Battlefield 2042 Pobierz

Battlefield 2042 to najnowsza odsłona popularnej serii gier FPS. Pobierz grę i weź udział w epickich bitwach na wielkich mapach z dynamiczną pogodą i zniszczeniami. Wybierz swój tryb gry, klasę postaci i broń i walcz o przyszłość świata. Battlefield 2042 pobierz już dziś!

Tak samo jak poprzednie części gry, Battlefield 2042 jest pierwszoosobową strzelanką, w świecie WOJNY TOTALNEJ! Wydana przez, posiadającą prawa do marki firma Electronic Arts, gra należy do gatunku FPS-ów, czyli strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Producentem Battlefield 2042 jest studio EA DICE.

Producent: EA DICE / Digital Illusions CE
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Wydawca PL: Electronic Arts Polska
Data premiery: 19 listopada 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-128
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Arabski, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Chiński tradycyjny
Ocena użytkowników: 5/10
Ilość pobrań: 12877

Battlefield 2042 Download – Pełna Wersja PC

Ultimate Edition

Battlefield 2042 pobierz za darmo

Dedykowane platformy

Grę można spokojnie uruchomić na klasycznym PC, ale i użytkownicy, dziewiątej generacji, playstation 5, będą mogli cieszyć się rozgrywką. Battlefield 2042 jest dedykowany właśnie pod tą konsolę. Gra pójdzie również na Xboxach Series X/S.

Powrót do… przyszłości?

Akcja gry Battlefield 2042 rozgrywa się w przyszłości, która została pochłonięta przez walki i batalie na dynamicznie zmieniających się polach bitwy. Gra oferuje przez to arsenał nowoczesnej broni oraz zupełnie nową sferę zagrożenia Battlefield.

Pola bitwy Battlefield 6

W grze Battlefield 2042 czeka aż siedem ogromnych, zaprojektowanych z myślą o wojnie totalnej, map. Wielkość terenów gwarantuje złożoność operacji i pozwala na rozgrywkę aż 128 graczy jednocześnie. Dzięki temu walki są bardziej dynamiczne a ich zasięg toczy się na szeroką skalę.

Tryby rozgrywki

Battlefield 2042 jest wielowymiarową grą, o zróżnicowanych trybach rozgrywki. Fani multiplayer znajdą dynamiczną i wartką akcję w trybach Podboju czy Przełamania. Rozgrywające między 128 graczy batalie, zadowolą każdego miłośnika wojny totalnej.

Fabuła

Akcja gry przenosi w niedaleką przyszłość, do świata konfliktu zbrojnego między Rosją a Stanami Zjednoczonymi. Wśród żołnierzy znajdą się wykwalifikowani specjaliści, którymi mogę sterować podczas rozgrywki.

Specjaliści

Grając w Battlefield 2042, mogę sterować postacią z widoku pierwszoosobowego. W trakcie rozgrywki wcielam się w jedną z czterech profesji, które są charakterystyczne dla serii. Każda z nich wyróżnia się swoją indywidualną cechą i umiejętnością, co daje możliwość szkolenia postaci w różnych specjalizacjach.

Rozgrywka Battlefield 6

Jak wiadomo, seria Battlefield koncentruje się głównie na rozgrywce wieloosobowej i rozwija się właśnie pod tym względem. Dzięki temu gracze mają możliwość walki multiplayerowej, mierząc się z prawdziwymi przeciwnikami. Gry akcji Battlefield oferuje przez to zróżnicowany system walk i kooperacji.

Rozwój postaci BF 2042

Różnorodność elementów ekwipunku, którą oferuje Battlefield 2042, daje możliwość personalizacji postaci, względem określonej specjalizacji. Dzięki takiemu zabiegowi, gra nie staje się nudna i monotonna. Zobacz także poprzednią odsłonę serii Battlefield V do pobrania za darmo.

Interaktywny świat

Podczas każdej z rozgrywek, na ogromnych mapach Battlefield 2042, można napotkać wiele rzeczywistych zdarzeń. Stale modulowany wojną, zjawiskami atmosferycznymi i pomniejszymi działaniami, świat, wydaje się w oczach gracza aż żywy i prawdziwy. Interaktywność lokacji, z pewnością zadowoli każdego fana serii Battlefield.

Sfera zagrożenia Battlefield

Filar serii Battlefield 2042, stanowi Sfera Zagrożenia, która oferuje rozrywkę dla 128 graczy jednocześnie! Dzięki systemowi Cross-platform, grający na różnych platformach, mogą dołączyć do wspólnej rozgrywki.

BF 2042 / Battlefield 6 / Battlefield 2042 Pobierz za darmo

Battlefield 2042 download pc

Wymagania Sprzętowe gry BF 2042:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 560
  • Miejsce na dysku: 100 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 12 GB GeForce RTX 3060 / 8 GB Radeon RX 6600 XT
  • Miejsce na dysku: 100 GB SSD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

instalacji gry jednego gracza konsole nowej generacji możliwość gry online rozgrywkę wieloosobową pobraniu gry download pc pełna wersja gry battlefield 2042 download battle royale naszej strony battlefield 2042 download pc najnowszej odsłonie edycja ultimate battlefield portal najlepszymi elementami otwartych map komputerach pc szybkość pobierania hazard zone niedalekiej przyszłości pierwszoosobowa strzelanka wciągającą rozgrywkę pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem maksymalna liczba graczy science fiction polu bitwy platformie społecznościowej polu walki dyski inne strzelanki strefa zagrożenia system windows widzieliśmy wcześniej wymagania minimalne języku polskim

Ultimate Edition battlefield 2042 pełna wersja nowy tryb. nowa generacja uwielbianych na pierwszy rzut oka nieoczekiwane bitwy w czteroosobowa drużyna i specjalny robot bojowy. stany zjednoczone maja najnowocześniejszą broń dla dużą liczbę graczy raz pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *