Stronghold Crusader Extreme HD Download

Pobierz teraz za darmo Twierdza Krzyzowiec Download. Zacznij budowę swojego zamku i zmierz się z przeciwnikami. Stronghold Crusader HD jest to kontynuacja gry wydanej w 2001 roku Twierdza. Została ona stworzona przez zespół deweloperski Firefly Studios. Akcja przenosi się na Bliski Wschód do czasów wypraw krzyżowych. Naszym zadaniem jest wznoszenie i budowa twierdz oraz dbanie o naszych mieszkańców, rekrutacja armii i pokonanie wszystkich przeciwników.

Data premiery gry której twórcą jest Simon Bradbury odbyła się dnia 25 września 2002, wersja Extreme premiera miała miejsce w 2008 roku. Natomiast najnowsza wersja Stronghold Crusader HD została wydana w 2012 roku. Recenzowana gra dostępna jest tylko na Microsoft Windows PC. Wydawca gry to znany nam z innych produkcji Take 2 Interactive.

Jedna z najlepszych strategii w jakie grałem

Stronghold Crusader HD (RTS) to świetny następca gry strategicznej Stronghold (u nas Twierdza), tym razem przenosi nas do Bliskiego Wschodu w epokę wypraw krzyżowych (XI – XII wiek). Tak jak poprzednia część Stronghold Crusader jest określany jako „symulator twierdzy”. Gracze mogą od podstaw zbudować swoją twierdzę, dopilnować aby ludność jak i żołnierze nie wymarli z głodu, oraz odeprzeć ataki wrogów, a nawet zdobyć nieprzyjacielskie zamki. Stosunkowo do pierwszej części Twierdzy poza zmianą scenerii Krzyżowiec oferuje oddzielne kampanie, po stronie europejskiego rycerstwa które prowadzone jest przez Ryszarda Lwie Serce, oraz arabskich wojowników którzy dowodzeni są przez Saladyna.

Stronghold Crusader Extreme HD Download “Zwiastun / Trailer”

Wprowadzone zostały nowe jednostki takie jak teutońscy rycerze, konni łucznicy, grenadierzy, przenośne balisty oraz nowy element strategiczny – woda. Twierdza Krzyżowiec Download – Strategiczna gra czasu rzeczywistego dostępna do pobrania za darmo na naszej stronie. Zbuduj najlepsze zamki w grze i stań do walki z wielkim Saladynem. Fani tej serii powinni zainteresować się nowszą częścią Stronghold Crusader 2.

Twierdza Krzyżowiec Pobierz za darmo – Pełna Wersja HD PL

Stronghold Crusader Download HD Extreme

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium 4 1.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 128 MB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6500.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 850 MB HDD.
 • System operacyjny: Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 8.
 • Stronghold Crusader Download Extreme HD game
 • darmowa gra Twierdza Krzyżowiec HD chomikuj
 • Twierdza Krzyżowiec Extreme Pobierz 2020
 • Stronghold Crusader HD kody do pobrania 2000
 • Stronghold Crusader HD Extreme Download

Podobne Darmowe Gry

Prey (2017) gra do pobrania

Prey Download

Prey to gra typu strzelanka z perspektywy pierwszoosobowej, która została wypuszczona na platformę PC Windows. Jest to również reboot gry FPS o tym samym tytule, która została wypuszczona do sprzedaży w 2006 roku. Jednak poza tytułem i przynależnością gatunkową nic […]

Dishonored pobierz gre

Dishonored Download

Dishonored pełna wersja gry to innowacyjne połączenie skradanki i FPSa. Bardzo istotną zaletą gry jest to, że każdy wybór gracza przekłada się na dalszą część fabuły. W ten sposób gra za każdym razem może mieć inny przebieg. Gra osadzona jest […]

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *