Sekiro Shadows Die Twice Download

Wypróbuj najnowszą odsłonę gry twórców. Sekiro Shadows Die Twice PC to gra przygodowa akcji, w której duży nacisk położony został na elementy charakterystyczne dla skradanek. Tytuł jest dziełem studia FromSoftware z Japonii, a na czele jego produkcji stanął Hidetaka Miyazaki, twórca Dark Souls oraz Bloodborne. Jeżeli jesteś miłośnikiem kompleksowych gier akcji, wyszukaj na steam frazy pobierz grę i podejmij się kolejnego wyzwania. Wydawca gry Activision Blizzard. Data premiery PC 22.03.2019. Platformy dostępne na: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Sekiro Shadows Die Twice Download – do pobrania na PC

Sekiro Shadows Die Twice pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Sekiro Shadows Die Twice PS4 oraz XONE i PC ma miejsce w XV-wiecznej Japonii. Twórcy zaprezentowali jednak alternatywną wizję tego okresu, w którym autentyczne elementy historyczne łączą się z wątkami fantastycznymi. Gracz wciela się w postać wojownika Sekiro, którego celem jest uratowanie młodego spadkobiercy prastarej linii krwi. Bohater musi nie tylko odnaleźć swojego pana, ale również dokonać zemsty na porywaczach. Wciel się w odważnego wojownika i ściągnij Sekiro Shadows Die Twice PC Download, aby stanąć do walki z niegodziwymi oprawcami. Tytułowy Sekiro jest jednorękim wilkiem, który zamiast jednej z utraconych kończyn posiada magiczną protezę. W ciele wojownika zaszły również inne nadnaturalne zmiany, w wyniku których nie jest w stanie ponieść śmierci. Dopiero ratunek swojego pana pozwoli Sekiro zaznać wiecznego odpoczynku. Całkiem podobna gra Code Vein do pobrania.

Mechanika

Rozgrywka w Sekiro Shadows Die Twice w dużym stopniu opiera się na zmaganiach skradankowych. Gracz musi niezauważenie przemykać pod czujnym okiem strażników, a także wykorzystywać element zaskoczenia do eliminacji wrogów. Nie da się jednak całkowicie uniknąć konfrontacji bezpośrednich, które rozgrywane są w oparciu o zręcznościowy system znany chociażby z cyklu Dark Souls. Podczas zabawy gracz zmierzyć będzie musiał się również z wyjątkowo silnymi bossami. Weź udział w efektownych starciach, pobierz grę Sekiro Shadows Die Twice free Download i pokonaj każdego napotkanego przeciwnika. Kierowany przez gracza bohater nie posiada prawej ręki, więc musi wykorzystać zastępującą ją protezę do wykonywania różnych operacji. Magiczny artefakt może blokować ciosy, a także pozwala na aktywowanie tarczy atakującej dziesiątkami ostrzy. Proteza posiada również specjalny łańcuch z hakiem, który po wystrzeleniu przydaje się przy eksploracji obszaru gry.

Rozgrywka

Poziomy odwiedzane przez gracza w Sekiro Shadows Die Twice są wyjątkowo rozbudowane i posiadają wertykalną strukturę, dzięki czemu możliwości kierunków ataku oraz poszukiwania ścieżek alternatywnych okazują się bardzo szerokie. Zadecyduj o przebiegu rozgrywki i wybierz opcje pobrania Sekiro Shadows Die Twice download, aby wybrać optymalne rozwiązania. Postępy poczynione w grze pozwalają głównemu bohaterowi na zyskiwanie coraz większej potęgi. Nie opiera się to jednak na statystykach punktowych znanych z gier RPG, ale odblokowywaniu nowych zdolności. Stwórz najpotężniejszego wojownika i kliknij na warez-bb Sekiro Shadows Die Twice Download, aby zobaczyć niekonwencjonalną wizję XV-wiecznej Japonii zaprezentowaną przez twórców.

Sekiro Shadows Die Twice Pobierz reloaded

Sekiro Shadows Die Twice download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pre order Sekiro Shadows Die Twice Torrent Pebx
  • Free Download Sekiro Shadows Die Twice Crack Exsite
  • Chomikuj Sekiro Shadows Die Twice Free download
  • CODEX Sekiro Shadows Die Twice Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *