Sunset Download

Sunset

Sunset. Po tytule gry moglibyśmy sądzić, iż jest to pozycja przygodowa, albo zręcznościowa. I po części mielibyśmy rację, gdyż przygód w Sunset nam z pewnością nie zabraknie. Nie będą to jednakże przygody takie, jakich moglibyśmy się spodziewać, nie będziemy tutaj bowiem skakać z kwiatka na kwiatek, czy też znad granicy jednej przepaści nad drugą. Przeżyjemy jednak coś naprawdę niezwykłego.

Sunset, pozycja wyprodukowana przez Tale of Tales i wypuszczona na rynek gier 21 maja 2015 roku, to produkcja tematycznie odległa od tych, do których przyzwyczaił nas rynek gier video. Zanim jednak poznamy różnice, warto dowiedzieć się czegoś więcej o samym studio. Tale of Tales zajmowało się uprzednio tworzeniem stron internetowych dla gwiazd i mediów. Tym razem wzięli na swój warsztat grę video. Zaczęli już w 2009, wydając przygodówkę pod tytułem The Path.

Sunset Download – Pełna Wersja

Sunset Download

Pobierz za Darmo!

Sunset zaś jest również przygodówką, z tym, że z pewnością zaskoczy nas fakt, kto jest jej głównym bohaterem. Jest to mianowicie…pokojówka. Dokładnie tak, kobieta, która zajmuje się opieką nad apartamentem – w tym również i sprzątaniem go – pewnego fikcyjnego magnata mieszkającego w również fikcyjnej południowoamerykańskiej metropolii. Magnat ten, o nazwisku Gabriel Ortega, posiada nie tylko sporą sumę pieniędzy na swoich kontach – bo ma tych kont wiele – ale również jest rewolucjonistą. My, jako pokojówka, będziemy widzieć i słyszeć wiele rzeczy, które dzieją się we wspomnianym wcześniej apartamencie – i tylko tam, ponieważ cała akcja gry rozgrywa się w tejże jednej lokacji. Nie oznacza to, że Sunset Download byłby błędem, wręcz przeciwnie!

Poza słyszeniem i widzeniem tego, co się wokoło nas dzieje nasza bohaterka będzie musiała wykonywać wszystkie te zadania, które należą do pracy pokojówki, jak na przykład sprzątać apartament. Zebrane w ten sposób informacje pozwolą jej posiadać największą broń ludzkości, czyli wiedzę, a przez to będzie ona w stanie – również i dzięki sprawdzaniu zawartości szafek Gabriela Ortegi – dowiedzieć się o politycznym spisku wymierzonym przeciwko rządzącemu krajem militarnemu reżimowi. Jaką rolę odegra nasza bohaterka – pokojówka o imieniu Angela Burnes i czy stanie po stronie rewolucji, czy też przeciwko niej, zależy już tylko od nas.

To nie wszystko, każde bowiem zadanie, jakie zleci nam szef – Gabriel Ortega – możemy wykonać na kilka różnych sposobów. Możemy na przykład przynieść mu coś i odezwać się do niego w sposób neutralny, czyli jak na właściwą pokojówkę przystało, możemy zachować się niegrzecznie w stosunku do niego, albo też zabawnie, czy nawet zachowywać się flirtująco. Od tego, którą z dróg wybierzemy, zależy, jak odpowie nam nasz szef – i niekoniecznie musi to być odpowiedź słowna, może nam na przykład zostawić jakiś liścik na poduszce, czy też notatkę.

Okazuje się bowiem, że jeżeli odpowiednio pokierujemy naszym szefem, może on na przykład zmienić zdanie co do tej, czy innej decyzji, co oczywiście wpłynie potem na losy spisku, a może nawet i całego kraju. Jak łatwo zgadnąć, zabawa może rozgrywać się tylko i wyłącznie w trybie single player, tym przeznaczonym tylko i wyłącznie dla jednego gracza, nie przeszkadza to jednakże w niczym i nie czyni przez to gry mniej interesującą.

Ile trwa sesja z Sunset? To zależy od tego, w jaki sposób rozgrywamy naszą akcję, ale przeciętnie jest to od dziewięćdziesięciu minut do nawet aż sześciu godzin. Jest to bardzo dobry dowód na to, że Sunset jest pozycją grywalną, bardzo żywotną i naprawdę godną naszego zainteresowania jako gracza. Sunset Download to wejście w krainę, gdzie do rąk niepozornej pokojówki oddana została władza, jakiej się nie spodziewała. A już sam ten fakt powinien być zachętą do zagrania w tą pozycję.

Sunset Pobierz na PC

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Sunset Pobierz za darmo
  • Gra Sunset Free Download
  • Pobierz Sunset Torrent na PC
  • Free Download Sunset Exsite
  • Pebx Sunset Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *