Ghost of a Tale Download

Fabularne gry przygodowe to świetna alternatywa producentów. Prezentowana Ghost of Tale to przykład niezależnej produkcji z gatunku akcji/przygodowe, jednak tytuł posiada także rozwiązania charakterystyczne dla gier RPG. Dzieło opracowane zostało przez animatora Lionela Gallata, znanego ze współpracy ze studiami filmowymi Dreamworks oraz Universal. To właśnie jego prace widzowie mieli okazje zobaczyć przy okazji oglądania Rybek z Ferajny, Sindbada, Księcia Egiptu, Drogi do Eldorado czy serii Jak ukraść Księżyc. Jeżeli jesteś fanem tych filmów, pobierz Ghost of Tale Download i wkrocz do kolejnego magicznego świata. Producent i wydawca gry SeithCG. Data premiery PC: 13.03.2018. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Ghost of a Tale Pełna Wersja PC

Ghost of a Tale gra PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Historia przedstawiona w grze Ghost of Tale PS4, PC, XONE ma miejsce w średniowiecznej krainie, zamieszkanej przez inteligentne zwierzęta. Gracz wciela się postać sympatycznego Tilo, reprezentującego gatunek myszy. Akcja rozpoczyna się wraz z trafieniem bohatera na wyspę Periclave, która skrywa wiele tajemnic. Głównym zadaniem gracza jest poznanie tego miejsca oraz odkrycie jego sekretów. Wyspa została opuszczona, ale bytują na niej groźne zombie-szczury. Wcześniej teren Periclave znany był jako siedlisko potężnej armii tych zwierzą. Jeżeli chcesz poznać dalszą część tej historii, pobierz za darmo Ghost of Tale Download i wciel się w odważnego Tilo. Wyspa skrywa również ogromne bogactwo, do którego szansę dotrzeć mają jedynie najpotężniejsi wojownicy. Główny bohater ma również nadzieję odnaleźć myszkę imieniem Merry, będącą jego prawdziwą miłością.

Rozgrywka

Gra Ghost of Tale PC posiada wiele cech typowych dla gatunku hack’n’slash. Podstawą zabawy jest walka z hordami wrogich szczurów zombie, co prowadzi nierzadko do wyjątkowo intensywnych potyczek. Gracz musi zmierzyć się z przeciwnikami różnego typu. Produkcja oferuje również bardziej spokojną rozgrywkę, przede wszystkim podczas etapów klasycznie przygodowych. Podejmij wyzwanie w każdym z wariantów zabawy i ściągnij Ghost of Tale free Donwnload, aby wykazać się swoimi zdolnościami. Eksploracja świata wyspy jest jednym z filarów rozgrywki. Zadaniem gracza jest poszukiwanie wskazówek zamieszczonych w dziennikach, a także odkrywanie tajemnic niezbadanego świata. Walka i badanie terytoriów zwiększają doświadczenie głównego bohatera. Jeżeli chcesz podjąć się wciągającej eksploracji i ciekawych starć z wrogami, pobierz grę i wkrocz do fascynująco bajkowego świata.

Mechanika

Główny bohater cechuje się przede wszystkim wielkim sprytem. Z uwagi na nieduże rozmiary, zamiast siły fizycznej do bezpośredniej walki wykorzystuje przede wszystkim swoje umiejętności zwierzęce. Tilo może swobodnie komunikować się z postaciami nastawionymi do niego zarówno przychylnie, jak i negatywnie. Atutem produkcji jest kolorowa oprawa wizualna, wyraźnie zainspirowana klasyką dziecięcej i młodzieżowej literatury. Lionel Gallata nawiązuje do dzieł Tolkiena, La Fountaine’a czy Alana Lee, a także postaci takich jak Robin Hood czy Kubuś Puchatek. Ghost of Tale czerpie inspiracje także z wielu kultowych gier, na przykład serii Dark Souls, Gothic czy Zelda.

Ghost of a Tale Download grę na PC

Ghost of a Tale pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Ghost of a Tale Crack Chomikuj
  • Free Download Ghost of a Tale Torrent Pebx
  • Exsite Ghost of a Tale Pobierz za darmo
  • CODEX Ghost of a Tale Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *