Dead Island Download

Survival horror to stosunkowo nowy gatunek gier komputerowych, nie da się jednak zaprzeczyć temu, że jest to gatunek cieszący się ogromną popularnością. A jednak, gdy słyszymy o grze opowiadającej o losach bohatera, który utknął na tropikalnej wyspie opanowanej przez zombie, z pewnością trudno nam powstrzymać się od uśmiechu. Czy gra tak bardzo bazująca na schematach może podobać się na tyle, aby zachęcać innych do jej pobrania? W przypadku Dead Island nie ma co do tego najmniejszych nawet wątpliwości. Więcej nawet, Dead Island Download to obietnica wielu godzin znakomitej zabawy, która nie jest wolna od odrobiny niepokoju. Data premiery: 6 września 2011. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawca: Deep Silver.

Dead Island Download PC

Dead Island Pobierz

Pobierz za Darmo!

Już na wstępie konieczne jest ostrzeżenie, które dla wielu osób zabrzmi z pewnością jak rekomendacja, należy bowiem liczyć się z tym, że Dead Island jest bardzo brutalną grą akcji. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, na uwagę zasługuje zaś przede wszystkim to, że zyskujemy szansę uczestnictwa w starciach nie tylko licznych, ale i naprawdę efektownych. Rekomendacją może być i to, że za przygotowanie gry odpowiada polskie studio Techland, te same, któremu zawdzięczamy bardzo ciepło przyjęty tytuł Hello Neighbor. Warty uwagi jest fakt, że grając w pierwszą część Dead Island na PS3, X360, PC zauważymy także elementy RPG.

Gdy już pobierzemy grę korzystając z opcji Dead Island Download z pewnością pozytywnie zaskoczy nas dowolność w kreowaniu głównego bohatera., Możemy wcielić się w jedną z czterech postaci, różnice dotyczą przy tym nie tylko samego wyglądu i płci, ale również charakterystyk. Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, co oczywiście jest cechą charakterystyczną dla gatunku. Budzimy się nagle w otoczeniu ludzi trwających w przekonaniu, że już za moment zmienimy się w żywego trupa. Oczywiście, nie wiemy o sobie niemal nic, choć przydałaby nam się informacja o tym, kto i dlaczego nas odkrył. Sama wyspa, na którą trafiliśmy mogłaby być zresztą prawdziwym rajem na ziemi. Oczywiście pod warunkiem, że nie byłoby na niej zombie. Niestety, pytania muszą na razie pozostać w zawieszeniu, naszym podstawowym zadaniem jest bowiem przeżycie, a w dalszej kolejności także wsparcie tych osób, które nie dołączyły jeszcze do stale powiększającej się populacji zombie. Oczywiście, nie jest to proste. Na naszej drodze nieustannie pojawiają się nieumarli, choć obawiać należy się również tych osób, które sprawiają wrażenie całkiem żywych. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Chrome Engine 5 który sprawił, że grafika i soundtrack są na dobrym poziomie. Zainteresowani kolejną częścią tej serii mają okazję poczytać recenzję Dead Island 2.

Taktyka w grze jest ujmująco prosta. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, nie możemy więc liczyć na to, że w sytuacji zagrożenia uda nam się aktywować jakieś nadnaturalne moce. Możemy jednak złapać wszystko, co nawinie nam się pod ręce i walczyć za pomocą mniej i bardziej oryginalnych metod. Oczywiście, raz na jakiś czas możemy też pozwolić sobie na odrobinę finezji, nic wiec nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy raz na jakiś czas zdecydowali się na porażenie kogoś prądem. Nasza ludzka natura potrafi zresztą dawać o sobie znać także w trakcie walki, musimy więc liczyć się z tym, że przyjdzie nam zmagać się nie tylko z samymi wrogami, ale i ze skutkami zmęczenia.

Realizacja głównego celu nie przeszkadza nam w podejmowaniu się wykonywania zadań pobocznych. Te uzyskujemy przede wszystkim od ludzi, którym, podobnie jak nam, udało się przeżyć i warto je podejmować, przyda nam się bowiem nie tylko otrzymany w zamian sprzęt, ale i każda inna pomoc. Zadań takich jest zresztą blisko 150, nie powinniśmy więc się nudzić.

Pobranie gry Dead Island warto zarekomendować przede wszystkim osobom o mocnych nerwach, rozgrywka jest bowiem w stanie zmrozić nawet doświadczonego gracza. Dead Island Download to zresztą idealny pomysł na atrakcję wieczoru w gronie przyjaciół, poza trybem jednoosobowym jest bowiem dostępny również ten, który angażuje w tym samym czasie aż czterech graczy.

Dead Island Pobierz w pełnej wersji

Dead Island Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.66 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® 9600.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP/7.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Dead Island Chomikuj
 • Pobierz Dead Island Torrent
 • Exsite Dead Island steam Download
 • Pebx Dead Island Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Dead Island Download PC

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.