Terminator: Resistance Pełna Wersja za darmo

Do pobrania Terminator: Resistance to gra akcji FPP, która z pewnością usatysfakcjonuje miłośników produkcji w klimacie science-fiction. Nie brakuje tutaj elementów dla fanów gier RPG. Głównym bohaterem jest członek ruchu oporu. Naszym głównym zadaniem jest powstrzymanie maszyn przed przejęciem świata. Opisywany tytuł został wydany na Windows PC, Playstation 4, a także Xbox One (XONE). Producentem gry jest studio Teyon, a wydawcą Koch Media Poland. Data premiery: 15 listopada 2019

Terminator: Resistance Download Pełna Wersja PC

Terminator: Resistance pobierz

Pobierz za Darmo!

Śmiercionośne maszyny w grze

Chcesz stanąć oko w oko ze śmiercionośnymi maszynami? Pobierz Terminator: Resistance Download i zostań członkiem ruchu oporu. Musimy zrobić wszystko, aby przyjść z pomocą i uratować świat przed totalną zagładą. Oczywiście jest to sporym wyzwaniem. Przenosimy się do Stanów Zjednoczonych, które pogrążone są w chaosie. Akcja gry toczy się po buncie maszyn, który wywołał ogromne zniszczenia.

Przenosimy się w przeszłość. Model T-800 ma za zadanie zamordować Sarah Connor. Kobieta jest matką Johna Connora, czyli przywódcy ruchu oporu. Mechaniczne potwory nie chcą dopuścić do jego narodzin – dzięki temu w przyszłości przejęcie władzy nad światem w grze stanie się prostsze. Kierowanym przez nas bohaterem jest Jacob Rivers, czyli jeden z oportunistów walczący z bezwzględnymi maszynami.

Ekipa naszego głównego bohatera została wyeliminowana. Postanowił on połączyć siły z innymi ocalałymi. Drużyna udziela się w podróż po USA. Cel gry jest jeden – powstrzymanie wroga przed dalszymi atakami. Musimy przerwać triumfalny pochód maszyn. Gry darmowe zapewniają nam nieliniową fabułę, a więc za każdym razem zabawa może wyglądać nieco inaczej. Jest to sporą zaletą tej wersji.

Zwiastun gry Terminator: Resistance

Podejmowanie trudnych decyzji

W Terminator: Resistance możesz podejmować wiele decyzji. Pamiętajmy, że powinny być one przemyślane. Możemy swobodnie kształtować przebieg akcji, co stanowi sporą zaletę. Nie zapominajmy o konieczności realizacji misji i zadań pobocznych. Do dyspozycji mamy rozległe mapy. Jeśli zdecydujemy się na rozgrywkę single player, to pozostali członkowie naszej drużyny będą sterowani przez sztuczną inteligencję. Zobacz też świetną grę akcji Sniper: Ghost Warrior Contracts pobierz na PC.

Kolejnym atutem gry jest dostępność zróżnicowanej broni. To właśnie dzięki niej możemy zmierzyć się z zabójczymi maszynami. Oprócz broni palnej mamy pod ręką rozmaite gadżety, które ułatwią nas osiągnięcie zwycięstwa. Ponadto możemy samodzielnie wytworzyć broń, dzięki czemu nasz potencjał bojowy jeszcze bardziej wzrośnie. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby podczas zabawy gromadzić zasoby.

Terminator: Resistance zdjęcia


Odblokowanie umiejętności – Terminator: Resistance

Wraz z rozwojem akcji nasza postać będzie rozwijać swoje umiejętności. Z czasem będziemy mogli odblokować nowe zdolności, które pozwolą nam uporać się z coraz groźniejszymi przeciwnikami. Warto wspomnieć również o umiejętnościach praktycznych gry, takich jak np. otwieranie skomplikowanych zamków.

Trzeba zaznaczyć, że życie nie regeneruje się w sposób automatyczny. Musimy zachować szczególną ostrożność. Nie ignorujmy robotów pająków, czy też dronów zwiadowczych. Pamiętajmy, że ogień stanowi dla nas ogromne zagrożenie, a więc musimy szukać schronienia za osłonami. Podczas eksploracji otoczenia gry zbierajmy apteczki, gdyż tylko one uratują nam życie. Cena na steam: 23,99 USD.

Terminator: Resistance Pobierz grę za darmo

Terminator: Resistance download

Download!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 1050 / 4 GB Radeon RX 560
  • Wolna przestrzeń na dysku: 32 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Pełna Wersja Terminator: Resistance Crack Chomikuj
  • Free Download Terminator Torrent Exsite
  • Gdzie pobierać grę Terminator: Resistance?
  • Codex Download Terminator: Resistance free

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *