Sonic Forces Download

Tytułowy Sonic to bardzo szybki stworek! Sprawdź to instalując grę Sonic Forces która jest trójwymiarowa gra platformowa, będąca kolejną częścią jednej z najpopularniejszych serii wyprodukowanych przez firmę Sega, czyli Sonic: the Hedgehog. Bohaterem produkcji ponownie jest tytułowy błękitny jeż, a za samą grę znów odpowiada studio Sonic Team. Zespół ten odpowiedzialny był również za gorąco przyjęte Sonic Generations czy Sonic Colors. Poznaj nowe przygody kultowego bohatera i zainstaluj Sonic Forces Download, aby doskonale zabawić się w zupełnie nowej oprawie graficznej i dźwiękowej. Data premiery 07.11.2017. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

Sonic Forces Pobierz – Pełna Wersja PC

Sonic Forces na PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Sonic Forces opowiada o ogromnej inwazji potężnych robotów, będących dziełem ich szalonego konstruktora, Doktora Robotnika. Tytułowy bohater, ultraszybki błękitny jeż, staje się najważniejszym członkiem uformowanego do walki z przeciwnikiem ruchu oporu. Zadaniem Sonica jest skuteczne pokrzyżowanie jego planów. Pozbądź się potężnego tyrana razem z głównym bohaterem i pobierz za darmo Sonic Forces Download aby zwiedzić fascynujący, kolorowy świat gry.

Mechanika

Najnowsza odsłona cyklu o błękitnym jeżu nie odbiega pod względem mechaniki od kilku poprzednich części. Stanowi jednak zauważalne rozwinięcie najlepszych pomysłów opracowanych przy okazji wcześniejszych odsłon. Akcja gry rozgrywa się za plecami bohatera i ponownie polega na szybkim pędzeniu przez mapy pełne licznych potworów i groźnych pułapek. Aby się z nimi zmierzyć, pobierz grę Sonic Forces free Download i wykaż się zręcznością. Celem zabawy jest również zebranie ja największej ilości złotych pierścieni. Najnowsza odsłona cyklu zachowuje najbardziej rozpoznawalną i charakterystyczną cechę marki, czyli ogromną prędkość. Sonic ponownie porusza się w wyjątkowo szybkim tempie, a za sprawą rozmieszczonych na mapach przyspieszaczy, może osiągać naprawdę zawrotne prędkości. Mechanika gry wzbogacona została o możliwość natychmiastowego przywołania innych wcieleń głównego bohatera, a także wykorzystywanie wielu różnych wersji Sonica jednocześnie. Dzięki temu gracz może stawać do wyzwań, które przekraczają możliwości pojedynczego błękitnego jeża. Podobną grą jest Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pobierz za darmo.

Oprawa graficzna

Podobnie jak inne odsłony cyklu, najnowsza część przygód Sonica ponownie zwraca uwagę kolorową i rzucającą się w oczy grafiką, która ma szansę przypaść do gustu nie tylko najmłodszym graczom. Zróżnicowane lokacje pozwalają na uniknięcie monotonii, dzięki czemu każdy nowy poziom przynosi zupełnie nowe doznania wizualne. Poznaj kolorowy świat gry i ściągnij Sonic Forces PC Download, aby przeżyć niezapomnianą przygodę. Na uwagę zwracają również zaawansowane efekty graficzne, które pozwalają na podziwianie niezwykle płynnej i animacji nawet przy osiąganiu zabójczo dużych prędkości przez głównego bohatera. Intensywność wrażeń sprawia, że momentami trudno jest rozróżnić, co tak naprawdę dzieje się na ekranie.

Sonic Forces Pobierz grę na PC

Sonic Forces download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon R7 265 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 18 GB HDD
  • System: Windows 7(SP1)

  • Free Download Sonic Forces Torrent Pebx
  • Pobierz Sonic Forces Crack Chomikuj
  • Exsite Sonic Forces Pobierz za darmo
  • Skidrow Sonic Forces Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *