The Long Dark Download

Gra The Long Dark pełna wersja należy do gatunku survival. Zmagamy się w niej z prostymi, chociaż nie łatwymi do rozwiązania problemami, takimi, jak głód, pragnienie, niska temperatura, czy obecność wilków, które chętnie rzucą nam się do gardła, jeśli nie zachowamy koniecznej ostrożności. Chcesz się przekonać, jak poradzisz sobie w takich warunkach Pobierz The Long Dark Download, jedną z najlepszych gier typu survival. Producentem i wydawcą gry jest Hinterland Studio. Data premiery 01.08.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

The Long Dark Download Pełna Wersja PC

The Long Dark pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeśli chcesz wcielić się postać pilota Willa MacKenziego Pobierz za darmo The Long Dark Download i spróbuj z nim przetrwać na pustkowiach północnej części Kanady. Will znalazł się tam, gdy jego samolot rozbił się podczas dziwnej magnetycznej burzy. Teraz musi poradzić sobie w tych trudnych okolicznościach oraz wydostać się z tego miejsca.

Podczas gry musimy zdobyć podstawowe rzeczy niezbędne do przetrwania – jedzenie, picie, ciepłe ubranie. O tym czy przetrwamy zadecydować może umiejętność zdobycia butów, otwieracza do konserw, flar, zapałek noża. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach Pobierz grę The Long Dark free Download najlepszą grę survival. Możliwość przeżycia uzależniona jest od kilku czynników: wskaźnika głodu, pragnienia i zimna. Jeśli wskaźniki osiągną maksimum, zaczyna się to odbijać na zdrowiu naszej postaci. W najgorszym przypadku może się to zakończyć śmiercią. Na naszym zdrowiu odbijać się będą też takie rzeczy, jak ugryzienie przez wilka czy spadek z wysokości. Wtedy koniecznie musimy zdobyć bandaże, leki przeciwbólowe czy antybiotyki. Przydatna będzie też broń i amunicja. Inną ciekawą grą survival jest Hurtworld pobierz.

The Long Dark zapewnia spore możliwości kombinowania. Jeśli nie mamy otwieracza do konserw, możemy konserwę otworzyć innym sposobem, za cenę zniszczenia części zawartości puszki. Ze zbędnych butów możemy pozyskać potrzebną nam skórę, zaś zestaw narzędzi przerobić na metal. W grze istnieje specjalny stół, który służy przetwarzaniu różnych składników nowe rzeczy. Chcesz sprawdzić czy umiesz kombinować ściągnij The Long Dark PC Download jedną z najciekawszych gier typu survival. O tym jak dobrze sobie radzimy w niegościnnym środowisku świadczy liczba kalorii w organizmie – cały czas musimy dążyć do tego, by pozostawała na odpowiednio wysokim poziomie. Główne wyzwanie, jakie stawia przed nami The Long Dark, to przeżyć. Nie osiągniemy jednak tego włączając przycisk “spać”. Po pewnym czasie takiego spania liczba kalorii zmniejszy się do niebezpiecznego poziomu. Jeśli za długo przebywać będziemy nieodpowiednio ubrani na mrozie albo nie opatrzymy na czas krwawiącej rany, stan naszego zdrowia zacznie się pogarszać – będziemy gorzej widzieć i słyszeć, a także będziemy wolniej się poruszać – na sam koniec skonamy. Nietrudno bowiem pozostać w tym nieprzyjaznym pustkowiu na zawsze.

Jeśli chcesz zaznać emocji których dostarczają brnięcie przez głęboki śnieg, walka z mrozem, wichurą i czyhającymi wilkami Pobierz świetną grę typu survival. Podczas gry cały czas towarzyszy nam świadomość, ze nie ma miejsca na zwłokę ani najmniejszy błąd. Ważnym elementem gry jest także czynnik szczęścia, czasami trzeba bowiem po prostu przypadkiem trafić na potrzebną nam rzecz.

The Long Dark Pobierz grę na PC

The Long Dark download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows XP

  • Free Download The Long Dark Crack Pebx
  • Pobierz The Long Dark Torrent Chomikuj
  • Exsite The Long Dark Pobierz za darmo
  • Skidrow The Long Dark Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *