Smalland Download

Pełna wersja gry Smalland, to dość oryginalna gra survivalowa, stworzona przez niezależne, tureckie studio Embu Games. W grze wcielamy się w postać bohatera, który uległ znaczącemu zmniejszeniu w bliżej nieznanych okolicznościach. Platformy: Windows PC.

Smalland gra do pobrania na PC

Smalland cracked-3dm

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Smalland to gra, która umieszcza nas w lesie. Nie byłoby jednak w tym nic wyjątkowego, gdyby nie to, że nasza postać jest znacznie zmniejszona. Odtąd nawet wiewiórki i mrówki są dla niej śmiertelnym zagrożeniem. Nikt nie wie, dlaczego tak się stało. Zadaniem odgrywanej przez nas postaci, będzie więc przede wszystkim przeżycie w tych niegościnnych warunkach i odnalezienie odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę wywołało to niecodziennie zjawisko. Jeśli i Ty preferujesz niecodzienne gry survivalowe, pobierz za darmo Smalland Download i przekonaj się, jak wygląda życie z innej, znacznie mniejszej perspektywy.

Zdjęcia gry


Mechanika gry

W Smalland, gra jest poprowadzona w trybie pierwszoosobowym. Dzięki temu, gracz bardzo dobrze będzie się mógł odnaleźć w sytuacji tak małej i niepozornej postaci.

Otaczający nas świat gry wcale nie jest niczym wyjątkowym. Dla zwykłego człowieka, jest to miejsce naturalne i z reguły dość bezpieczne. Problem pojawia się, gdy nasz bohater ulega znaczącemu zmniejszeniu. Oznacza to, że trzeba będzie nie tylko podjąć walkę o własne przeżycia (np. z królikami, lub wiewiórkami), ale też trzeba będzie zadbać o posiadane zapasy (które mogą zostać wykradzione np. przez mrówki).

Oczywiście jak na dobry survival przystało, również i tu mamy do czynienia z ciągłym doskonaleniem naszej postaci. Aspekt ten obejmuje przede wszystkim posiadaną przezeń broń, którą będziemy wykorzystywać do walki z przeciwnikami.

W Smalland zagrożeniem są nie tylko zwierzęta. Nawet solidna kryjówka, która ochroni nas przed wyżej wymienionymi stworzeniami, może na nic się nie zdać, w razie bardzo silnych opadów deszczu. Nasz bohater jest na tyle mały, że nawet pojedyncza kropla może doprowadzić do jego zranienia. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo naszej postaci. Dlatego, jeśli lubisz gry, w których należy dokładnie przemyśleć każdy stawiany przez nas krok, ściągnij Smalland crack Download i zbuduj schronienie godne prawdziwego, survivalowego mistrza.

Trailer gry

Tryby gry

Smalland oferuje tradycyjny podział na dwa tryby gry: single i multi. O ile rozgrywka w trybie single należy do bardzo przyjemnych o tyle survival w wersji multiplayer, jest jeszcze ciekawszy. Zwłaszcza, że w ramach jednej rozgrywki online, grę może prowadzić aż 7 graczy jednocześnie.

Kwestie techniczne

Jeśli lubisz gry dopracowane technicznie, które jednocześnie charakteryzują się bardzo bogatą kolorystyką i niecodzienną perspektywą, pobierz na PC Smalland free Download. Przekonaj się, jak piękny może być otaczający Cię świat gry i jak zaskakująco może wyglądać zwykła, “przyjazna” wiewiórka.

Oprawa dźwiękowa

Atutem gry jest oprawa dźwiękowa, która składa się z utworów nadających całości mocno przygodowego charakteru.

Smalland Pobierz reloaded

Smalland torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Smalland Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Smalland Crack Exsite
  • Chomikuj Smalland Do pobrania Prophet
  • CODEX Smalland Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *