Offroad Transport Simulator Download

Offroad Transport Simulator to symulator ciężarówek, koparek, samochodów terenowych oraz innych maszyn wielkogabarytowych. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia dev4play, zaś jej wydaniem zajęła się polska firma Fat Dog Games. Jeżeli jesteś fanem samochodowych gier symulacyjnych, zainstaluj Offroad Transport Simulator na PC i spróbuj swoich sił na szosie. Platformy: Windows PC.

Offroad Transport Simulator Pobierz grę PC

Offroad Transport Simulator download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Offroad Transport Simulator

Offroad Transport Simulator pozwala graczowi zasiąść za kierownicą różnych specjalistycznych pojazdów wagi ciężkiej. Głównym celem zabawy jest transport we wskazane miejsce rozmaitych surowców. Zadanie to okazuje się trudne, ponieważ gracz musi poruszać się po trudnym terenie. Jeżeli zawsze chciałeś jeździć profesjonalną ciężarówką, pobierz grę Offroad Transport Simulator PC Download i wykonaj wszystkie dostępne zadania. Podczas zabawy gracz ma okazję poruszania się również terenówkami oraz koparkami. Poszczególne maszyny pozwalają na transport wielu różnych ładunków, na przykład beczek z wodą, głazów czy drewna, które przewożone są na przyczepie. Aby spróbować swoich sił w specjalistycznym transporcie, pobierz grę i wypróbuj wszystkie pojazdy dostępne we flocie.

Rozgrywka w grze Offroad Transport Simulator

Gracz zyskuje do dyspozycji dwie mapy, pełne zarówno gęsto zalesionych obszarów, jak i wąskich, utrudniających manewrowanie szlaków. Jeżeli lubisz relaksujące podróże po podmiejskich drogach, ściągnij Offroad Transport Simulator free Download i wypróbuj wszystkie dostępne trasy. Prowadząc jakikolwiek z dostępnych pojazdów ciężarowych trzeba zachować wyjątkową ostrożność. Zazwyczaj wystarczy zaledwie jeden nieprawidłowo wykonany ruch, aby cała wyprawa zakończyła się problematycznie. Gracz musi zmagać się z ryzykiem utknięcia ciężarówki na grząskim terenie, a w ekstremalnych przypadkach nawet z utratą przewożonego ładunku. Jeżeli myślisz o wyrobieniu prawa jazdy na wielkogabarytowe pojazdy przetestuj swoje umiejętności. Również świetnym symulatorem bezdroży jest Spintires MudRunner.

Mechanika w grze Offroad Transport Simulator

Wykonywanie kolejnych zleceń pozwala na uzyskanie gotówki. Im więcej wysiłku zostanie włożonych w realizację poszczególnych misji, tym większa szansa na wyższą wypłatę. Zdobyte środki przeznaczyć można na przykład na zakup zupełnie nowych maszyn ciężarowych. Aby zdobyć wszystkie dostępne modele, pobierz za darmo Offroad Transport Simulator Download i zrealizuj najlepiej opłacane zlecenia. Gotówkę zainwestować można również w modernizację i ulepszenia już posiadanych pojazdów, dokupując do nich na przykład dodatkowe wyciągarki lub inne narzędzia usprawniające i zwiększające funkcjonalność maszyn. Pod względem technicznym, oprawa wizualna Offroad Transport Simulator nie prezentuje się zbyt bogato. Modele pojazdów wyglądają przeciętnie i nie są szczegółowe, podobnie jak stosunkowo ubogie otoczenie tras. Na uznanie zasługuje natomiast pełne wsparcie dla modów, dzięki czemu produkcja ma szansę zyskać uznanie wśród społeczności.

Offroad Transport Simulator Download – Pełna Wersja PC

Offroad Transport Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce 9600 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows XP/Vista/7/8/10

  • Pobierz Offroad Transport Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Offroad Transport Simulator Torrent Pebx
  • SKIDROW Offroad Transport Simulator Pobierz za darmo
  • CODEX Professional Offroad Transport Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *