Symulator Prac Leśnych 2015 Download

Pobierz i zainstaluj najnowszy Symulator Prac Leśnych 2015 Download w pełnej wersji na PC. UIG Entertainment to studio znane między innymi z gier takich, jak choćby Symulator Transportu Ciężkiego, czy też Symulator Robót Drogowych. Teraz jego pracownicy przygotowali dla nas kolejną interesującą propozycję. Jest nią Symulator Prac Leśnych 2015, w którym gracz może stanąć na czele firmy odpowiadającej za prace leśne po to, aby zagwarantować jej rozwój i doprowadzić ją do jak największego sukcesu. Data premiery gry na PC: 5 grudnia 2014. Producentem jest PlayWay natomiast wydawcą UIG Entertainment.

Symulator Prac Leśnych 2015 Pobierz i zainstaluj!

Osoby odpowiedzialne za produkcję nie zdecydowały się na rewolucyjne zmiany, co może tylko cieszyć, zabawa bazuje bowiem na tych samych zasadach, z jakimi mieliśmy do czynienia analizując wcześniejsze odsłony gry. Możemy zatem korzystać z licznych maszyn i narzędzi, które przeznaczone są zarówno do wycinki, jak i obróbki drewna, każdy będzie więc mógł zasiąść za sterami samochodu transportowego odpowiedzialnego za przewóz towarów oraz kombajnu zrębowego, który nie tylko ścina drzewa, ale również kroi je na kawałki. Zabawa jest wyjątkowo atrakcyjna również dlatego, że odbywa się na dość dużych mapach, nie możemy więc narzekać nie tylko na roślinność, ale i na dość spory ruch drogowy, który przeszkadza czasem w wykonywaniu naszych obowiązków.

Oczywiście, choć wycinanie i transportowanie drzew to najważniejsze z powierzonych nam zadań, nie są to wcale jedyne zadania, z których powinniśmy się wywiązywać. Zarobione pieniądze warto przeznaczać na inwestycję, tylko przyspieszanie i ułatwianie pracy może bowiem sprawić, że firma będzie się cieszyć z dynamicznego rozwoju. Symulator Prac Leśnych 2015 Pobierzesz z naszej strony za free, jest to pełna wersja w języku Polskim. Jeśli jesteś zapalonym drwalem musisz zagrać w tą grę! Cena na steam: 19,99 USD.

Symulator Prac Leśnych 2015 Download

Symulator Prac Leśnych 2015 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad 2.0 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 7.
  • Direct X: DX 11.
  • Professional Lumberjack 2015 Download
  • Professional Lumberjack 2015 Pobierz za free
  • Pobierz Symulator Prac Leśnych 2015
  • Download Symulator Prac Leśnych 2015

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *