The Evil Within 2 Download

Prezentujemy Wam The Evil Within 2 która jest grą akcji do pobrania, należy ona do kategorii survival horror. Jest to to druga część The Evil Within, produkcji z dwa tysiące czternastego roku. Obie części wyprodukowało studio Tango Gameworks. Jeśli chcesz się przekonać, co tym razem ma do zaproponowania legendarny projektant Shinji Mikami Pobierz The Evil Within 2 Download drugą część gry akcji The Evil Within. Shinji ma na koncie tak kultowe cykle, jak np. Dino Crisis, Devil May Cry, Onimusha czy Resident Evil. Wydawcą gry jest Bethesda Softworks. Data premiery 13.10.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

The Evil Within 2 Download Pełna Wersja PC

The Evil Within 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeśli chcesz wcielić się postać detektywa Sebastiana Castellanosa i przeprowadzić interesujące śledztwo Pobierz za darmo The Evil Within 2 pełna wersja, grę akcji stworzoną przez sławnego projektanta Shinji Mikami. Sebastian odkrywa, iż wbrew temu, co wszyscy sądzą, jego córka Lily nie zginęła podczas pożaru domu, grozi jej jednak wielkie niebezpieczeństwo. Żeby ją ocalić, musi udać się do na pierwszy rzut oka idyllicznego miasteczka Union. W miasteczku istnieje alternatywna rzeczywistość, którą stworzono dzięki córce detektywa. Żeby odzyskać córkę, bohater musi zostawić za sobą świat realny i wejść w świat alternatywny, któremu koszmarny charakter nadała złowieszcza grupa MobiMobius.

The Evil Within 2 trailer

The Evil Within 2 twórczo rozwija pomysły znane z pierwszej części. Pojawiło się wiele udogodnień i ułatwień, większy nacisk położono na drobne detale, dzięki temu gra się przyjemniej. Wciąż mamy jednak do czynienia ze starym sprawdzonym mechanizmem gry akcji typu survival horror. Podążamy za bohaterem – kamera umieszczona jest za jego plecami – eksplorujemy teren, staramy się nie dać zabić i, co najważniejsze, zrealizować naszą misję. Jeśli chcesz sprawdzić, czy zdołasz rozwiązać tajemnicę i pozostać przy życiu Pobierz grę The Evil Within 2 free Download intrygującą grę akcji z gatunku survival horror. Do walki jesteśmy zmuszeni sporadycznie, częściej musimy rozwiązywać zagadki. Na swojej drodze spotykamy wiele różnorodnych potworów, to jak sobie z nimi poradzimy zależy tylko od nas, przy czym często najlepszym sposobem poradzenia sobie z zagrożeniem jest wzięcie nóg za pas. Oczywiście niekiedy zmuszeni będziemy do otwartego starcia z użyciem ciężkiej broni palnej albo bardziej „subtelnego” i cichego podejścia do sprawy – krycia się w cieniach zakamarków i wykorzystywania kuszy albo noża do eliminowania przeciwników. Niekiedy dobrym sposobem jest odwrócenie uwagi przeciwnika i szybkie przemknięcie się bokiem, nim dostrzeże on naszą obecność.

Zdjęcia gry


W The Evil Within 2 jesteśmy zmuszeni wędrować przez klaustrofobiczne miejsca, ale są też otwarte i nieliniowe tereny, nie są one jednak wcale bardziej bezpieczne. Zaletą jest to, że teren odkrywać możemy we własnym tempie. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa i jakie możliwości ma niezwykły komunikator bohatera ściągnij The Evil Within 2 pc Download, drugą część cenionej gry akcji z gatunku survival horror.

Produkcję trzeba pochwalić za bardzo atrakcyjną trójwymiarową oprawą wizualną. Jeśli chcesz poczuć gęsty, ciężki klimat grozy oraz zobaczyć pomysłowe a przy tym przerażające projekty potworów Pobierz The Evil Within 2 Download, jedną z najciekawszych gier akcji z gatunku survival horror.

The Evil Within 2 Pobierz grę na PC

The Evil Within 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download The Evil Within 2 Crack Pebx
  • Pobierz The Evil Within 2 Torrent Chomikuj
  • Exsite The Evil Within 2 Pobierz za darmo
  • Skidrow The Evil Within 2 Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.