The Surge Download

The Surge w pełen wersji to gra RPG wydana zarówno na platformę PC Windows jak i na konsole ósmej generacji. Jest to osadzona w mrocznym klimacie gra akcji, która od samego początku urzeka klimatem science-fiction. Za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Deck13 Interactive, które z kolei znane jest z takich tytułów jak Lords Of The Fallen. Gra przywodzi na myśl wielkie filmy science-fiction, które opowiadały o tym, co wydarzy się na Ziemi w bardzo niedalekiej przyszłości. Jeśli uwielbiasz gry RPG osadzone w bardzo tajemniczych, ponurych realiach to ten tytuł z pewnością Cię nie zawiedzie. Pobierz The Surge Download i przekonaj się o tym, jak będzie wyglądać ludzkość widziana oczami deweloperów. Data premiery gry której twórcą jest Timo Treffer została zapowiedziana na dzień 16 maja 2017 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydawca: Focus Home Interactive.

The Surge Download PC Codex

Skidrow The Surge torrent

zainstaluj The Surge na PC

Akcja gry (TPP) toczy się w niezbyt odległym czasie, jakieś 60-70 lat w przyszłość po tym, jak stworzona przez ludzi technologia obróciła się przeciwko nim. Postapokaliptyczna wizja autorów pokazuje graczowi, jak nasza cywilizacja chyli się ku upadkowi. W miarę rozwoju kolejnych technologii i maszyn, niektóre ludzkie zawody zaczęły kompletnie zanikać. Te osoby, którym udało się przetrwać są zmuszone do opuszczania przeludnionych miast i wyprowadzania się na prowincje w celu poszukiwania zajęcia i pracy. W przyszłości żyją zarówno bardzo zmodyfikowani ludzie, jak i ich mniej ludzkie odpowiedniki. Dynamiczny rozwój sprawił, że wymyślono i powołano do życia egzoszkielety, które miały na celu przede wszystkim poprawę wydajności oraz zwiększenie ludzkich możliwości. Gracz ma tutaj za zadanie wcielenie się w zwykłego, ludzkiego osobnika, który został wyposażony w taki egzoszkielet. Musi walczyć z maszynami i innymi wytworami technologii o przetrwanie ludzkości, która chyli się ku totalnemu upadkowi. Jeśli ludzie nie podejmą walki, wówczas czeka ich rychła zagłada, a maszyny przejmą panowanie nad światem. Wizja dość mroczna i mało pozytywna, jednak bardzo interesująca i niezwykle wciągająca. Fani pierwszej części na pewno będą zainteresowani kolejną The Surge 2 z 2019 roku.

Akcja gry toczy się widziana z perspektywy trzeciej osoby, natomiast sam model całej rozgrywki inspirowany był tym, przedstawionym w kultowym już Lords Of The Fallen czy Dark Souls. Gra charakteryzuje się dość wysokim poziomem trudności, który może sprawiać problemy osobom początkującym. Dzięki wykorzystaniu egzoszkieletu oraz nowoczesnych technologi, walka staje się znacznie bardziej dynamiczna, niż w konkurencyjnych projektach. Futurystyczna broń zrobi ogromne wrażenie na większości graczy, jednak autorzy duży nacisk położyli również na walkę wręcz, dzięki czemu każdy będzie mógł się wykazać. Jeśli mroczne i tajemnicze science-fiction to dla Ciebie synonim doskonałej zabawy, to pobierz The Surge Download, a z pewnością nie poczujesz się zawiedziony. Postapokaliptyczny świat i całe grono bezwzględnych maszyn jedynie czeka na to, aby stoczyć z Tobą walkę o przetrwanie. Tylko od Ciebie zależy, czy ludzkość wygra tę bitwę, czy zostanie skazana na zagładę! Sprawdź swoje umiejętności zagraj na konsolach PS4, XONE lub PC. Grafika i soundtrack w grze akcji to zasługa silnika FLEDGE engine.

The Surge z pewnością wprawi w ekscytację tych graczy, którzy uwielbiają motyw walki ludzkości z maszynami. Niezwykle oryginalny i świetnie rozwinięty system tworzenia przedmiotów oraz ulepszeń to coś, co wyróżnia grę na tle konkurencyjnych tytułów. Futurystyczny egzoszkielet to Twoja jedyna szansa na przetrwanie tej nierównej walki – nie rozstawaj się z nim na krok, a masz szansę przeżyć. Pobierz The Surge Download i walcz z nowoczesną technologią, które chce Twojej totalnej eliminacji! Cena na steam: 29,99 USD.

The Surge Pobierz pełna wersja

Do pobrania The Surge reloaded

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3820 4-Core 3.60GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Pebx The Surge Pobierz steam za darmo PC
  • Steam Download The Surge Crack Exsite
  • Reloaded The Surge Torrent Chomikuj
  • CODEX The Surge complete edition Download

Oficjalna strona: http://thesurge-game.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.