygodowej, stworzonej przez czeskie studio Amanita Design. Produkcja jest jednocześnie pierwszą edycją gry komputerowej, która pojawiła się nie tylko na standardowych blaszakach, ale też na urządzeniach mobilnych. Data premiery gry twórcy Jakuba Dvorský odbyła się dnia 24 marca 2016 na platformy Microsoft Windows PC, Android, iOS.

Samorost 3 Download PC

Samorost 3 torrent

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Samorost 3 do pobrania, charakteryzuje się dość specyficzną i niecodzienną fabułą. W grze, wcielamy się w rolę sympatycznego kosmity, który mieszka sobie na planetoidzie, przemierzającej przestrzeń kosmiczną. Naszym zadaniem, jest bezpieczne przemierzenie kolejnych lokacji i pokonywanie przeszkód, które stawia przed nami rozgrywka. Jeśli chcesz na własne oczy sprawdzić, jak gra się w tą niecodzienną grę, koniecznie pobierz na swój komputer Samorost 3 Download. Zobaczysz, że rozgrywka może mieć nowe, zaskakujące oblicze.

Mechanika gry

W Samorost 3, naszym zadaniem jest komunikowanie się z innymi istotami przy pomocy specjalnej, kosmicznej trąbki. Za jej pomocą, możemy poprosić o pomoc inne postacie zamieszkujące Wszechświat gry. Jak łatwo przewidzieć, rozgrywka będzie się więc opierać na rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych, od rozwiązania których będzie zależało nasze przeżycie.

Jedną z centralnych elementów gry przygodowej, jest charakterystyczny, nieco baśniowy teleskop. Dzięki niemu, wyszukujemy obiekty, do których aktualnie możemy się zbliżyć, bądź też – zbliżymy się w miarę postępu rozgrywki. Reszta zależy od naszej pomysłowości, gdyż to właśnie pomysłowość jest kluczem do rozwiązania kolejnych zagadek logicznych, od których zależy przejście do kolejnego etapu.

Gdybyśmy mieli zdefiniować, czym tak naprawdę jest tak gra, moglibyśmy ją określić jako typową grę przygodową z zawartymi w niej elementami point and click.

Oprawa graficzna gry

Samorost 3, to gra której oprawa graficzna została pod każdym względem dopracowana. Pojawiające się na naszym ekranie lokacje, są stworzone tak, jak gdyby ich twórcy mieli mnóstwo czasu na ich graficzne dopieszczenie. Postać naszego sympatycznego kosmity porusza się po ekranie z dużą płynnością a całość przedstawionego świata, prezentuje się niezwykle baśniowo. Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć, jak baśniowa może być gra komputerowa, koniecznie pobierz na swój komputer Samorost 3 Download. Możesz być pewien, że oprawa graficzna tej gry urzeknie Cię od razu i sprawi, że zwyczajnie się w niej zakochasz.

Oprawa dźwiękowa gry

Baśniowość gry, podkreśla również jej niesamowita oprawa dźwiękowa. Dźwięki wydawane przez poszczególne postacie, są w pełni naturalne i nie są generowane przez komputer. Dzięki dodatkowe obróbce cyfrowej, przedstawione dźwięki są jeszcze piękniejsze i bardziej urzekające.

Zaawansowana oprawa audiowizualna gry Samorost 3 sprawia, że grając w nią, czujemy się niczym we wnętrzu jakiegoś niesamowitego, baśniowego świata. Jeśli więc szukasz gry, która przeniesie Cię w swój własny, baśniowy i odrealniony świat, koniecznie pobierz na swój komputer Samorost 3 Download. Zobaczysz, że dzięki tej grze, uda Ci się oderwać od szarej i nudnej rzeczywistości. Wystarczy tylko ją pobrać i zainstalować.

Podsumowanie

Gra Samorost 3, to z pewnością arcydzieło pod każdym względem. Odrealniony, nieco baśniowy świat, w połączeniu z ciekawą oprawą dźwiękową i niecodzienną fabułą, to ciekawa odpowiedź na mnóstwo często bardziej zaawansowanych technicznie gier, które jednak nie urzekają gracza tak, jak robi to Samorost 3. Jeśli jeszcze do tego dodamy niewielkie wymagania techniczne, to wyjdzie nam arcydzieło, które każdy powinien mieć na swoim dysku twardym. Cena na steam: 19,99 USD.

Samorost 3 Pobierz i zainstaluj

Samorost 3 pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 1.7 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® GT 340.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Samorost 3 Torrent
 • Pobierz Samorost 3 Exsite
 • Chomikuj Samorost 3 Free Download
 • Pebx Samorost 3 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Samorost 3 Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *