Hello Neighbor Download

Hello Neighbor to bardzo ciekawa i bardzo nietypowa gra typu skradanka, która została wydana na platformę PC Windows. Gra jest widziana z perspektywy pierwszej osoby, a odpowiedzialne za tytuł jest studio Dynamic Pixels oraz wydawca tinyBuild Games. Bardzo interesujący pomysł, jaki przyszedł deweloperom do głowy może skraść serca licznej rzeszy miłośników gier FPP. Głównym celem gracza jest przedostanie się do piwnicy swojego sąsiada, jednak po drodze czeka go mnóstwo niebezpieczeństw, pułapek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jeśli tytuł bardzo Cię zaciekawił, to pobierz koniecznie Hello Neighbor Download i przekonaj się na własnej skórze, co takiego Twój sąsiad skrywa w tej mrocznej i ciemnej piwnicy! Data premiery gry której twórcą jest Nikita Kolesnikov została zapowiedziana na dzień 8 grudnia 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Nintendo Switch.

Hello Neighbor Pobierz PC Skidrow

skidrow Hello Neighbor steam

Zainstaluj Hello Neighbor na PC

Gra komputerowa opowiada historię zwykłego mieszkańca osiedla domków jednorodzinnych, który podejrzewa swojego sąsiada o ukrywanie jakiejś mrocznej tajemnicy. Gracz wciela się we wścibskiego mężczyznę, któremu sumienie i ciekawość nie dają spokoju i w tym celu musi koniecznie wejść do piwnicy domu ulokowanego po sąsiedzku, aby odkryć, co takiego ukrywa jego sąsiad. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie będzie, ponieważ mężczyzna jest bardzo czujny, a sprowokowany nie cofnie się przed niczym, aby bronić swojej prywatności. Głównym elementem całej mechaniki gry zręcznościowej jest sztuczna inteligencja sąsiada, dzięki której posiada on możliwość zapamiętywania kolejnych ruchów gracza oraz przewidywania tego, co zrobi w przyszłości. Nadrzędnym celem gry humorystycznej staje się uniknięcie wpadki i wykrycia, co z biegiem rozgrywki staje się coraz trudniejsze. Najczęściej obierane ścieżki i schematy zaczynają obrastać w liczne pułapki, które uniemożliwiają ucieczkę. Ponadto przebiegły mężczyzna zaczyna stosować liczne przeszkody, jak np. zabijające okna deski, lub alarmy w postaci ulokowanych w niektórych miejscach kamer. Z kolei sam gracz nie pozostaje całkiem bezbronny – może stosować różnego rodzaju wabiki, mające na celu odwrócenie uwagi sąsiada oraz może wpływać na otoczenie w taki sposób, aby utrudnić odkrycie swojej obecności w jego domu. W tym celu bohater może np. wykręcić żarówkę z lampy uniemożliwiając tym samym zapalenia światła, rozkręcić głośność telewizora czy radia, a także zwabić sąsiada w zastawione przez siebie pułapki. Zacznij skradać się do sąsiada spróbuj swoich sił na konsolach ósmej generacji PS4, XONE z funkcją Xbox Play Anywhere, Switch, PC lub na smartfonach do pobrania w sklepie play.

Hello Neighbor zdjęcia


Gracz ma również dostęp do bardzo ubogiego ekwipunku, który stanowi swego rodzaju zdobycz. Może to być np. klucz do drzwi wejściowych nieruchomości sąsiada, dzięki któremu łatwiej będzie mu dostać się do środka bez większych problemów. Aby tak ważne dla niego przedmioty nie zostały wykryte, musi z nimi uciec i składować je we własnym domu. W przeciwnym razie w momencie odkrycia ich przez sąsiada nie tylko nastąpi restart gry, ale przepadną one bezpowrotnie. Jeśli masz w sobie nieco ze szpiega i gry typu skradanka to jedne z Twoich ulubionych, to z pewnością pokochasz ten najnowszy tytuł. Pobierz Hello Neighbor Download i odkryj, jakie tajemnice skrywa w piwnicy Twój sąsiad! Cena na steam: ‎29,99 USD.

Hello Neighbor trailer

Ta ciekawa i zabawna gra dostępna m.in na PS4, PC, XONE została stworzona na bazie zaawansowanej technologii silnika Unreal Engine 4, który znacznie wpływa na oprawę graficzną, animacje, wygląd lokacji oraz wyraźne rysy twarzy bohaterów. Gra została utrzymana w barwnej stylistyce kreskówkowej tworząc zarazem kontrast z niepokojącą i trzymającą w napięciu atmosferą całej rozgrywki. Pobierz Hello Neighbor Download i złap sąsiada na gorącym uczynku! Na zakończenie, rekomendujemy do tej gry sprzęt wysokiej jakości oraz system operacyjny Windows 10.

Hello Neighbor Download / zainstaluj

do pobrania Hello Neighbor pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4770K 4-Core 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX Hello Neighbor gra Download
  • Pebx Hello Neighbor Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Hello Neighbor Crack Exsite
  • Reloaded Hello Neighbor Torrent Chomikuj

Oficjalna strona: https://www.helloneighborgame.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *