The Bunker Download

FMV, czyli Full Motion Video, to popularna na przełomie XX/XXI w. technologia, która ma swój niezapomniany klimat sprawiający wrażenie raczej kinowego obrazu niż komputerowej gry. Klimat ten idealnie mieści się w grze The Bunker na PC który jest typowym survival horror. Wybierając The Bunker Download możemy zagrać w ciekawą grę przygodową o wyjątkowej fabule i wyjątkowej atmosferze dostępnej na platformy PlayStation 4, Microsoft Windows PC oraz Xbox One. Data premiery: 20 września 2016.

The Bunker Pobierz na PC

The Bunker Download

Pobierz za Darmo!

Mistrzowscy twórcy

Gra została wydane przez Green Man Gaming Publishing, a stworzona przez grupę Splendy Interactive oraz Wales Interactive. Co ciekawe, zwłaszcza dla polskich użytkowników, fabułę wymyślili i napisali twórcy odpowiedzialni za wiele innych ważnych produkcji, czyli m.in. Soma, Broken Sword, Wiedźmin. Połączone siły dały w konsekwencji przyjemną, spójną i emocjonującą grę akcji dostępną na PS4, XONE lub PC.

Treść fabuły

Twórcy The Bunker proponują nam przeniesienie się w postapokaliptyczną rzeczywistość, która jest efektem wielkiej katastrofy nuklearnej. Jak sugeruje zresztą sam tytuł, znajdujemy się w bunkrze, który okazał się naszym ratunkiem i schronieniem przed olbrzymim wybuchem atomowym, który praktycznie zmiótł wyspy brytyjskie z powierzchni Ziemi. Jednak wybuch ten miał miejsce już 30 lat temu, a my wciąż jesteśmy zamknięci w przeciwatomowym schronie. Co więcej, zostaliśmy ostatnią żywą osobą w jego wnętrzu. W ten sposób ujawnia się z pozoru prosty cel całej gry, którą jest oczywiście opuszczenie bunkra. Zadanie jednak to okazuje się nie być takie proste i wiążące się z koniecznością rozwiązania wielu zagadek i odkryciu tajemnic. Wybierając The Bunker Download masz szansę samemu przekonać się jak dobrze gra potrafi trzymać w napięciu i jak wiele emocji może Ci dostarczyć.

The Bunker trailer

Świat gry pozwala nam tak naprawdę przede wszystkim na zwiedzanie poszczególnym pomieszczeń naszego więzienia. W trakcie tej eksploracji natrafiamy na najróżniejsze gadżety i stare sprzęty, pośród których poszukujemy interesujących nas tropów i wskazówek. Z ich pomocą możemy iść dalej i tak posuwamy się do przodu metodą małych kroków. Jednak wbrew pozorom gra ta nie polega tylko i wyłącznie na zabawie w detektywa i poszukiwacza staroci, ale jest pełnokrwistą zręcznościówką, która w różnych zaskakujących momentach sprawdza nasz refleks i umiejętność podejmowania decyzji. Wszystko to sprawia, że gra trzyma w napięciu i potrafi być naprawdę bardzo wciągająca.

The Bunker obrazki


Wyjątkowe obrazy

Full motion video zapewnia o wiele lepszy wygląd gry niż ma to miejsce praktycznie w każdej grze, która jest oparta na grafice generowanej na bieżąco. Film jest tu najpierw zapisany w formacie wideo, a dopiero później wykorzystany w grze komputerowej. Dzięki temu, grając w grę można poczuć się jak przed telewizorem podczas oglądania filmu przygodowego. Nie trudno zgadnąć też, że fakt ten w znacznym stopniu powiększa realizm całej rozgrywki. Jasno widać to, jeśli uświadomimy sobie, że The Bunker w całości został zagrany uprzednio przez zespół aktorski, w tym m.in. w prawdziwym schronie przeciwatomowym w Wielkiej Brytanii, a stricte komputerowa została tylko konieczna część interfejsu. Niestety konsekwencją tej technologii jest też skokowy sposób poruszania się po świecie gry, który jednak również ma swój urok. Dlatego też najlepiej ściągnąć grę, spróbować w nią zagrać i samemu przekonać się jak odnajdujemy się w jej tajemniczym świecie. Po prostu pobierz The Bunker Download i ciesz się filmową atmosferą postnuklearnego świata, bo każdy fan gier przygodowych powinien ją mieć w kolekcji. Wszystkei zalety i wady tej technologii to zasługa silnika Unity. Cena na steam: 12,99 USD.

The Bunker Download – Pełna Wersja

The Bunker pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4670T 2.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 750.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: http://splendy.co.uk/home/thebunker/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *