The Crew Calling All Units Download

Kiedy trwały targi gier komputerowych Gamescom firma Ubisoft zapowiedziała nadejście drugiego dużego dodatku do gry wyścigowej The Crew, w której rozgrywka odbywa się na zasadzie tak zwanej „piaskownicy” znanej wcześniej z takich tytułów jak Grand Theft Auto firmy Rockstar Games, czy też Test Drive Unlimited mające zbliżonych twórców do The Crew zatytułowany Calling All Units. Dostaniesz w nim możliwość przyłączenia się do policyjnych sił, więc jeśli widzisz w sobie stróża prawa, już dziś pobierz The Crew Calling All Units download. Data premiery: 29 listopad 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

The Crew Calling All Units Pobierz na PC

The Crew Calling All Units Download

Pobierz za Darmo!

Drugi duży dodatek The Crew Calling All Units download, zawdzięczamy dwóm markom Ivory Tower i firmy Ubisoft, tak samo jak całą grę. Wprowadza on mini kampanię fabularną w której staniemy po stronie policji, dostajemy również nowe samochody ze specyfikacją radiowozów oraz wyjątkowe pościgi między graczami. Premiera miała miejsce 29 listopada 2016 r. Dodatek jest dostępny na platformach Xbox One, Sony Play Station 4 i na komputerach osobistych PC.

Mimo że od dawna, mniej więcej od momentu wdrożenia na rynek sporego dodatku Wild Run, w temacie The Crew panowała względna cisza, jednak samochodowy otwarty świat Ubisoftu nieustannie się rozrasta. Przed targami E3 studio Ivory Tower było w trakcie świętowania przekroczenia niebanalnego wyniku 5 milionów graczy, jednak skorzystali z okazji odbywania się Gamescomu 2016, zapowiedziano tam kolejne duże rozszerzenie do omawianego tytułu. Nosi ono nazwę The Crew Calling All Units download i pozwala graczom wcielić się w rolę policjanta. W toku pobocznej mini kampanii fabularnej, w której skład wchodzi 12 misji, gracze otrzymali świetną możliwość skorzystania z niedostępnych wcześniej samochodów, które będzie można dostosować z myślą o nowej specyfikacji policyjnej. Do tego dojdzie nowa, ciekawa aktywność w formie pościgów w których mają uczestniczyć gracze. Od walki z amerykańskimi policjantami obecnych w grze do tej pory, będą się odróżniać się tym, że ich uczestnicy dostaną do wykorzystania specjalne umiejętności i gadżety, takie jak granaty błyskowe w które wyposaża się uciekinierów.

Co najlepsze, nie będzie potrzeby kupna The Crew: Calling All Units download, by cieszyć się pościgami. Jako „zwierzyna łowna” wziąć w niej udział mogą również gracze posiadający podstawową wersję gry dopiero chęć poznania drugiej strony medalu i posiadania nowych, nietuzinkowych pojazdów wymusi nabycie dodatku. Drugi dodatek do gry samochodowej, osadzonej w Stanach Zjednoczonych Ameryki trafił do sprzedaży 29 listopada i będzie dostępny dla użytkowników komputerów osobistych oraz konsol Sony Play Station 4 i Xbox One. Koszta zakupu dodatku to około 110 złotych czyli nie mała sumka, tak jak w przypadku Wild Run którego sugerowana cena w dniu premiery została oszacowana również na ponad 100 złotych. Warto jeszcze dopowiedzieć, że jednocześnie z Calling All Units do sprzedaży trafił pakiet The Crew: Ultimate Edition zawierający podstawową wersję gry sandbox oraz już wgrane dwa duże dodatki do niej.

Jak widać The Crew Calling All Units download jest tytułem wartym uwagi dla każdego fana gier samochodowych. Do olbrzymiego otwartego świata dostajemy nowe możliwości, nowe samochody i nowy wątek fabularny, który prezentuje się nad wyraz ciekawie. Dodatek możesz pobrać już dziś, do czego serdecznie zachęcamy i życzymy miłej zabawy przy ekstremalnie szybkiej jeździe Twoim wyjątkowym pochłaniaczem kolejnych kilometrów. Cena na steam: ‎‎24,99 USD.

The Crew Calling All Units Download – Pełna Wersja

+ Ultimate Edition (Cracked)

The Crew Calling All Units pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-750 2.66GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 580.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download The Crew Calling All Units Torrent
  • Exsite Pobierz The Crew Calling All Units Cracked Skidrow
  • Chomikuj The Crew Calling All Units Pobierz za darmo
  • Pebx The Crew Calling All Units Free Download CODEX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.