Transformers Devastation Download

Transformers. Mówi Wam coś ta nazwa? Wielu osobom z pewnością tak. Właśnie tak nazywał się nieco fantastyczny serial animowany o robotach z szczególnymi zdolnościami – zdolnością transformowania się w inne przedmioty. Serial niezwykle popularny w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i do dziś ma grono wiernych fanów, zarówno dzieci, jak i starszych, którzy chętnie do niego powracają, a hasło Transformers jest kojarzone nawet przez tych, którzy nie mieli przyjemności go oglądać. Gra Transformers Devastation (TPP), oczywiście nieprzypadkowo nawiązuje nazwą do tego kultowego filmu animowanego. Podobnie, jak w nim i tu, głównymi bohaterami są roboty. Nie są to jednak zwykłe roboty – potrafią się transformować, a możliwości transformacji mają niemało, co jest nie tylko ciekawostką, ale i pomocą w grze. Data premiery: 6 października 2015. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawcą gry jest znane ze świata gier Activision Blizzard.

Zainstaluj Transformers Devastation Download PC

download Transformers Devastation pc

Pobierz za Darmo!

Komputerowa gra akcji została wydana na konsole PlayStation 3, od jakiegoś czasu jednak dostępna jest jednak również dla właścicieli klasycznych komputerów i popularnych systemów operacyjnych. Jak zdobyć taką grę? To prostsze niż myślisz. Wystarczy kliknąć Transformers Devastation download, pobrać i już można posiadać ją na swoim komputerze i w swojej kolekcji ciekawych gier. Zdecyduj się na ten krok pobierz tytuł i przenieś się w świat rządzony przez roboty. Gra science fiction została wydana przez japońskie studio PlatinumGames, znane również z innych ciekawych gier z takich jak np. Nier: Automata.

W Transformers Devastation, rolą gracza sterującego swoim robotem, są potyczki z innymi podobnymi maszynami. Trzeba tutaj dodać, że system potyczek jest niezwykle rozbudowany a możliwości transformacji robotów, jest naprawdę sporo. Gracz może choćby uderzyć w przeciwnika, jako samochód, po czym przetransformować się i już jako robot kontynuować z nim walkę. Kliknij Transformers Devastation pobierz i graj.

Ciekawostką gry multiplayer, jest wierne nawiązanie do popularnego serialu animowanego. Podczas tworzenia gry, autorzy ją projektujący, wykorzystali specjalne techniki, dzięki którym obrazy z gry wiernie nawiązują do obrazów znanych z tej kultowej bajki. Kolejnym nawiązaniem są głosy bohaterów. Podłożyli je ci sami aktorzy, którzy podkładali głosy w filmie. W kampanii pojawiającej się w grze, gracz lub gracze, muszą stanąć po stronie szlachetnych Autobotów, które są zmuszone zmierzyć się ze złymi przeciwnikami. Ich dowódca, zły Megatron, odkrył technologię energii plazmowej, co grozi przekształceniem Ziemi w cybernetyczną konstrukcję. Oczywistym zadaniem gracza lub graczy, jest pokrzyżowanie tych planów. Oczywiście w teorii jest to jak najbardziej proste, w praktyce jednak nie.

Transformers Devastation PS4, XONE, PC trailer

Gracz może wybrać jednego spośród pięciu Autobotów. Ten, kto oglądał serial Transformers, doskonale wie o jakie postacie chodzi – Bubblebee, Optimus Prime, Wheeljack Sideswipe, oraz Grimlock. Warto przywiązać nieco uwagi do wyboru odpowiedniej postaci, każda z nich bowiem, posiada inne cechy i – co najważniejsze – inne umiejętności. W grze, z pewnością nie zabraknie nam okazji do walk. Autorzy Transformers Devastation postarali się, by nie były to nudne walki. W grze nie brakuje niezwykle długo trwających potyczek, a możliwości transformacji robotów sprawiają, że walki mogą być bardzo fascynujące. Nie wierzysz? Przekonaj się. Warto! Szukasz gier nieco fantastycznych, ale pasjonujących i zajmujących? Chcesz znaleźć się w świecie robotów, które – być może – znasz doskonale z animowanych filmów sprzed lat? Kliknij Transformers Devastation download i pobierz tą interesującą grę. Długie godziny zabawy, opartej o walki robotów, po prostu są gwarantowane.

Pobierz Transformers Devastation pełną wersję PL

Transformers Devastation do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i3-3240 3.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GT 640 v3.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 9 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Transformers Devastation steam Download Free Reloaded
 • Pobierz Transformers Devastation Chomikuj
 • Free Download Transformers Devastation Torrent
 • Transformers Devastation Pobierz za darmo
 • Exsite Transformers Devastation Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *