Sekiro Shadows Die Twice Download

Wypróbuj najnowszą odsłonę gry twórców. Sekiro Shadows Die Twice PC to gra przygodowa akcji, w której duży nacisk położony został na elementy charakterystyczne dla skradanek. Tytuł jest dziełem studia FromSoftware z Japonii, a na czele jego produkcji stanął Hidetaka Miyazaki, twórca Dark Souls oraz Bloodborne. Jeżeli jesteś miłośnikiem kompleksowych gier akcji, wyszukaj na steam frazy pobierz grę i podejmij się kolejnego wyzwania. Wydawca gry Activision Blizzard. Data premiery PC 22.03.2019. Platformy dostępne na: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Sekiro Shadows Die Twice Download – do pobrania na PC

Sekiro Shadows Die Twice pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Sekiro Shadows Die Twice PS4 oraz XONE i PC ma miejsce w XV-wiecznej Japonii. Twórcy zaprezentowali jednak alternatywną wizję tego okresu, w którym autentyczne elementy historyczne łączą się z wątkami fantastycznymi. Gracz wciela się w postać wojownika Sekiro, którego celem jest uratowanie młodego spadkobiercy prastarej linii krwi. Bohater musi nie tylko odnaleźć swojego pana, ale również dokonać zemsty na porywaczach. Wciel się w odważnego wojownika i ściągnij Sekiro Shadows Die Twice PC Download, aby stanąć do walki z niegodziwymi oprawcami. Tytułowy Sekiro jest jednorękim wilkiem, który zamiast jednej z utraconych kończyn posiada magiczną protezę. W ciele wojownika zaszły również inne nadnaturalne zmiany, w wyniku których nie jest w stanie ponieść śmierci. Dopiero ratunek swojego pana pozwoli Sekiro zaznać wiecznego odpoczynku. Całkiem podobna gra Code Vein do pobrania.

Mechanika

Rozgrywka w Sekiro Shadows Die Twice w dużym stopniu opiera się na zmaganiach skradankowych. Gracz musi niezauważenie przemykać pod czujnym okiem strażników, a także wykorzystywać element zaskoczenia do eliminacji wrogów. Nie da się jednak całkowicie uniknąć konfrontacji bezpośrednich, które rozgrywane są w oparciu o zręcznościowy system znany chociażby z cyklu Dark Souls. Podczas zabawy gracz zmierzyć będzie musiał się również z wyjątkowo silnymi bossami. Weź udział w efektownych starciach, pobierz grę Sekiro Shadows Die Twice free Download i pokonaj każdego napotkanego przeciwnika. Kierowany przez gracza bohater nie posiada prawej ręki, więc musi wykorzystać zastępującą ją protezę do wykonywania różnych operacji. Magiczny artefakt może blokować ciosy, a także pozwala na aktywowanie tarczy atakującej dziesiątkami ostrzy. Proteza posiada również specjalny łańcuch z hakiem, który po wystrzeleniu przydaje się przy eksploracji obszaru gry.

Rozgrywka

Poziomy odwiedzane przez gracza w Sekiro Shadows Die Twice są wyjątkowo rozbudowane i posiadają wertykalną strukturę, dzięki czemu możliwości kierunków ataku oraz poszukiwania ścieżek alternatywnych okazują się bardzo szerokie. Zadecyduj o przebiegu rozgrywki i wybierz opcje pobrania Sekiro Shadows Die Twice download, aby wybrać optymalne rozwiązania. Postępy poczynione w grze pozwalają głównemu bohaterowi na zyskiwanie coraz większej potęgi. Nie opiera się to jednak na statystykach punktowych znanych z gier RPG, ale odblokowywaniu nowych zdolności. Stwórz najpotężniejszego wojownika i kliknij na warez-bb Sekiro Shadows Die Twice Download, aby zobaczyć niekonwencjonalną wizję XV-wiecznej Japonii zaprezentowaną przez twórców.

Sekiro Shadows Die Twice Pobierz reloaded

Sekiro Shadows Die Twice download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pre order Sekiro Shadows Die Twice Torrent Pebx
  • Free Download Sekiro Shadows Die Twice Crack Exsite
  • Chomikuj Sekiro Shadows Die Twice Free download
  • CODEX Sekiro Shadows Die Twice Pobierz torrent

Podobne Darmowe Gry

Lords of the Fallen pobierz

Lords of the Fallen Pobierz

Dzisiaj mamy dla Ciebie świetną wiadomość, udostępniamy wam pełną wersję fabularnej gry akcji do pobrania – Lords of the Fallen Download. Dojrzali gracze, którzy poszukują dynamicznej gry RPG mogą w końcu liczyć na tytuł, który ma szansę spełnić ich oczekiwania. […]

Monster Hunter World pobierz grę

Monster Hunter World Download

Gra Monster Hunter: World w pełnej wersji to najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier RPG akcji. Będący dziełem studia Capcom tytuł przeznaczony był początkowo jedynie na platformy PlayStation 4 oraz XboX One, jednak z czasem nastąpiła również premiera wersji na […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.