Sonic Colours Ultimate Download

Sonic Colours Ultimate to tytuł, należący do gatunku gier platformowych, który został stworzony przez zespół Blind Squirrel Entertainment oraz za którego wydanie odpowiedzialna jest firma SEGA.

Ta część przygód Sonica dostępna będzie do zakupienia na PC oraz konsole: PlayStation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch oraz Wii. Na rynku dostępne będą dwie wersje produktu – wersja podstawowa Sonic Colors: Ultimate oraz edycja Sonic Colors: Ultimate – Digital Deluxe.

Producent: Blind Squirrel Entertainment
Wydawca: SEGA
Data premiery: 7 września 2021
Język: polski, angielski, francuski, włoski, japoński, niemiecki, rosyjski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), hiszpański (Hiszpania)
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 7566

Sonic Colours Ultimate Pobierz na komputer PC

Digital Deluxe + wszystkie dodatki DLC

Sonic Colours Ultimate download

 

Fabuła gry

Dołącz do kolejnej przygody Sonica w Sonic Colours Ultimate oraz po raz kolejny staw czoła jego nemezis. Dr Eggman skonstruował ogromny międzygwiezdny park rozrywki pełen niesamowitych i zaskakujących atrakcji. Nie brzmi jak coś strasznego ani złowrogiego, prawda?

Całe wesołe miasteczko jest jednak zasilane przy pomocy zniewolonej rasy – Wisp. To właśnie na barkach głównego bohatera spoczywa wyzwolenie ich z parku, który stał się ich więzieniem. Aby osiągnąć swój cel Sonic musi nie tylko uwolnić Wispy, ale także poznać tajemnicę ich mocy, by użyć jej w starciu ze swoim przeciwnikiem.

Wykorzystaj oszałamiającą prędkość Sonica i odkryj sekrety sześciu, niezwykle barwnych światów, gdzie każdy z nich pełny kolejnych wrogów, a przeszkody można napotkać na niemal każdym kroku.

Odkrywaj i przeżywaj przygody w międzygwiezdnym parku rozrywki oraz przenieś się do wciągających i barwnych lokacji, takich jak Słodka Góra pełna rozkosznych słodyczy lub Aquarium Park pełen morskich żyjątek i niezliczonych basenów.

Mechanika gry

Blind Squirrel Entertainment oferuje nam połączenie dwuwymiarowej i trójwymiarowej platformówki – w zależności od momentu rozgrywki obserwujemy rozgrywające się wydarzenia z boku lub zza pleców głównego bohatera.

Park, który stworzył dr Eggman, pełni rolę lokacji centralnej – to właśnie z niego przedostajemy się na kolejne planety, pełniące rolę atrakcji przeznaczonych dla odwiedzających. Akcja rozgrywająca się na każdej z nich obejmuje siedem poziomów, z czego ostatni etap stanowi walkę z bossem, który strzeże źródła energii, zasilającego dany obszar wesołego miasteczka.

Całość rozgrywki można opisać jednym słowem – dynamiczna. Niemal bez przerwy możemy mknąć przed siebie z wykorzystaniem błyskawicznej szybkości Sonica. Zobacz też inną grę z tej serii do pobrania na naszej stronie Sonic Forces za darmo.

Elementy zręcznościowe także znajdą miejsce w grze – skakanie po platformach, omijanie pułapek i różnorakich utrudnień, stojących na naszej drodze, przebijamy się przez rozmaite bariery, blokujące szlaki oraz mierzymy się ze stojącymi na naszej drodze przeciwnikami.

Co więcej, nie sposób pominąć nowego elementu rozgrywki, którą jest moc zniewolonych istot. W momencie uwalniania kolejnych Wispów, Sonic otrzymuje od rozmaite umiejętności. Otrzymujemy więc m.in. chwilowy “dopalacz”, który jeszcze zwiększa prędkości rozwijane przez bohatera, możliwość przemiany w laser czy zdolność do taranowania wszystkiego, co znajdzie się na jego drodze.

Tryb gry

Sonic Colours Ultimate może stanowić źródło rozrywki zarówno dla jednej osoby, jak i dla większej ilości graczy, co umożliwia lokalny tryb multiplayer. Dodatkowo dzięki internetowym rankingom można porównywać swoje wyniki z osiągnięciami innych graczy. Wypróbuj tryb rywalizacji i zmierz się z Metalowym Soniciem – pobijaj rekordy i wygrywaj, by odblokowywać kolejne nagrody!

Przyśpieszaj do oszałamiającej prędkości Super Sonica, przemierzaj kolejne światy i stwórz swoją ścieżkę manewrując między niebezpiecznymi przeszkodami – czy uda Ci się pokonać dr Eggmana i uwolnić Wispy?

Sonic Colours Ultimate Download Pełna Wersja PC

Sonic Colours Ultimate pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7790
  • Wolna przestrzeń na dysku: 26.5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *