Sniper Elite III Afrika Pobierz

Osoby, które tęsknią za dobrymi snajperskimi strzelaninami osadzonymi w wojennym klimacie, powinny mieć powody do zadowolenia. O ich zainteresowanie walczy gra Sniper Elite III: Afrika (TPP), którą przygotował zespół Rebellion odpowiedzialny także za dwie pierwsze części gry komputerowej. Data premiery tej skradanki z gatunku tactical shooter została zaplanowana na 27 czerwca 2014. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Akcja po raz kolejny została osadzona w realiach typowych dla drugiej wojny światowej, zrywamy jednak z dobrze znanymi lokacjami europejskimi, aby, wraz z kampanią, przenieść się do Afryki. Jeśli jednak martwimy się o to, kto będzie głównym bohaterem kolejnej odsłony gry multiplayer, możemy odetchnąć z ulgą. Już teraz w pełnej wersji pobierzesz Sniper Elite III Afrika Download na PC. Tu nie ma żadnych zmian i po raz kolejny możemy wcielić się w postać Karla Fishburne – strzelca wyborowego, który pracuje dla amerykańskiej armii. Tryb dla jednego gracza to osiem rozbudowanych misji, które w zdecydowanej większości koncentrują się na eliminacji konkretnego celu. Można się przy tym domyślić, że już samo dostanie się do niego będzie zadaniem wymagającym niemałych umiejętności. Droga nigdy nie jest łatwa i bardzo często wiąże się z koniecznością przekradania się pomiędzy wrogo nastawionymi do nas oddziałami i wykańczania nieprzyjaciela, oczywiście, po cichu. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby przypuścić frontalny atak, musimy jednak liczyć się z tym, że naszym tropem natychmiast podążą wszystkie wrogie oddziały. Fani gry akcji powinni się zastanowić nad kolejną częścią tej serii strzelanek Sniper Elite 4.

Sniper Elite III Afrika Download „Trailer”

Ku ogromnemu zadowoleniu najwierniejszych fanów z nową odsłoną serii powraca jej znak rozpoznawczy, jakim zawsze była rozbudowana mechanika snajperska. Gdy poziom trudności rośnie musimy zatem brać pod uwagę aspekty takie, jak choćby prędkość i kierunek wiatru, nie bez znaczenia jest przy tym to, że tor lotu kuli nie jest obojętny na wpływ grawitacji. Okazuje się jednak, że autorzy nie ograniczają się do kopiowania sprawdzonych pomysłów swoich poprzedników, możemy liczyć więc także na nowe rozwiązania. Na uwagę zasługują już choćby sandboksowe mapy, dla których charakterystyczna jest otwarta struktura, gracz może więc cieszyć się dużą swobodą tak przy wyborze metod, jak i sposobu realizowania powierzonych mu zadań. Dzięki temu każdy poziom można przechodzić wiele razy i nie ma się wrażenia nudy, za każdym razem można bowiem testować nową taktykę. Dużym plusem jest też nacisk na te elementy, które są związane ze skradaniem się. Tu na szczególną uwagę zasługuje system relokacji, dzięki któremu już po oddaniu kilku strzałów możemy zmienić swoje położenie, a gra informuje nas, czy jesteśmy już wystarczająco daleko, aby zacząć poszukiwać słabych punktów w kolejnych patrolach nieprzyjaciela. W grę możemy zagrać na platformach PS4, XONE, X360, PS3 oraz PC.

Nie bez znaczenia wydaje się i to, że w istotny sposób ulepszono kamerę rentgenowską. W praktyce oznacza to, że teraz pozwala ona na obserwowanie nie tylko szkieletu, ale również mięśni, a nawet systemu krążenia. Również pojazdy posiadają większy poziom detali, a eliminowanie tak czołgów, jak i transporterów opancerzonych jest możliwe przede wszystkim wówczas, gdy zniszczy się przynajmniej kilka ich elementów składowych. Najlepsze trafienia pojazdów można też oglądać dzięki filmowej kamerze podążającej za pociskiem i prezentującej skalę uszkodzeń mechanicznych poszczególnych części. Nie wypada nie wspomnieć też o systemie rozwoju, który przydziela punkty doświadczenia pozwalające na ulepszenie tak ekwipunku, jak i uzbrojenia. Pobierz teraz i zagraj w tą niesamowitą grę Sniper Elite 3 Afrika Download na komputery PC.

Autorzy znacząco ulepszyli również kamerę rentgenowską, która teraz ukazuje nie tylko uszkodzenia szkieletu, ale również mięśni i systemu krążenia. Większy poziom detali objął także pojazdy. Eliminowanie czołgów i opancerzonych ciężarówek wymaga obecnie zniszczenia wpierw kilku elementów składowych zanim otrzymamy okazję wykończenia celu ostatnią kulą. Co ciekawe, również najlepsze trafienia pojazdów ukazywane są za pomocą filmowej kamery, która podąża za pociskiem, a następnie pokazuje uszkodzenia mechaniczne poszczególnych części. Dodatkową atrakcją jest system rozwoju. Zależnie od efektowności naszych akcji przydziela on punkty doświadczenia, które wydajemy następnie na ulepszanie ekwipunku i uzbrojenia.

Sniper Elite III: Afrika Download

Sniper Elite III Afrika pobierz na PC za darmo

sniper elite pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 8600.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 18 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • Sniper Elite III Afrika download Exsite
 • Sniper Elite III Afrika Pobierz za darmo
 • Pobierz Sniper Elite III Afrika Chomikuj
 • Sniper Elite III Afrika na pc
 • Sniper Elite 3 Afrika PC Download

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.