Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz

Pobierz Sniper: Ghost Warrior Contracts to już czwarta odsłona popularnej serii gier akcji z elementami FPS. Jest to strzelanka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zapewnia ona ciekawą fabułę, a także różnorodne misje do zrealizowania. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, a także XONE. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio CI Games / City Interactive.

Sniper: Ghost Warrior Contracts Download za darmo

Sniper: Ghost Warrior Contracts pobierz

Pobierz za Darmo!

Mroczna Syberia

Masz ochotę przenieść się na mroczne obszary Syberii? Pobierz Sniper: Ghost Warrior Contracts Download i sprawdź, jakie skutki przyniosła wojna z Rosją. Syberia odzyskała niepodległość, jednak sytuacja polityczna wciąż nie została ustabilizowana. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Wręcz przeciwnie – państwo pogrąża się w coraz większym chaosie.

Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Rządy nad Syberią obejmują bogacze, którym zależy wyłącznie na własnych interesach. Nie dbają oni o rzeczywiste potrzeby społeczeństwa. Właśnie dlatego została podjęta decyzja o utworzeniu ruchu oporu. Głównym bohaterem jest Seeker. Działa on na zlecenie partyzanckiej bojówki.

Gry darmowe wymagają od nas zręczności, a jednocześnie ostrożności. Kierowana przez nas postać w Sniper: Ghost Warrior Contracts do pobrania musi zgładzić nową władzę. To właśnie ważne osobistości są naszym celem. Dokonanie zbrodni nie będzie jednak łatwe. Nie zapominajmy o tym, że na naszej drodze stanie wiele niebezpieczeństw. Musimy działać rozważnie, gdyż w innym przypadku misja zakończy się niepowodzeniem.

Unikanie niebezpieczeństwa

Sterowana przez nas postać działa w pojedynkę, co stanowi pewne zagrożenie. Musimy mieć świadomość, że nie poradzi ona sobie z całą grupą przeciwników. Właśnie dlatego powinniśmy unikać wszelkich zagrożeń. Jeśli tylko możemy, to rozsądniej jest przemknąć za plecami wroga. Nie ma sensu doprowadzać do starcia, które może zakończyć się tragicznie. Nie należy także zapominać, że każda walka osłabia naszego bohatera.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby eliminować wrogów z ukrycia. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie zaatakują nas oni w przyszłości. Nie zawsze jednak będziemy mieć taką możliwość. Jeśli źle wymierzymy strzał, to jedynie zwrócimy na siebie uwagę przeciwników. Musimy działać rozważnie, tak aby nie stać się celem śmiercionośnego ataku.

Wyzwania poboczne – Sniper: Ghost Warrior Contracts

Należy podkreślić, że przemierzane lokacje mają charakter półotwarty. Oznacza to, że nie wszędzie możemy dotrzeć. Zwróćmy uwagę na detale otoczenia. Znajdziemy tutaj wiele przedmiotów, które możemy wykorzystać podczas walki. Z pewnością nie należy ich ignorować. Oprócz misji głównej mamy do wykonania szereg zadań pobocznych. Znacząco urozmaica to zabawę.

W tej odsłonie twórcy wprowadzili mniejsze mapy. Dzięki temu mamy większy poziom swobody podczas rozgrywki. Za dodatkowe zlecenia możemy otrzymać premie finansowe. Jest to sprawdzony sposób na to, aby podreperować swój budżet. Sporym atutem jest fakt, że misja główna może zostać zrealizowana na wiele różnych sposobów. Twórcy nie narzucają nam mechanizmu działania. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to nie wprowadzono żadnych istotnych zmian.

Sniper: Ghost Warrior Contracts Pobierz – Pełna Wersja PC

Sniper: Ghost Warrior Contracts download

Download!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit
 

  • Free Download Ghost Warrior Contracts Crack Chomikuj
  • Pobierz Sniper: Ghost Warrior Contracts Torrent exsite
  • Codex Ghost Warrior Contracts pobierz na komputer
  • Darmowa gra Sniper Contracts free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *