Strange Brigade Download

Prezentujemy kooperacyjną strzelankę. Strange Brigade PC to dynamiczny shooter, opracowany z myślą o kooperacyjnych zmaganiach w trybie multiplayer. Produkcja jest dziełem zespołu Rebellion, studia mającego na swoim koncie przede wszystkim cykl Sniper Elite 4. Jeżeli lubisz strzelaniny, pobierz Strange Brigade download i weź udział w efektownej rozgrywce kooperacyjnej. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery: 28.08.2018.

Strange Brigade PC Download gra do pobrania

Strange Brigade pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia zaprezentowana w grze Strange Brigade PS4, XONE, PC ma miejsce w latach trzydziestych XX wieku, jednak przedstawia alternatywną wizję tego okresu. Gracz trafia na teren Imperium Brytyjskiego, a jego celem jest badanie tajemniczych zakamarków otoczenia i poszukiwania ukrytych pozostałości po wymarłych cywilizacjach. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ docelowe miejsca bronione są przez fantastyczne kreatury. Bestie wskrzeszone zostały przez egipską czarownicę-królową Seteki. Poznaj dalszy ciąg tej opowieści pobierz grę Strange Brigade torrent Download, aby odkryć wszystkie tajemnice oraz sekrety świata gry.

Mechanika w grze Strange Brigade na PC

Akcja w grze Strange Brigade prezentowana jest graczom z perspektywy trzecioosobowej. Uczestnicy zabawy toczą krwawe starcia z różnorodnymi przeciwnikami, którymi w większości są wyjęte żywcem z mitologii potwory. Jeżeli interesujesz się tematyką pradawnych cywilizacji, do pobrania Strange Brigade Download i poznaj genezę fantastycznych potworów. Razem z maksymalnie trójką kompanów gracz spotka na swojej drodze nieumarłych, którzy posiadają lepsze lub gorsze uzbrojenie i są stosunkowo łatwi do pokonania. Zaproś do zabawy przyjaciół ściągnij Strange Brigade, aby uporać się z wszystkimi napotkanymi kreaturami.

Rozgrywka w grze

W Strange Brigade największym wyzwaniem dla graczy są potężne minotaury oraz inni więksi bossowie. Przeciwnicy tej rangi cechują się większą odpornością, a tym samym są mniej podatni na obrażenia. Dysponują również wyższym współczynnikiem ataku, przez co mogą poważnie uszkodzić postać gracza. Zmierz się z wytrzymałym minotaurem, wpisz w wyszukiwarkę pobierz za darmo Strange Brigade free Download i naucz się wyprowadzać skuteczne ataki. Uczestnicy zabawy mają do dyspozycji różne rodzaje broni palnej. Podczas zmagań użytek można zrobić między innymi z karabinów maszynowych, strzelb oraz pistoletów. Wybierz najlepszy rodzaj broni, aby uporać się z każdym napotkanym bossem. Urozmaiceniem rozgrywki jest możliwość korzystania z szeregu umiejętności specjalnych, pośród których prym wiodą zdolności nadnaturalne.

Tryby i kwestie techniczne

Podstawą rozgrywki w Strange Brigade jest tryb kooperacji. Poza klasycznym multiplayerem, produkcja oferuje jednak także wariant rozgrywki dla pojedynczego gracza. W takim wypadku pozostali członkowie drużyny kontrolowani są przez sztuczną inteligencję. Oprawa wizualna Strange Brigade charakteryzuje się dobrą jakością. Jej styl przywodzi na myśl popularne niegdyś filmy przygodowe, które powstawały w pierwszej połowie ubiegłego wieku w Holywood i dziś sprawiają wrażenie uroczych ramotek dla miłośników gatunku.

Strange Brigade Pobierz reloaded PC

Strange Brigade Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Steam Strange Brigade Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Strange Brigade Crack Exsite
  • Chomikuj Strange Brigade Do pobrania Prophet
  • CODEX Strange Brigade Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *