Devil May Cry 5 Download

Dużo ciekawostek i wiadomości na temat recenzowanej gry. Devil May Cry V PC to piąta część hitowej serii slasherów firmy Capcom. Poprzednia odsłona, pod tytułem DMC: Devil May Cry opracowana została przez studio Ninja Theroy. Przygotowaniem piątki zajęli się jednak deweloperzy mający na swoim koncie wcześniejsze produkcje tej marki, a także popularnego RPG-a Dragon’s Dogma. Jeżeli jesteś miłośnikiem tej bestsellerowej serii, pobierz Devil May Cry 5 PC i zagraj w najnowszą odsłonę cyklu. Data premiery PC: 08.03.2019. Platformy: Microsoft WIndows, Playstation 4, Xbox One.

Devil May Cry V PC Download – do pobrania na PC

Devil May Cry 5 steam

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Historia przedstawiona w grze Devil May Cry V PS4, XONE oraz PC jest bezpośrednią kontynuacją czwartej części, kiedy to na pierwszy plan wysunęła się postać Nero. Głównym bohaterem piątki ponownie jest Dante, a twórcy postawili na bardziej poważne podejście do tematu. Poznaj dalsze losy znanych postaci, pobierz grę Devil May Cry 5 free Download i śledź kolejną opowieść z lubianego uniwersum. Mechanika produkcji opiera się na zasadach znanych z poprzednich odsłon cyklu. Gracz ponownie ma do czynienia ze slasherem, który wyróżnia się dość rozbudowanym systemem walki. Rozgrywka podzielona jest na etapy, a po zakończeniu każdego z nich graczowi przyznawane są adekwatne oceny. Nowością w serii są elementy sandboksowe, zainspirowane rozwiązaniami znanymi chociażby z gry Dragon’s Dogma. Gracz nie ma jednak do czynienia z typowym sandboksem, a po prostu zyskuje znacznie większą niż wcześniej swobodę.

Mechanika

Możliwości ruchu postaci poza etapami walki zostały znacząco usprawnione, co uprzyjemnia eksplorację obszarów gry. Produkcja oferuje bardzo widowiskowe sceny potyczek. Podziwiaj efektowne starcia bohaterów, ściągnij Devil May Cry 5 PC Download i wciel się w postać Dantego. System walki został nieco usprawniony, ale jego założenia pozostały zgodne z rozwiązaniami znanymi z poprzednich części. Urozmaiceniem przebiegu poszczególnych potyczek jest interaktywność elementów otoczenia gry. Co jakiś czas gracz ma możliwość wzięcia udziału w większych bitwach, wymagających podjęcia walki z wieloma przeciwnikami jednocześnie. Ponownie najbardziej wymagające i efektowne są zmagania z bossami. Pojedynki te mogą rozgrywać się nawet w kilku różnych sekwencjach, z których każda odbywa się w innej scenerii. Weź udział w rozbudowanych starciach, pobierz grę DMC 5 Download i pokonaj każdego bossa.

Kwestie techniczne

Gra akcji Devil May Cry 5 działa w oparciu o silnik Unreal Engine, który oferuje wysokiej jakości oprawę wizualną. Technologia ta znana jest z takich produkcji jak chociażby Playerunknown’s Battlegrounds, Gears of War 4 czy też innego dzieła firmy Capcom, piątej części Street Fightera. Gracze mogą odpalić Devil May Cry 5 w 60 klatkach na sekundę. Produkcja zwraca uwagę dynamicznym systemem kamery, która dostosowuje się do ilości wrogów na ekranie oraz innych czynników uzależnionych od przebiegu rozgrywki. Sceny przerywnikowe wyreżyserowany zostały przez Yujiego Shimomurę, który pracował także przy trzeciej oraz czwartej odsłonie cyklu. W rolę Dantego ponownie wcielił się doceniony w tej roli Rueben Langdon.

DMC 5 / Devil May Cry 5 Pobierz pełna wersja

Devil May Cry 5 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Steam Devil May Cry V Torrent Pebx
  • Free Download Devil May Cry 5 Crack Exsite
  • Chomikuj Devil May Cry V Free download
  • CODEX Devil May Cry Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.