Sid Meier’s Civilization VI Download

Civilization VI pełna wersja to kolejna, szósta z kolei odsłona popularnej gry turowej, w której naszym zadaniem jest rozbudowa naszego imperium i „przeprowadzenie go” przez kilka tysięcy lat ludzkiej historii. Za stworzenie gry sandbox, odpowiedzialne jest studio Firaxis Games a jej wydawcą 2K Games. Data premiery: 21 października 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, Nintendo Switch, iOS.

Następczyni piątej odsłony gry komputerowej, nie popełnia tego samego błędu co jej poprzedniczka. Choć w „piątce” pojawiło się sporo uproszczeń, to jednak nie zostały one zbyt ciepło przyjęte przez graczy. Dlatego w grze Sid Meier’s Civilization VI, pojawiło się kilka dodatkowych opcji, które rozbudowują rozgrywkę jeszcze bardziej.

Sid Meier’s Civilization VI Pobierz Pełną Wersję

Sid Meier's Civilization VI Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak na klasyczną strategię przystało, w Sid Meier’s Civilization VI… nie ma żadnej fabuły. To my kształtujemy ją we własnym zakresie i według swojego upodobania. Jeśli również i Ty kochasz takie gry, to pobierz Sid Meier’s Civilization VI Download na swój komputer, gdyż jest to produkcja właśnie dla Ciebie. Ciekowstką jest fakt, że recenzowana gra może się pochwalić wyróżnieniem w postaci nagrody The Game Award for Best Strategy Game.

Mechanika gry

W grze Sid Meier’s Civilization VI do pobrania, stajemy się panami jednej ze historycznych cywilizacji. Naszym celem, będzie przetrwanie kilku tysięcy lat i rozbudowanie się do roli potężnego hegemona. W przeciwieństwie do wielu innych, podobnych gier, Sid Meier’s Civilization VI nie stawia ciężaru gry wyłącznie na podboju. Naszym zadaniem, jest przede wszystkim rozwój kulturowy i gospodarczy. Militaria są zdecydowanie na drugim miejscu.

Civilization VI zdjęcia


W porównaniu z poprzednimi odsłonami ekonomicznej gry strategicznej, Sid Meier’s Civilization VI wprowadza dość dużo nowości. Pierwszą z nich, jest możliwość znacznie głębszej rozbudowy miast. Teraz miasta będą na jeszcze bardziej zaawansowanym poziomie. I z pewnością będą coraz większe. W porównaniu z poprzednią odsłoną gry, w znacznie większym stopniu możemy ingerować w ich rozwój. Możemy np tworzyć dzielnice o określonym przeznaczeniu (np wojskowe) i za ich pomocą zwiększać potencjał naszego państwa.

Nowością są tak zwane miniquesty, które w znacznym stopniu przyspieszają pracę nad naszym rozwojem technologicznym. Jak to działa? Po stworzeniu określonego wynalazku, istnieje możliwość rozwiązania questu. Jeśli nam się to uda, otrzymamy 50 procent premii do badań nad wybraną technologią. W ten sposób, nie tylko przyspieszamy rozwój technologiczny państwa, ale też dopasowujemy grę do własnych potrzeb. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak działa ten system, koniecznie pobierz na swój komputer Sid Meier’s Civilization VI Download.

Zmiany objęły również zarządzanie siłami wojskowymi. W „piątce” na jednym polu, mógł przebywać zaledwie jeden oddział. W szóstce zniesiono to ograniczenie. Dzięki temu, można formować poszczególne oddziały w znacznie większe ugrupowania, na dodatek składające się z różnych komponentów sił zbrojnych. I choć w praktyce działają one tak jak jeden żołnierz, to i tak dysponują znacznie większą siłą uderzeniową.

Sid Meier’s Civilization VI trailer

Tryby gry

Sid Meier’s Civilization VI na SWITCH, iOS i PC to gra stworzona specjalnie dla graczy preferujących tryb multi. Mimo to, bardziej samotni gracze, również nie powinni być niezadowoleni. Wszak tryb single również jest tu bardzo dobrze rozbudowany.

Podsumowanie

Gra Sid Meier’s Civilization VI, to z pewnością pozycja, która w porównaniu z piątką zmieniła się na lepsze. Dzięki wprowadzonym zmianom, rozgrywka jest jeszcze bogatsza i bardziej zróżnicowana. Zaletą gry, jest też poprawiony interfejs graficzny z klasycznym widokiem izometrycznym. Dlatego jeśli lubisz tego typu gry, to koniecznie pobierz na swój komputer Sid Meier’s Civilization VI Download. Prowadzenie państwa, jeszcze nigdy nie było tak satysfakcjonujące. Cena na steam: 59,99 USD.

Sid Meier’s Civilization VI Download

Sid Meier's Civilization VI Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4690T 2.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Exsite Sid Meier’s Civilization VI PC Download
  • Pebx Pobierz Sid Meier’s Civilization VI Torrent Crack
  • Digital deluxe Download Sid Meier’s Civilization VI Pełna Wersja
  • Chomikuj Sid Meier’s Civilization VI Pobierz za darmo gold edition

Oficjalna strona: https://www.civilization.com/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.