Secret Neighbor Pobierz na PC

Gra to przygoda stworzona w klimacie horroru dziecięcego, w którym sąsiad ukrył dziecko w piwnicy, a jego przyjaciele próbują go z niej wydostać. Pobierz grę Secret Neighbor download i pomóż dzieciakom uratować przyjaciela w grze multiplayer. Darmowe gry na PC tylko u Nas!

Secret Neighbor Download Pełna Wersja PL

Secret Neighbor pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Producent, wydawca i platforma

Gra już niedługo trafi na półki sklepów dzięki Dynamic Pixels oraz tinyBuild Games. Producent i wydawca postarali się, aby gra była dostępna na PC, a jej premiera nastąpiła już w lipcu 2019.

Fabuła gry

Będąc dzieckiem mieszkającym w dzielnicy domów jednorodzinnych, często ponosiłaby nas wyobraźnia opowiadająca o tajemnicach skrywanych u sąsiadów. Porywające opowieści podczas nocowania u kolegów nieraz wzbudziłyby w nas grozę i podniecenie, ale nigdy nie przyszłoby nam tak naprawdę do głowy, że może to być prawda.

Okazuje się bowiem, ze jeden z sąsiadów skrywa ponurą tajemnicę, a nasz przyjaciel zostaje porwany. Ściągnij za darmo Secret Neighbor możemy wcielić się w grupę dzieci, która rozpaczliwie próbuje wydostać z piwnicy sąsiada swojego kompana, który wbrew sobie jest tam przetrzymywany.

Zachowana w klimacie przygodowym gra jest pełna zwrotów akcji i przyjemnej logiki, która prowadzi nas aż do osiągnięcia celu. Żadne z dzieci nie wie jednak, że niebezpieczeństwo może kryć się bardzo blisko. Bliżej, niż są w stanie sobie to wyobrazić.

Mechanika gry

Wydanie na platformę PC wymaga od uczestniczących w zabawie graczy ścisłej współpracy, bez której nie ma szans na osiągnięcie celu. Przygoda widoczna jest z widoku pierwszej osoby, jak w charakterystycznym klimacie FPP.

Podążając za wskazówkami staramy się wydostać przyjaciela z piwnicy przerażającego sąsiada, który nie wiedzieć nawet czemu dokonał takiej zaskakującej zbrodni.

Całą sprawę komplikuje fakt, że jednym z uczestników grupy dzieci jest ten własnie przerażający sąsiad w niezwykle dobrym przebraniu, który to komplikuje grę uprzykrzając dzieciakom życie i starając się krzyżować im szyki w każdym możliwym momencie gry. Zobacz inną odsłonę serii Hello Neighbor do pobrania.

Mając do dyspozycji różne talenta i gadżety może on próbować dezorientować je na rożne sposoby poprzez rozdzielenie ich lub zastraszanie. Wszystko jest mu łatwiej zrobić tym bardziej, że działa na swoim terytorium.

Trójwymiarowa grafika pozwala na zatopienie się w grze i fabule zapewniając nam wspaniałą przygodę i czas spędzony przy komputerze pełen satysfakcji i przyjemności. Osiągnięcie celu pozwoli na zakończenie gry.

Secret Neighbor Pobierz za darmo PC

Secret Neighbor download pc

Pobierz gre!

  • crack Secret Neighbor ściągnij pebx
  • torrent Secret Neighbor chomikuj
  • codex Secret Neighbor free download
  • gra Secret Neighbor do pobrania pc

Podobne Darmowe Gry

Remnant: From the Ashes PC Download

Pobierz Remnant: From the Ashes to świetna gra dla każdego niezależnie od tego ile mamy lat i jakiej jesteśmy płci. Gdy mamy taką ochotę, możemy pograć albo samotnie, albo z innymi graczami w trybie multiplayer. Niniejsza pozycja powstała dzięki autorom […]

Resident Evil 6 pobierz

Resident Evil 6 Download

Resident Evil to marka znana dobrze wszystkim fanom zarówno gier komputerowych oraz filmów. Saga o pladze zombie posiada rzesze fanów, którzy z upragnieniem czekają na kolejne części gier i filmów o tematyce zombie. Nic dziwnego, że gra doczekała się już […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.