Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Pobierz

Pełna wersja Druidstone: The Secret of the Menhir Forest to gra, która została wydana przede wszystkim na komputery. Za produkcję odpowiada Ctrl Alt Ninja – bardzo dobre studio, które również wydało tą pozycję. Ta fantastyczna gra RPG, skupia się na przede wszystkim na ciekawej konwencji stylistycznej, a także wyróżnia ją duża różnorodność. Data premiery na steam: 15 maja 2019. Dostępność na platformy Microsoft Windows PC.

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Download

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest PC

Pobierz za Darmo!

Gra posiada także elementy rogue-like – skupia się na mechanice rozwijania postaci, a także walce z różnego rodzaju przeciwnikami. Akcja tej fantastycznej produkcji rozgrywa się w lesie, który nazywa się Menhir. Miejsce to jest niezwykle tajemnicze. Charakteryzuje się przede wszystkim tajemnicami i zapomnianymi świątyniami.

Usytuowana w wyjątkowym świecie fantasy gra jest wypełniona starożytnymi bujnymi lasami, dużymi kamieniami, pokrytymi śniegiem górami, śmiercionośnymi stworzeniami i ruinami. A gdzieś pośrodku tego wszystkiego, uwięzionego w przepływie wydarzeń mieszka – Aava, córka druida, która musi teraz wziąć na siebie odpowiedzialność tego miejsca. Leonhard – strażnik z tajemniczą przeszłością i śmiercionośnym przeznaczeniem oraz Oiko, nieudany Czerwony Kapłan, który cechuje się przede wszystkim mądrością. Po drodze spotykają towarzyszy i złoczyńców, których wyjątkowe cechy i zdolności sprawiają, że każde spotkanie jest niezapomniane.

Zdjęcia Druidstone: The Secret of the Menhir Forest


Gracz ma możliwość wcielenia się w jedną z tych postaci. Bohaterowi cały czas towarzyszy nieprzyjemne uczucie, które mówi o tym, że miejsce to czeka zagłada. Jeżeli chcesz pomóc swojemu bohaterowi, pobierz na PC Druidstone: The Secret of the Menhir Forest download i uratuj las przed wszelkim niebezpieczeństwem. Produkcja przeznaczona jest do rozgrywki jednoosobowej.

Podczas grania możesz przede wszystkim ulepszyć swoje postaci. To ważne – ponieważ z pewnością przydadzą im się cechy wojownika. Rozgrywka pozwoli Ci zdobywać klejnoty, które mają ogromne znaczenie na każdym etapie gry. W grze czeka na Ciebie wiele misji, które mogą trwać zarówno 15 minut, jak i godzinę. Ściągnij za darmo Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Pobierz i ciesz się z możliwości rozwijania swojego bohatera.

Trailer Druidstone: The Secret of the Menhir Forest


Starcia z przeciwnikami odbywają się w trybie turowym. Walka musi być przede wszystkim taktyczna, a bohater musi wykorzystać wszystkie zasoby, które posiada. Dodatkowo grę wyróżnia naprawdę rewelacyjna grafika, która z pewnością sprawi, że rozgrywka będzie przyjemniejsza. Ta gra naprawdę potrafi wciągnąć. Gracz musi być przygotowany na wiele godzin zabawy. Oficjalna strona gry: https://druidstone-game.com/.

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Pobierz

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.66GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 1050.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack Druidstone: The Secret of the Menhir Forest ściagnij pebx
  • torrent Druidstone: The Secret of the Menhir Forest chomikuj pobierz
  • codex Druidstone: The Secret of the Menhir Forest do pobrania
  • Druidstone: The Secret of the Menhir Forest free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.