ReCore Download

ReCore pełna wersja, to przygodowa gra akcji, stworzona przez studia Concept i Armature Studio. Na samym początku, gra była stworzona wyłącznie na konsole Xbox One. Dopiero następnym krokiem, było przeniesienie jej na popularne pecety. Data premiery: 29 sierpnia 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, Xbox One. Producent: Comcept. Wydawca: Microsoft Studios.

Fabuła gry

W grze science fiction, wcielamy się w rolę głównej bohaterki Joule Adams. Została ona wysłana na odległą planetę Far Eden po tym, jak straszny kataklizm nawiedził Ziemię. Jej celem jest stworzenie kolonii, na której możliwe będzie odrestaurowanie ludzkiej rasy. Czy jej się to uda?

ReCore Download – Pełna Wersja

ReCore Pobierz

Pobierz za Darmo!

W sumie zadanie to może okazać się bardzo trudne. Głównie w związku z tym, że… po wieloletnim, hibernetycznym śnie, nasza bohaterka odkrywa, że władzę nad kolonią przejęły roboty. Tak, dawni sprzymierzeńcy ludzkości, nagle stali się jej wrogami. Nasza bohaterka, nie ma jednak wśród robotów samych wrogów. Okazuje się, że jej (prawie) jedynym sprzymierzeńcem, jest robot Mack. Co ciekawe, ma on wyjmowany rdzeń. Dzięki temu, jego funkcjonalności, można przenieść na inne maszyny, rozszerzając możliwości, przed którymi staje nasz bohater.

Jeśli więc kochasz gry przygodowe, które na dodatek są osadzone w świecie science fiction, koniecznie pobierz na swój komputer ReCore Download.

Mechanika gry

Świat ReCore, jest ogólnie rzecz ujmując, bardzo negatywnie nastawiony do głównej bohaterki. O ile na samym początku naszym celem jest tylko przetrwanie, o tyle z biegiem czasu, naszym zadaniem staje się pokonanie wrogich sił i odzyskanie kontroli nad całą kolonią.

Oczywiście nie byłoby to możliwe bez różnych minerałów i “gadżetów” zbieranych w tej nieprzyjaznej, pustynnej lokacji. Znacznie zwiększają one możliwości bohaterki i przyczyniają się do ostatecznego zwycięstwa.

Walka z pomniejszymi robotami wcale nie jest tak trudna. Jeśli okaże się, że nasze możliwości są zbyt małe, by pokonać przeciwnika, zawsze możemy poprosić o wsparcie Macka – naszego robota – pomocnika. Jednak co jakiś czas, pojawiają się w grze bossowie, których pokonanie nie jest już takie proste. Przeciwnicy Ci, są już znacznie więksi od naszej bohaterki, a uniknięcie śmierci z ich rąk, wymaga zastosowania złożonej i przemyślanej taktyki.

W ReCore na konsole XONE oraz PC, istotną cechą gry jest możliwość przenoszenia osobowości napotykanych robotów, do innych maszyn. W tym celu, możliwości naszej bohaterki są znacznie większe. Okazuje się, że nawet nasz Mack, może w krótkiej chwili przemienić się w potężnego i prawie niezniszczalnego robota.

Jeśli kochasz sztuczną inteligencję, to pobierz ReCore Download na swój komputer. Dlaczego? Ponieważ w grze roboty nie są bezmyślnymi zabójcami (no chyba, że mówimy o robotach stricte bojowych) a czymś na kształt stworzeń, mających swoją inteligencję. To właśnie dzięki niej, jest nam dość trudno pokonać kolejnych przeciwników. Zwłaszcza, pod koniec gry.

Kwestie techniczne

ReCore Download, to gra którą z pewnością pokochasz. Pobierz ją, również ze względu na przepiękną oprawę graficzną. Cóż, można by się tego spodziewać po grze, która przecież została stworzona dla Xbox One. W ten sposób, powstała ciekawa produkcja, która za każdym kolejnym kataklizmem po prostu się zmienia. Grafika i ścieżka dźwiękowa to zasługa silnika Unity który był wykorzystywany w takich grach jak Tyranny.

Ciągłe zmiany interfejsu gry sprawiają, że orientacja w terenie jest naprawdę dość trudna. Tymczasem świat przedstawiony w grze, jest naprawdę rozległy. Jeśli więc kochacie zaawansowane technicznie gry przygodowe science fiction, to z pewnością ReCore Wam się spodoba. Cena na steam: 19,99 USD.

Aha i jeszcze jedno. ReCore, jest dostępna tylko w wersji single player.

ReCore Pobierz na PC

ReCore Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-4690 3.5GHz.
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
 • System: Windows 10 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Exsite ReCore definitive edition Download
 • Pobierz ReCore Torrent Crack
 • Chomikuj ReCore Pobierz za darmo
 • Pebx polska wersja ReCore Download na PC
 • Free Download ReCore Pełna Wersja

Oficjalna strona: https://www.recoregame.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *