Green Hell Download

Green Hell to wydany na komputery osobiste z systemem Windows survival. Produkcja przygotowana została przez niezależnych deweloperów ze studia Creepy Jar, którzy mają na swoim koncie takie projekty jak między innymi cykl Dead Island czy też Dying Light. Jeżeli jesteś miłośnikiem angażujących gier survivalowych, pobierz Green Hell Download i stań przed kolejnym wymagającym wyzwaniem.

Green Hell Pobierz grę na PC

Green Hell download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Green Hell

Historia przedstawiona w grze Green Hell ma miejsce w amazońskiej dżungli. Gracz wciela się w pechowego bohatera, który pozostawiony w dziczy na pastwę losu musi zawalczyć o przetrwanie. Aby bez uszczerbku wydostać się z tych tarapatów, bohater musi poznać podstawy życia na łonie natury w nieprzyjaznym otoczeniu. Weź sprawę w swoje ręce i pobierz Green Hell Download, aby nauczyć się sztuki przetrwania. Początkowo gracz ma do dyspozycji jedynie proste radio, dzięki któremu z głównym bohaterem kontaktuje się jego ukochana.

Mechanika w grze Green Hell

Akcja w Green Hell przedstawiana jest graczowi z perspektywy pierwszej osoby. Podstawowym celem głównego bohatera jest zdobywanie wody oraz pożywienia, ponieważ bez nich nie będzie w stanie przetrwać przesadnie długo. Z czasem gracz zyskuje zdolność rozpalania ognia niezbędnego do przygotowania potraw, a także łowienia ryb oraz polowania na okoliczne gatunki zwierząt. Pozostawiony w amazońskiej dziczy bohater musi również zbierać rozmaite surowce, z których wytwarzać może broń, pułapki oraz inne przedmioty. Zebrane materiały służą również do budowy schronień. Aby zdobyć niezbędne surowce, pobierz Green Hell Download i zwiększ swoje szanse na przeżycie. Bohater ma ponadto możliwość uprawy ziemi.

Rozgrywka w grze Green Hell

Nawet survivalowcy o dużym poziomie doświadczenia nie byliby w stanie przeżyć samotnie w amazońskiej dżungli bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Główny bohater Green Hell odnosi więc rozmaite rany, chociażby w wyniku nieoczekiwanych starć z drapieżnymi zwierzętami. Postać kierowana przez gracza może też paść ofiarą pasożytów lub rozmaitych wirusów. Sytuacje tego typu odciskają piętno nie tylko na zdrowiu fizycznym osamotnionego bohatera, ale również jego psychice. W niektórych sytuacjach postać może nawet zostać doprowadzona do stanu szaleństwa. Zatroszcz się o swojego bohatera, pobierz Green Hell free Download i zadbaj o jego ogólną kondycję psychofizyczną. W tym celu warto korzystać z opcji body inspection, pozwalającą na kontrolowanie stanu ciała. W ten sposób gracz może uporać się z uprzednio zdiagnozowanymi problemami.

Kwestie techniczne gry Green Hell

Twórcy gry Green Hell przygotowali na jej potrzeby rozbudowaną symulację amazońskiej dżungli. Kompleksowy system uwzględnia zarówno aktywność zwierząt od warunków atmosferycznych oraz pory dnia, jak i zmiany środowiska zachodzące pod wpływem działań dokonywanych przez głównego bohatera gry. Aby podziwiać starannie odwzorowane realia amazońskiej dżungli, pobierz Green Hell Download i wkrocz w nieprzyjazną dzicz. Atutem produkcji jest również wysokiej jakości oprawa wizualna.

Green Hell Download – Pełna Wersja gry PC

Green Hell pobierz

Pobierz za Darmo!

  • SKIDROW Green Hell Free Download
  • RELOADED Green Hell Pobierz za darmo
  • Free Download Green Hell Torrent
  • Pobierz Green Hell Cracked Chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *