Sniper Elite V2 Remastered Pobierz na PC

Berlin, rok 1945. Przerażająca okupacja Armii Czerwonej i wyścig po technologię produkcji rakiet V2. Snajper przechyla szalę zwycięstwa na jedną ze stron. Ty jesteś tym snajperem! Pobierz grę Sniper Elite V2 Remastered Download. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Zremasterowana wersja gry z 2012 roku dostarcza nie mniej frajdy, niż pierwowzór. Pozostawiono sprawdzone detale, jednak w większości jest to nowa gra.

Sniper Elite V2 Remastered do pobrania na PC

Sniper Elite V2 pelna wersja

zainstaluj na pc

Twórcy

Sniper Elite V2 Remastered powstała w studio Rebelion, które odpowiada za takie produkcje, jak:

Gatunek

Gra należy do klasyki komputerowych strzelanek. Wzbogacono ją o elementy zręcznościowe, jak możliwość skradania się, czy utrudnienia w celowaniu (puls, balistyka).

Fabuła

Gracz wciela się w Karla Fairburne’a, amerykańskiego snajpera, który znalazł się w samym centrum wyścigu Związku Radzieckiego i USA po technologię rakiet V2. Zadaniem snajpera będzie eliminacja nazistowskich uczonych, którzy sprzyjają Sowietom, a także przechwycenie naukowców skłaniających się ku Stanom Zjednoczonym.

Rozgrywka

Gra oferuje tryb single player oraz multiplayer. W planach jest również kooperacja. Pozostawiono znany z 2012 roku widok TPP, czyli perspektywy osoby trzeciej, który świetnie wzbogaca i tak już wysoką grywalność.

Rozgrywka polega na wykonywaniu rozmaitych misji, które łączy niezmienny mianownik: wykorzystanie karabinu snajperskiego do precyzyjnej eliminacji celów. Poza tym konieczne będzie skradanie się, podchodzenie nieprzyjaciół, lecz również dynamiczne odwroty taktyczne.

Do dyspozycji jest bogaty arsenał, choć podstawowym narzędziem pracy okaże się oczywiście karabin wyborowy. W porównaniu do pierwotnej wersji, zremasterowana edycja prezentuje się graficznie zdecydowanie lepiej.

Wisienką na torcie jest X-Ray Kill Cam – widok z perspektywy wystrzelonego pocisku. Zobacz już teraz, jak kula rozrywa mięśnie czy łamie kości i ściągnij na komputer Sniper Elite V2 Remastered Download.

Platformy sprzętowe

Gra ukaże się równocześnie na PC, XONE, PS4 i Switch.

Premiera

Sniper Elite V2 Remastered dostępny jest w sprzedaży od 19 maja 2019 r.

Podsumowanie

Tytuł jest świetnej klasy strzelanką, a jego fabuła do maksimum wykorzystuje realia przedstawionego świata. Wymaga od gracza nie tylko zręczności, lecz również przemyślanej taktyki. W zamian oferuje długie godziny prawdziwej przygody i świetne efekty wizualne. Przekonaj się o tym sam i Pobierz Sniper Elite V2 Remastered.

Sniper Elite V2 Remastered Download

Sniper Elite V2 Remastered chomikuj

zainstaluj na pc

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-750S 2.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack Sniper Elite V2 Remastered ściagnij pebx
  • torrent Sniper Elite V2 Remastered chomikuj pobierz
  • codex Sniper Elite V2 Remastered do pobrania
  • Sniper Elite V2 Remastered free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.