State of Decay 2 Download

State of Decay 2 free download

State of Decay 2 jest następczynią survivalowej gry RPG w otwartym świecie, opowiadającej o zombie. Podobnie jak w przypadku części pierwszej, produkcją tytułu zajęło się studio Undead Labs.

State of Decay 2 Download – Pełna Wersja PC

State of Decay 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze State of Decay 2

Gracz trafia do świata, w którym nastąpiła apokalipsa zombie. Ocalałe jednostki starają się prowadzić walkę o przetrwanie, poszukując przy okazji bezpiecznego schronienia przed żywymi trupami. Miejscem akcji są Stany Zjednoczone, na terenie których wszystkie miejscowości i tereny naturalne zamieniły się w siedliska wiecznie głodnych potworów. Jeżeli chcesz wziąć udział w wyprawie do świata dotkniętego apokalipsą, pobierz State of Decay 2 Download i sprawdź swoje umiejętności przetrwania w otoczeniu pełnym niebezpiecznych istot. W porównaniu do części pierwszej, znaczącej poprawie uległa oprawa graficzna. Styl graficzny pozostał jednak podobny. Przez większość czasu gracze podziwiać mogą krajobrazy typowe dla amerykańskich miasteczek i rozległych pól.

Mechanika w grze State of Decay 2

State of Decay 2 to gra akcji rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Głównym zadaniem gracza jest pokierowanie grupką ocalałych ludzi. Produkcja pozwala na wybór kilkunastu różnych bohaterów, między którymi można się bezpośrednio przełączać. Poszczególne postaci różnią się między sobą charakterem, umiejętnościami oraz biografią. Jeżeli chcesz zadecydować o losach grupki ocalałych, pobierz State of Decay 2 Download i wybierz własnych bohaterów. Postacie zakładają oraz rozbudowują swoją kryjówkę, gromadząc niezbędne do przetrwania zapasy. System rozwoju obecny w grze przypomina ten znany chociażby z serii The Elder Scrolls, w którym poszczególne umiejętności szkolone są poprzez wykonywanie określonych czynności. W utworzonej grupie z czasem zaczynają się kształtować wrogie oraz przyjacielskie relacje. Najbardziej wpływowi bohaterowie zyskują status przywódców społeczności. W przypadku śmierci z któregoś bohaterów, jest on tracony na zawsze.

Rozgrywka w grze State of Decay 2

Do podstawowych obowiązków gracza w State of Decay 2 należy przeszukiwanie napotykanych budynków, w celu odnalezienia przydatnych zasobów. W tym celu konieczne jest zakradanie się do wewnątrz oraz ciche eliminowanie znalezionych tam zombie. Podczas walki bohaterowie korzystać mogą z różnych rodzajów broni białej, zazwyczaj improwizowanej. Dostępna jest również broń palna, jednak ze względu na hałas przyciągający uwagę żywych trupów jest ona używana w ostateczności. Jeżeli chcesz poznać inne zasady świata po apokalipsie, pobierz State of Decay 2 free Download i postaraj się przetrwać w nieprzyjaznym otoczeniu. Zmagania gracza urozmaicają nie tylko misje fabularne oraz dodatkowe zadania, ale również rozmaite zdarzenia losowe. Do podstawowych wariantów rozgrywki należy kampania fabularna oraz tryb przetrwania, który nie ma zakończenia. Poza rozgrywką solową, gracze mogą współpracować ze sobą w trybie multiplayer. Maksymalnie może wziąć w nich udział czwórka osób, z których każda otrzymuje własną społeczność ocalałych do zarządzania.

State of Decay 2 Pobierz grę na PC

State of Decay 2 download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX State of Decay 2 Free Download
  • SKIDROW State of Decay 2 Pobierz za darmo
  • Free Download State of Decay 2 Torrent Pebx
  • Pobierz State of Decay 2 Crack Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *