WRC 6 Download

Oto nadciąga kontynuacja oficjalnej serii wyścigowej Samochodowych Mistrzostw Świata WRC. Seria ma już długą tradycję, czy najnowsza odsłona okaże się lepsza i bardziej grywalna od poprzedniczki? Dla zwiększenia realizmu developerzy wprowadzili szereg usprawnień w rozgrywce oraz poprawiono szatę graficzną, wszystko to po to, byśmy mieli jeszcze większe wrażenie, że siedzimy za kółkiem pojazdu rajdowego i ścigamy się po zróżnicowanych torach. Producent gry WRC 6: Kylotonn. Wydawca: Bigben Interactive. Data premiery odbyła się dnia 7 października 2016 i została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 i Xbox One.

WRC 6 Download PC

WRC 6 demo

Pobierz za Darmo!

Jest to już szósta odsłona cyklu tworzonego na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA World Rally Championship), będąca oficjalną grą wideo tego wydarzenia, zaś sam cykl miał swój początek w roku 2010. Producentem gry, tak jak poprzednio, jest francuski zespół Kylotonn Games. Studio z Francji ma na swym koncie również inne wyścigi, takie jak V-Rally 4 czy TT Isle of Man: Ride on the Edge, strzelankę Bet on Solder czy serię myśliwską Hunter’s Trophy. Chcesz sprawdzić jak udała im się ta gra wyścigowa? Pobierz WRC 6 download.

WRC 6 zdjęcia


TWORZONA NA PODSTAWIE FEEDBACKU

Producenci gry w dużym stopniu wykorzystali feedback płynący z WRC 5 podczas tworzenia części szóstej. Owocem tego, jak mówią developerzy, są dłuższe odcinki specjalne oraz węższe i bardziej wyboiste trasy. Dla francuskiego studia Kylotonn Games piąta część serii była debiutem w klasycznych rajdach samochodowych. Wprowadzono również poprawki do modelu jazdy oraz systemu uszkodzeń. Poddaj swoje umiejętności rajdowe próbie zagraj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC. Fani tej serii na pewno powinni zainteresować się kolejną częścią WRC 7.

GRA TWORZONA NA OFICJALNEJ LICENCJI

Jeśli jesteś fanem Rajdowych Mistrzostw Świata, ta gra jest właśnie dla ciebie. Bazą gry jest aktualny sezon Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, także jeśli nie chcesz być jedynie biernym widzem, oficjalna gra wideo imprezy daje ci możliwość przejęcia sterów we własne ręce i stopniowe pięcie się na szczyt tabeli po trofeum. W produkcji dostępne są wszystkie czternaście rund sezonu 2016 włącznie z Rajdem Chin, który był przez wiele lat nieobecny w kalendarzu imprezy. Jest to jednocześnie okazja do wcielenia się w swojego ulubionego kierowcę, gdyż dzięki oficjalnej licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej FIA w pozycji uświadczymy wszystkich zespołów, pilotów oraz kierowców biorących udział w zawodach kategorii WRC, są też najważniejsi zawodnicy Mistrzostw Świata WRC-2 oraz Junior WRC. Jeśli chcesz zobaczyć jak ty poradzisz sobie na wąskich i wyboistych trasach gry, pobierz WRC 6 download. Poznaj wady i zalety starszego już silnika który został usprawniony w stosunku do poprzedniej części gry.

WRC 6 trailer

DOSTĘPNE TRYBY GRY

W produkcji jest dostępny przystępnie przygotowany samouczek dla graczy, którzy chcą od podstaw poznać zasady i reguły rządzące grą. Ponadto możemy tu grać w rozbudowany tryb kariery, ścigać się na pojedynczych odcinkach specjalnych oraz w trybie wieloosobowym online bądź też w trybie gorącego krzesła. Wprowadzony w części piątej serii tryb eSports WRC został w kontynuacji rozwinięty. Gracze w tym trybie walczą ze sobą nawzajem o osiągnięcie jak najlepszego czasu na poszczególnych OS-ach mając jedną próbę na dzień. Rywalizacja ta jest połączona z kalendarzem aktualnego sezonu rajdowego. Zwycięzcy sesji weekendowych rywalizują potem w wielkim finale o tytuł eSportowego mistrza WRC. Pobierz WRC 6 download by już dziś starać się o eSportowe trofeum mistrza WRC.

Developerzy wyraźnie poprawili szatę audiowizualną, fakt ten jednak nie dziwi biorąc pod uwagę to, że WRC 6 od samego początku była tworzona z myślą o komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji. W takim wypadku twórcy mogli spokojnie skupić na poprawieniu różnych detali szaty graficznej. Cena na steam: ‎44,99 USD.

WRC 6 Pobierz i zainstaluj

WRC 6 torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2500 3.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: http://www.wrcthegame.com/en.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *