Undertale Download

Szukasz ciekawych gier? Na pewno będziesz zainteresowany zainstalowaniem gry Undertale Download! Wiele osób tęskni za dobrymi grami cRPG. Fani takich tytułów jak Icewind Dale czy Baldur’s Gate szukają kolejnych tytułów, które chociaż trochę zbliżą się do tych dwóch tytanów gier RPG. Jak mówi przysłowie: “szukajcie, a znajdziecie” i tym razem się ono nie myli. Jednym z tytułów, który odświeżył rynek gier cRPG jest Undertale. Producent i wydawca gry Toby Fox. Data premiery 15.09.2015. Platformy: PC, PS4, PSV, Switch.

Undertale Pobierz skidrow

Undertale pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Undertale to gra cRPG jednak nieco innowacyjna, chociaż podana została graczom w old-schoolowej oprawie. Gra przypomina przemijające czasy 8-bitowych komputerów. Jeżeli chcesz przypomnieć sobie dawne czasy, kiedy gry urzekały swą duszą Pobierz za darmo Undertale Download i poznaj świat cRPG od nowa!

Gra nawiązuje do słynnej serii Earthbound, która zaprojektowana została przez Tobyego Foxa, a kampania przeprowadzona za pomocą portalu Kickstarter okazała się bardzo owocna.

Gra opowiada o czasach gdy na Ziemi rządziły dwie rasy: ludzie i potwory, jednak nie było między nimi wojny, gdyż obie rasy mogły żyć ze sobą w pokoju. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak było w przypadku obecnego pokoju. Wkrótce doszło do krwawej i długiej wojny, w której ludzie odnieśli zwycięstwo. Dzięki pewnemu magicznemu zaklęciu, ludzie mogli strącić potwory pod ziemię.

Pewnego razu, wiele lat po krwawej wojnie ludzi z potworami, pewna dziewczyna wyrusza na górę Ebott, która cieszy się złą sławą. Krążą legendy mówiąc o tym, że nikt jeszcze nie wrócił z tej przeklętej góry. Dziewczynka chcąc schować się przed deszczem, wchodzi do jaskini, w której znajduje dziwną norę. Chcąc sprawdzić co jest w środku dziewczyna nachyla się do nory i wpada. W ten sposób rozpoczyna się akcja gry Undertale! Jeżeli jesteś ciekaw co spotkało dziewczynkę w tajemniczej norze ściągnij Undertale free Download i sprawdź, jak potoczą się losy zaginionej dziewczynki.

Mechanika gry Undertale nie odbiega w zasadzie od typowych gier cRPG. Gracz sterujący bohaterem przemierza krainę, w które dochodzi do interakcji z różnymi postaciami. Bohaterka zyskuje punkty doświadczenia. Tym, co wyróżnia Undertale od innych gier tego typu jest na pewno ciekawa fabuła i intrygujące zagadki. Ponadto, wyróżnić należy system walki. Sprawdź również Dead Cells pobierz.

Za każdym razem gdy dojdzie do walki, gracz ma kilka opcji. Gracz może rozpocząć walkę, które realizowana jest za pomocą mini-gier lub próbować uniknąć starcia poprzez “udobruchanie” oponenta. Druga opcja zostawia gracza bez punktów doświadczenia, jednak w ten sposób można uniknąć starć, w których gracz i tak byłby skazany na porażkę.

Oprawa gry Undertale jest wzorowana na starych, old-schoolowych gierkach tego typu. Oprawa graficzna jest niewymagająca, gdyż przypomina gry, które są dobrze znanie z Commodore 64 czy Amigi. Wyróżnić należy również ciekawą ścieżkę dźwiękową.

Gra Undertale jest ciekawą odskocznią w przypadku gatunku gier cRPG. Nie jest to tytan na miarę Wrót Baldura ani Icewind Dale, jednak jest to na pewno gra, która zapewni kilkanaście godzin dobrej zabawy. Jeżeli chcesz poznać tajemniczą historię świata ludzi i potworów Pobierz grę Undertale warez Download i sprawdź, co kryło się w tajemniczej norze.

Undertale Download reloaded

Undertale download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Celeron 1.66 GHz lub AMD Sempron 2200+
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce 5800 Series 128 MB lub AMD Radon X1650 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 200 MB HDD
  • System: Windows XP

  • Exsite Undertale Pobierz torrent
  • Free Download Undertale Crack Pebx
  • Pobierz Undertale Torrent Chomikuj
  • CODEX Undertale Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *