The Bard’s Tale IV Download

The Bard’s Tale IV to już czwarta odsłona legendarnej już serii cRPG, której początek datuje się nawet na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. Sam tytuł gry stworzyli użytkownicy serwisu Kickstarter przy współpracy ze studiem inXile. Projekt został powierzony autorowi pierwowzoru, czyli Brianowi Fargowi. Cała akcja toczy się w świecie fantazji, które jest znane graczom poprzednich części. Centrum można określić miasto Skara Brae. To tam zlokalizowany jest punkt startu graczy, którzy następnie wyruszają na podbijanie licznych ruin, a także podziemi. Grupa, która wybiera się do ich zdobywania składa się z różnorodnych ras oraz klasy samych postaci, co ma dość znaczący wpływ na cały rozwój fabuły, a także relacje z napotkanymi postaciami niezależnymi. Data premiery 18.09.2018. Platformy: PC, PS4, XONE.

The Bard’s Tale IV Barrows Deep Pobierz Pełna Wersja PC

The Bard's Tale IV download

Pobierz za Darmo!

Walka odbywa się w miejsce, gdzie system jest turowy, a członkowie drużyny spełniają swoje zadania w tym samym czasie, w związku z czym uzyskują efekt synergii. Niezwykle istotna w grze jest rola muzki tak zwanych bardów, które to zostały nagrane w języku gaelickim. Jeśli już teraz jesteś ciekawy tą grą, nie wahaj się i już w dniu premiery pobierz za darmo The Bard’s Tale IV Download na swój komputer! Z całą pewnością nie pożałujesz! Choć data ostateczna premiery nie jest jeszcze znana, to jednak już teraz gracze na całym świecie nie mogą doczekać się, aby w końcu nacisnąć start oraz poznać nowy projekt firmy inXile. Gra ta jest następną częścią, która została zrealizowana z licznych zbiórek społeczności Kickstarter.

Można rzec, iż The Bard’s Tale 4 jest kolejnym sequelem, a równocześnie nie odstaje od poprzednich części pod żadnym względem. Jego jakość oraz dbałość o najmniejsze szczegóły sprawiają, iż gra ta już została doceniona przez graczy na całym świecie, w tym również i w Polsce. Sam projektant, Brian Fargo nie ukrywa, iż rozpoczęcie prac nad grą miały miejsce za sprawą licznych próśb fanów, którzy nie mogli doczekać się następnej części, a także – co najważniejsze – sukces poprzednich gier, takich jak na przykład Legend of Grimrock 2, bądź Might & Magic X. Sam zainteresowany równocześnie nie ukrywa, iż ambicje względem najnowszej części są znacznie większe od poprzednich. Już same filmy zapowiadające premierę sprawiły, iż gracze są pod wrażeniem The Bard’s Tale IV i nie mogą doczekać się jego oficjalnej premiery. Szum, jaki powstał wokół tejże części wciąż nie ustaje i zapewne będzie miał miejsce aż do samego dnia premiery, który nie jest jeszcze znany.

Gracze mają za zadanie kierować grupą osób przeżywających przygody. Perspektywa opiera się na pierwszej osobie, dzięki czemu każdy z graczy jeszcze bardziej może wczuć się w swoją rolę oraz przeżywać emocje wraz ze swoimi bohaterami. Każda drużyna ma składać się łącznie z czterech postaci, którzy są w pełni tworzeni przez gracza. Rady, klasy, wojownicy, magowie, elfy… Czyż to nie piękne? Cóż, może być coś jeszcze bardziej uroczego – oryginalność, która w grze pojawia się cały czas.

Gra będzie dostępna w wersji z polskimi napisami, a także będzie możną ściągnąć ją na własny komputer, bez konieczności posiada sprzętu z najwyższej półki. Czy potrzebujesz jeszcze więcej szczegółów? Więc nie wahaj się i ściągnij The Bard’s Tale IV free download na swój komputer!

The Bard’s Tale IV Download PC

The Bard's Tale IV pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / 3 GB Radeon HD 7970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz The Bard’s Tale IV Barrows Deep Torrent Exsite
  • Free Download The Bard’s Tale IV Crack Pebx
  • Chomikuj The Bard’s Tale IV Pobierz za darmo
  • CODEX The Bard’s Tale IV Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *