Syberia 3 Download

W 2002 roku na rynku ukazała się gra komputerowa Syberia – przygodówka o młodej prawniczce Kate Walker. Developerzy kontynuację gry przygotowali na rok 2004 i okazała się ona równie dobrą produkcją co pierwowzór. Część pierwsza została nawet okrzyknięta przez magazyny zajmujące się grami komputerowymi “najlepszą przygodówką roku 2002”. Dwie pierwsze części osiągnęły ogromny sukces na rynku gier komputerowych i zyskały wielu fanów wśród graczy, zaś fani przygodówek mogli tylko zacierać ręce na myśl o czasie spędzonym przy komputerze z owymi grami. Ślinka cieknie na samą myśl o sesji z solidną przygodówką. Data premiery odbyła się dnia 20 kwietnia 2017 na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Recenzowana gra została wyprodukowana przez Microïds i Anuman Interactive a jej wydawcą zostało CDP.

Syberia 3 Download – Pełna Wersja

Syberia 3 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Pomimo to developerzy gry w wyniku przeróżnych wydarzeń dopiero teraz byli w stanie wyprodukować część trzecią, która na sklepowe półki trafia całe dwanaście lat po tym jak ukazała się jej poprzedniczka. Podobno oczekiwanie wzmaga ekscytację, w momencie gdy robimy już to, na co przez tak długi czas mieliśmy ochotę. W takim wypadku zabawa przy Syberii 3 powinna wywoływać u nas spazmy radości i ekscytacji, gdyż twórcy wykonali kawał dobrej roboty. Jeśli chcesz sprawdzić czy warto było czekać tyle lat na kontynuację jednej z najlepszych przygodówek pobierz Syberia 3 Download. Syberia 3 ma interfejs typu point-and-click i jest utrzymana w konwencji steampunk, tak samo jak dwie pierwsze odsłony cyklu.

BENOIT SOKAL W AKCJI

Syberia 3 to gra dostępna m.in. na PC, PS4, XONE, tak jak inne części gry, została stworzona przez studio developerskie Microids oraz belgijskiego rysownika Benoita Sokala. Sokal jest twórcą komiksów oraz grafiki do gier komputerowych i jest związany z firmą Microids, dla której tworzył grafikę między innymi również do gry Amerzone. Jego najpopularniejsza seria komiksów to Canardo. Sokal założył również własną firmę White Birds Productions, która stworzyła grę Paradise wydaną przez Ubisoft. Jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową, to po raz kolejny zajął się nią amerykański kompozytor Inon Zur, więc wielbiciele serii nie mają się czego obawiać.

Syberia 3 zdjęcia


FABUŁA

Opowieść snuta i opowiadana w Syberia 3 kontynuuje wątki fabularne z poprzednich części gry, w dalszym ciągu kierujemy poczynaniami młodej prawniczki Kate Walker, poznajemy dalsze losy jej oraz jej towarzyszy. Wśród bohaterów pojawiają się również całkowicie nowe postacie, na przykład agentka FBI Victoria McPherson (protagonistka serii Still Life), która w grze bada międzynarodowy przemyt dzieł sztuki. Główna bohaterka przeżyje kolejną przygodę na mroźnej Syberii i tym razem zetknie się z lokalnym ludem Jukoli, różnorakimi mitami oraz czarnymi charakterami. Jeżeli zależy ci na poznaniu dalszych losów Kate Walker oraz jej towarzyszy pobierz Syberia 3 Download.

PEŁEN TRÓJWYMIAR I MULTIPLATFORMOWOŚĆ

Warto odnotować, że po raz pierwszy w historii serii twórcy zdecydowali się na osadzenie przygody w trójwymiarowym środowisku graficznym. Przedtem wizytówką serii były statyczne i ręcznie rysowane tła. Pomimo zmian w oprawie graficznej autorzy postarali się, by Syberia zachowała klimat poprzedniczek oraz spójność uniwersum Syberii. Zobacz trzecią odsłonę cyklu w nowej szacie graficznej i już teraz pobierz Syberia III Download. Wszystkie wady i zalety wykorzystanej technologii to zasługa silnika Unity który był stosowany w takich produkcjach jak Hearthstone.

Gra jest pozycją multiplatformową, zagrają w nią nie tylko posiadacze komputerów typu PC, ale również konsol Xbox One oraz PlayStation 4. Co więcej bez problemu będzie można w nią grać za pomocą pada, dzięki kilku zmianom dokonanym w interfejsie, takim jak choćby kołowy system wybierania opcji dialogowych. Cena na steam: 29,99 USD.

Syberia 3 Pobierz na PC

Syberia 3 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 960.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Syberia 3 Crack Torrent
  • Pobierz Syberia 3 Pełna Wersja Exsite
  • Chomikuj Syberia 3 pc Download
  • Pebx Syberia III Pobierz za darmo edycja kolekcjonerska

Oficjalna strona: http://www.syberia.microids.com/EN/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *